חבר ‘ה: הנה כיצד להיראות צעיר יותר לתוך גיל הביניים

חבר 'ה: הנה כיצד להיראות צעיר יותר לתוך גיל הביניים

יש בחור שגר בשכונה שלי. הוא לפחות בן 50 וקרח. התספורת שלו? נץ מזויף. במקום להזדקן בחן, הוא תופס בכל מה שהוא יכול, שהוא חושב שיגרום לו להיראות צעיר. התספורת לא ממש גורמת לו להיראות צעיר. זה גורם לו להיראות כמו גבר בגיל העמידה שמנסה חזק מדי. כאדם בגיל העמידה אני מרגישה את כאבו.

לעתים קרובות אני מוצא את עצמי מהרהר בשאלה איך להיראות צעיר יותר עד גיל העמידה.

איך אנחנו נראים הנוכחי בלי לבוא נראה מגוחך?

אני חושב שזה חשוב, עבור אלה מאיתנו שהם קצת יותר בוגרת, להמשיך להסתכל לעבר הדור הצעיר להשראה. אנחנו צריכים לקחת רמז מן החבר 'ה האלה ולשלב חלק הסגנון שלהם לתוך חיינו. אמנם, מישהו בגילי לא יכול באמת לשלוף נץ פו, אבל אני יכול ללבוש סגנון דומה כי הוא אגרסיבי קצר בצדדים texturized על גבי. בעוד אלה מאיתנו אשר קצת יותר "מתובל" לא יכול להיות מסוגל ללבוש תספורת ארוכה shag, אנחנו יכולים ללכת יותר וללבוש את הסגנון מוברש בחזרה עם קצת pomade וחלק בצד. דוד Raccuglia, מייסד קו של גברים אמריקאים של מוצרי טיפוח, מהדהד את ההרגשה, "רק אל תיפול לקטגוריה שבה אתה מרגיש נוח. רק לא לדחוף את זה יותר מדי. זה גם רעיון טוב להסתכל הכוכבים גברים בוגרת אופנתי להשראה, גם.

שמירה על התספורת הנוכחית שלך, אבל לא על הדף, היא התחלה טובה כשמדובר שמירה על הקצה שלך.

גידול קצת שיער פנים מטופח או הוספת זוג אופנתי של משקפיים יכול גם לעזור. אמן האיפור בעל שם עולמי, בילי ב ', אמר לי: "התחלתי להאפיר בשנות ה -20 לחיי, אז אני חושב שחשוב שיהיה לנו חתך מגניב, טרי כדי לשמור על יתרון ולנסות להישאר צעירים, לגברים אין כל כך הרבה אנחנו יכולים לעשות אחרת מאשר לדאוג לעצמנו ולקבל חתך מגניב. "

ככל שאנו מזדקנים, שמירה על חתך מגניב לא תמיד קל. אם אתה אוהב אותי ואת השיער שלך הוא דילג קצת, ללכת קצר. קבל חתך קרוב מאוד ולוודא שיש לך נקה נקי על הצוואר. זה יעזור למזער את דליל ולעזור לשמור על מראה מסודר, צעיר. אם אתה הולך אפור, להיות גאה בזה! שמור את האפור ולקבל חתך נהדר ללכת יחד עם זה. אם השיער שלך הוא משעמם, שקול מאוד מדגיש עדין להאיר את הדברים קצת. תסרוקת שלך יש השפעה עצומה על כמה צעיר אתה נראה, כך למצוא ספר או מעצב אופנה שיודע צורה פנים יעשה הצעות על עדכון המראה שלך.

אני באמת חושב הגיל הוא רק מספר. בגיל 42, אני מרגיש נהדר ואני במצב טוב יותר מאשר כשהייתי צעיר יותר. החבר 'ה, כפי שאנו בוגרים, אנחנו במצב הרבה יותר טוב ליהנות מהחיים - אנחנו יודעים הרבה יותר ואנחנו נמצאים במקום טוב יותר בקריירה שלנו ואת הכספים כדי ליהנות מהחיים עד שזה המלא. רק בגלל השיער שלנו עשוי להיות קצת אפור קצת מדלל, לא אומר שאנחנו לא יכולים לשמור על יתרון ולהיראות צעיר דרך דואג לעצמנו מקבל חתך גדול.

No Replies to "חבר 'ה: הנה כיצד להיראות צעיר יותר לתוך גיל הביניים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 4 = 2