להיות הטוב ביותר המזוקן שלך: כיצד למצוא את סגנון זקן העכבר על הפנים שלך | insightyv.com

להיות הטוב ביותר המזוקן שלך: כיצד למצוא את סגנון זקן העכבר על הפנים שלך

להיות הטוב ביותר המזוקן שלך: כיצד למצוא את סגנון זקן העכבר על הפנים שלך

לפני שאתה לגדל זקן, עדיף לדעת איך למצוא את הסגנון הנכון על הפנים שלך. שיער הפנים גזוז כראוי בצורת יכול ללכת דרך ארוכה כדי לשפר את תכונות הפנים הרצוי ביותר שלך לקחת את הדגש את ההיבטים שאתה לא נהנה במיוחד.

בחירת הצורה זקן הנכון עבור הפנים שלך יהיה תלוי במספר גורמים. בעוד כל פנים יש שיקולים מיוחדים משלה כמו גודל הפה שלך, האף, ואת הלסת, יש כמה כללים כללי אתה יכול לעקוב אחר למצוא את הזקן המתאים לך.

פנים עגולות /

בעת עיצוב הזקן עבור פנים עגולות, ללכת קצת יותר בסנטר כדי להוסיף אורך ולהפוך את הפנים להיראות פחות עגול. הימנע פאות לחיים עבות ולשמור על הצדדים של הזקן שלך קצר.

במקום זקן מלא, זקן תיש הוא לעתים קרובות אפשרות טובה עבור פנים עגולות. הרעיון כאן הוא להפוך את הפנים שלך נראה רזה יותר. מקל עם צורת זקן מוארך עם הצדדים קצוץ מקרוב ועוד אורך בסנטר.

פנים ארוכות

ההפך הגמור של פנים עגולות, הפנים הארוכות דורשות זקן שהוא מלא יותר בצדדים וקצר יותר בסנטר. המטרה כאן היא להוסיף רוחב הצדדים ולהפוך את הפנים שלך נראה פחות ארוך.

הקפד להימנע שינויים פתאומיים באורך כך העיצוב אינו ברור. ספר טוב יכול להראות לך איך לקצץ ולעצב את הזקן שלך.

פנים מרובע /

בדומה לעיצוב זקן לפנים עגולים, זקן הפנים מרובע צריך להיות קצר יותר בצדדים יותר בסנטר להוסיף אורך על הפנים.

שוב, זקן תיש הוא אופציה טובה לגברים עם פנים מרובעים. זה גם רעיון טוב לשמור על הצורה קצת זקן בתחתית ולא מרובע מדי.

הפנים הגדולות

מאז הפנים הוא גדול, כל שיער פנים קטן או זקן יופיע מחוץ פרופורציה ולהפוך את הפנים שלך נראה גדול יותר. שמור את זקן מלא יותר את השפם גדול.

כמו כן, בצע את הכללים לעיל עבור צורת הפנים שלך.

הפנים הקטנות

פנים קטנים דורשים שיער פנים קטן. גדול, סגנונות מלאים יהפכו את הפנים שלך ללכת לאיבוד מופיעים פרופורציה. אל תשכח לבצע את הכללים לעיל עבור צורת הפנים המתאימה שלך.

הפנים הסגלגל /

יש לך מזל! צורת הפנים הסגלגלה נחשבת לצורה האידיאלית ואינה דורשת צורה מיוחדת לאיזון תכונות הפנים. תעשה מה שאתה רוצה ואתה תיראה נהדר.

עדיין צריך עזרה?

הדבר היפה על זקנים הוא שאתה יכול לשנות את הסגנון שלך די מהר אם אתה לא מאושר. גילוח מהיר או הימנעות של אחד יכול בקלות לתת לך לוח נקי לעבוד איתו. 

אם אתה באמת תקוע מחפשים לשנות, ראש הספר שלך או מעצב אופנה ולבקש מהם עצות. הם אולי אפילו להכיר אותך מספיק טוב עד עכשיו כדי להבין את הדאגות האישיות שלך ולתת לך סגנון חדש שיער הפנים לעבוד עם בבית. כמו כן, הקפד לשאול אותם על כל הטיפים על טיפול זקן בזמן שאתה שם.

No Replies to "להיות הטוב ביותר המזוקן שלך: כיצד למצוא את סגנון זקן העכבר על הפנים שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 5 = 2