כיצד להימנע מאורגן פוסט מארג ולשמור את השיער שלך

כיצד להימנע מאורגן פוסט מארג ולשמור את השיער שלך

אתה פשוט הוציא את זה לטוס לארוג זה שמר על השיער שלך מוגן אלה בשבועות האחרונים. אתה מוכן לעבור לסגנון הבא, אז אחרי כל השיער לארוג מוסר, אתה עומד להכות את המקלחות.

תפסיק!

הרטבה / שמפו השיער שלך מיד לאחר נטילת מארג שלך היא לעתים קרובות דרך בטוחה כדי מחצלות מסובך רציני, לפעמים עד כדי כך שזה כמעט בלתי אפשרי להסיר את סבכים מבלי להסיר גם חלקים גדולים של השיער שלך.

צעדים שיש לנקוט כדי להימנע מאריג פוסט מארג

לפני שאתה שם טיפה של מים על השיער שלך, הוא מתיר צריך. אם אתה שם מים על השיער זה היה קלוע משם במשך שבועות על סוף בלי לסרוק את זה קודם, זה כנראה לצייר ולהתכווץ ישר לתוך סיוט מאט, כי אתה לא יכול לקבל untangled. אז היית צריך לחתוך את כל הצמיחה החדשה כי אתה אוהב כל כך הרבה.

  1. מיד לאחר נטילת השיער לארוג, לקחת את הזמן כדי סעיף השיער הטבעי שלך עם האצבעות. החלקים שלך לא יהיה ישר או אפילו וזה בסדר. עבודה דרך כל סעיף לאט ובזהירות עם האצבעות הראשון שלך - להיות סבלני, כי אתה בטח יש לא מעט סבכים לעבוד דרך (זה לא עבודה להתמודד עם כאשר אתה ממהר). יש בקבוק ספריי שימושי מלא מים, מים ושמן משולבת או מזמין in-in. ייתכן שתרצה גם מעיל כל קטע כפי שאתה detangle אותו עם שמן קוקוס או אחר שמן פו מראש על פי בחירתך. כפי שאתה detangle האצבע כל קטע, להצמיד אותו מהדרך לפני שעבר לאזור הבא.
  1. ברגע שאתה כבר מסובך עם האצבעות שלך, עכשיו אתה יכול לשלוף את המסרק רחב השן. לך על כל קטע שוב, מתחיל בתחתית ונע לכיוון הקרקפת שלך. לרסס יותר מים או מרכך לפי הצורך, אבל לא להרוות את השיער שלך; משאיר אותו לח לח מעט זה בסדר עכשיו. אתה תראה הרבה שיער לצאת על המסרק שלך. אל תיבהלו! זה השיער שבדרך כלל היה לשפוך מדי יום ולמרות שזה נראה כמו כמות גדולה, זה לא סיבה לדאגה. זכור כי אנחנו בדרך כלל לשפוך בכל מקום 50-150 קווצות שיער ליום. אם לארג שלך כבר כמה שבועות, לחשוב על כל השיער שנצבר במשך הזמן כי אין לאן ללכת.
  1. מסרק דרך את כל חלקים של השיער שלך, הצמדת אותם מן הדרך כמו שאתה הולך יחד. השיער שלך לא צריך להיות 100% ללא סבך. היכולת לסרוק דרך כל אזור מבלי לתפוס על snags העיקריים מספיקה.

ברגע שזה נעשה, עכשיו אתה חופשי שמפו ומצב. ביצוע בטוח tresses שלך רטוב לחלוטין, ושימוש בתנועה של המים כדי לשחרר עוד כל סבך, היא דרך טובה כדי להבטיח שאתה יכול לטהר את השיער שלך בלי לדאוג שזה מאט למעלה. שוב, זה תהליך שמגיע מספיק זמן וסבלנות, כדי להיות מוכנים לפגישה טיפול ממושך. נעשה נכון, לא תאבד את כל tresses שלך שלא לצורך, ולאחר תקופה של מנוחה, אתה יכול לעבור לתוך סגנון הבא שלך לארוג.

No Replies to "כיצד להימנע מאורגן פוסט מארג ולשמור את השיער שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 19 = 22