סקירה של מיץ ‘מאת פול מיטשל

סקירה של מיץ 'מאת פול מיטשל

שוק הטיפוח של הגברים חם בימים אלה. התעשייה גילתה כי גברים אכן לקנות מוצרים וכל חברה שמוכרת שמפו עכשיו נראה שיש קו של גברים. אמנם זה לא מפתיע אותי כי פול מיטשל הציג קו טיפוח של גברים, זה אכן בא בתור הפתעה שזה לקח להם כל כך הרבה זמן. אני שמח שהם עשו לחכות קצת - נראה שהם לקחו קצת יותר זמן להרכיב קו מוצרים כי הוא יעיל ותמציתי.

אני באמת אוהב את הקו הזה ואני מקווה שאנשים פול מיטשל לא נותנים מיץ 'להפוך נפוח ומבלבל כמו רדקן וצוות האמריקאי עשו עם השורות שלהם.

שמפו ומרכך

עבור חלק זה של הקו, מיץ 'שומר את זה פשוט מאוד עם מוצר אחד בלבד המשמש גם שמפו ומרכך. בעוד אני לא בדרך כלל מעריץ גדול של שמפו ומרכבות מיזוג, מיץ 'פעמיים Hitter 2-in-1 שמפו ומרכך הוא חומר די טוב. המוצר לניקוי וניקוי טוב מאוד, בניגוד כמה 2 ב -1 מוצרים, שטיפות משם נקי מבלי להפוך את השיער למלא כבד. גיליתי שזה מסיר את השיער שלי, והוא משאיר אותו מלא. לשמפו יש ריח רענן ונקי, שגם אני נהניתי ממנו.

המנורות

הקו מיץ 'מכיל שלושה מוצרים בצינורות, כל אחד עם פונקציה אחרת.

Mitch דבק הבנייה הוא מעצב גמיש, רשת. הא? בעיקרון, זה אומר שזה קרם דביק מאוד המציע אחיזה בינונית שנשאר גמיש לאורך כל היום.

זהו מוצר ייחודי מאוד כי המרקם "webby" מאפשר לך ליצור סגנונות מזדמנים, deconstructed - להשתמש במוצר זה כדי ליצור הגדרה, מרקם, ואת ההפרדה בשיער. מיץ 'הדבק הבנייה נותן לסיים ללא פתיתי זה לא פריך בשיער. אני אוהב את ניחוח גברי, ארצי של מוצר זה (אשר למעשה מזכיר לי הרבה ניחוח של Aveda גברים טהור טופס קו).

מיץ 'Hardwired Spiking דבק הוא מוצר להחזיק מקסימום זה באמת עובד נהדר עבור אלה סגנונות, סגנונות קיצוניים. מתנדנד? צריך קוצים שאתה יכול לדקור מישהו עם? זה המוצר בשבילך. כאשר אתה שם את המוצר ביד שלך זה נראה הרבה כמו דבק לבן השתמשת בבית הספר היסודי (ואני לא לגמרי משוכנע שזה לא). החל את המוצר ולתת לו להתייבש ויש לך אחיזה מטורף. זה עובד בקלות, אבל לא לוקחים לנצח כי זה להגדיר במהירות.

Mitch יציב אחיזה היא להחזיק ג'ל המשרד. אמנם, אני לא מעריץ גדול של ג'ל מסורתי כמו שאני אוהב את השיער כי הוא לגעת ומהלכים. זה, ויש אלפים של ג'לים בשוק. אין הרבה מה לומר על המוצר הזה, אלא שזה ג'ל. היא מתייבשת קשה ורטובה. גרסה זו היא אלכוהול חינם ולא פתיתים (כפי שהיית מצפה עם מוצר מקצועי).

פאקס

לדעתי, הכוכבים של קו מיץ 'הם מוצרים של pucks (צנצנות קטנות שנראות כמו הוקי pucks).

Mitch נקי לחתוך הוא בינוני להחזיק סטייל קרם עם גימור מאט. זה אחד שאני משתמש בשערי (וזה בסדר) כפי שהוא נותן לי מבט נקי, מלוטש בלי לגרום לי להיראות כאילו אני overdone זה. כפי שהשם מרמז, מוצר זה הוא הטוב ביותר ביצירת נקי לחתוך, ללא מהומה נראה כי נראה טבעי.

מיץ רפורמר הוא מרק להחזיק חזק שיש לו מרקם מחוספס במקצת. מוצר זה הוא נהדר עבור יצירת אלה מודרני, מאוד סגנונות מרקם שבו לסיים דהוי נדרש. אני אוהב את המוצר הזה על שיער דק או דק כמו המרקם של החומר באמת עוזר לתת שיער מבנה נחמד ותמיכה - אם יש לך שיער יפה, קצת זה יגרום לזה להיראות כאילו זה כבר עובד קצת.

מיץ 'ברבר קלאסיק הוא גדול, מבוסס מים pomade ליצירת אלה חלקלק, ברק סגנונות גבוהה. אם אתה עובד על זה איש עצבני חלקלק, צד בצד, זה המוצר לשימוש. אני גם אוהב את המוצר הזה בשיער מתולתל כדי לעזור להחזיק את סלסול יחד ולתת את השיער קצת משקל ושליטה. המוצר מציע אחיזה בינונית עם ברק גבוה במיוחד וזה עובד דרך השיער (ו שוטף החוצה) בקלות רבה.

בשורה התחתונה

פול מיטשל החליט לקפוץ לשוק הטיפוח של הגברים קצת מאוחר (אם כי השתמשתי במוצרים הרגילים שלהם במשך שנים) עם מיץ '. אני חושב ההמתנה השתלמה כפי שהם יצרו שורה של מוצרים שיש לו את האיכות שאתה מצפה פול מיטשל. אני גם אוהב את זה קו תמציתית, אך מציעה מגוון מספיק כדי ליצור כל סגנון של גברים אתה יכול לרצות. לא הייתי מתנגד למיץ' להציע שמפו ומרכך נפרדים (משהו, אולי, עם קצת בעיטת עץ התה שהפיק פול מיטשל). בסך הכל, אני חייב לומר שאני אוהב את הקו וזה הופך מהר שלי "ללכת" המוצר בסלון שלי. דברים טובים.

No Replies to "סקירה של מיץ 'מאת פול מיטשל"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    1 + 2 =