כיצד לבחור את התספורת הנכונה עבור אורח החיים שלך

כיצד לבחור את התספורת הנכונה עבור אורח החיים שלך

אחד השגיאות הנפוצות שגברים עושים הוא לבחור תסרוקת שאינה מתאימה לאורח חייהם - לעתים קרובות אנו מבלים יותר זמן עם עצמנו עם הבגדים והנעליים, אבל התספורת עושה השפעה גדולה על המראה הכולל שלך. אורח החיים שלך ואת המקצוע יכול לעתים קרובות להשפיע על כמה זמן יש לך לטפל השיער שלך ואת הסגנון כדי לשמור את זה נראה נהדר. התספורת שלך היא בחירה אישית, כמובן, על ידי זה צריך לשקף את אורח החיים שלך - לא רק את כמות האחזקה זה דורש, אלא גם את המראה של הסגנון גם כן.

 כדי לעזור לך להחליט, אני מציע את ההנחיות הבאות על איך לבחור את hairstyles הנכון עבור החבר 'ה אורח חיים:

אם אתה עובד או מבלה זמן רב בחוץ:

בחר סגנון שהוא תחזוקה נמוכה ביותר כגון buzzcut או shag. קיצוצים אלה דורשים מעט יותר מאשר לשטוף וללכת בבוקר ייראה נהדר כל היום. הצעה אחת הייתי עושה הוא שאם אתה עובד או לשחק איפה זה חם, לבחור את buzzcut במקום. שיער קצר יהיה למעשה לשמור לך קריר יותר על ידי המאפשר לגוף לשחרר חום דרך הקרקפת והצוואר - שני תחומים מרכזיים הגוף שלך משתמש כדי לווסת את הטמפרטורה.

אם אתה נוסע לעתים קרובות:

עבור אורח חיים זה, אתה רוצה לחתוך זה נראה נהדר בכל מצב - מזדמנים או רשמי. יהיה עליך לבחור לחתוך הדורש סגנון מינימלי כדי לשמור על נסיעה קלה. בחר לחתוך בינוני שכבה, את האוזניים ואת מחודדות בגב. זה לחתוך קצר מספיק כדי להיראות מקצועי וקל עם סגנון רק קצת ג 'ל או pomade.

יש גם די אורך כדי להיות יצירתיים ללילה על העיר.

אם אתה עסק מקצועי:

להתרחק סגנונות קיצוניים לבחור משהו קצת יותר ניטרלי - במיוחד אם אתה במצב מכירות או כל סוג של עבודה אשר מחייב אותך להתמודד עם הציבור. משקיע שמרני יכול להיות דוחה על ידי ברוקר עם מוהוק.

כמובן, אם אתה מקצועי יצירתי (למשל אמן, מוסיקאי, hairstylist), אתה יכול להיות קצת יותר יצירתי.

אם אתה עובד בשדה יצירתי:

אני מאמין שאנשים מצפים לעתים קרובות אנשים יצירתיים כגון אמנים, מוזיקאים, או מעצב שיער כדי להיראות קצת פחות מכופתרת. אם אתה נופל לתוך קטגוריה זו, ללכת עם משהו קצת יותר קיצוני סגנונות - תן את היצירתיות שלך להראות את הבחירה של תסרוקת. תהנה עם זה. בקו העבודה שלך, יש לך מזל שיש לך כמה אפשרויות יותר מאחרים.

אם אתה athelete:

ההנחיות שלי לגביך חלות על מי שעובד בחוץ. אתה רוצה לבחור סגנון זה תחזוקה נמוכה וקלה לטיפול, אבל עדיין נראה נהדר. אם קסדות או כובעים הם חלק השגרה הרגילה שלך, ללכת על buzzcut. זה ייראה טוב גם אחרי שאתה לוקח את הכובע שלך.

אם אתה חי או עובד בקור:

אתה עשוי לחשוב שאני משוגע כאן, אבל העצה שלי היא ללכת קצר מאוד. תחשוב על זה. אתה כנראה לובש צורה כלשהי של headwear לשמור על הראש שלך חם - אשר ישמור אותו הרבה יותר חם מאשר שיער. כאשר אתה נכנס פנימה, אתה לוקח את הכובע ואת השיער שלך הוא בלגן מבולגן. גזור את זה קצר וזה לא קורה כל כך הרבה.

אם אתה בצבא: 

כמובן, אם אתה בצבא, אין לך ברירה אלא לשמור על השיער שלך קצר, ובתוך תקנות תספורת צבאית.

 תספורת צבאית קצרה, קצרה, יכולה גם להיות אופציה נהדרת עבור אזרחים.  

עכשיו אתה חושב על איך אורח החיים שלך יכול לעזור לקבוע את תסרוקת שלך, לקחת כמה רגעים כדי לשקול את הצורה הפנים שלך ואת תכונות הפנים לפני שתחליט.

No Replies to "כיצד לבחור את התספורת הנכונה עבור אורח החיים שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    81 + = 83