איך למצוא תספורת קצרה שעובדת בשבילך | insightyv.com

איך למצוא תספורת קצרה שעובדת בשבילך

איך למצוא תספורת קצרה שעובדת בשבילך

בזמן כתיבת מאמר זה, אני לאחרונה לחתוך שלי רק בעבר- the-הכתפיים באורך שיער לחתוך פיקסי. זה היה שינוי דרמטי. ביליתי את החלק הארי של חודש מאזין לתגובות על המראה החדש שלי. מדודתי היפה (הגברית) שאמרה, “מה לעזאזל עשית לשיער שלך?” לחברים שתפסו והכריזו על אהבתם למראה החדש, נראה שלכל אחד יש דעה. באופן גורף, התגובה הנפוצה ביותר מרוב הנשים היתה, “זה כל כך חמוד, אבל אני יכול לעולם לא ללבוש את השיער שלי קצר. “

התגובה שלי היתה תמיד חיוך והנהון, אבל הנה מה שבאמת רציתי לומר:

כמעט כל אישה על הפלנטה יכולה ללבוש שיער קצר. פרק זמן.

אני לא אומר שתספורת קצרה היא תשובה לכל אישה. מכל סיבה שהיא, ייתכן שלא תרצה שיהיה לך שיער קצר. אתה בהחלט יכול לאהוב את השיער הארוך שלך, אבל להגיד לך צְבִיעוּת ללבוש שיער קצר הוא באמת לא קרוב למציאות.

מציאת תספורת קצרה שעובדת: להיות ישר עם עצמך

הצעד הראשון שיער קצר היא להיות כנה עם עצמך על השיער שלך ואת הפנים שלך. משוך את השיער שלך לתוך זנב סוס חזק ולחפש את עצמך מת במראה. בחר את הדברים שאתה אוהב על הפנים שלך ואת הדברים שאתה מעדיף לא להודות קיים.

כאשר יש לך שיער קצר, יש לך הזדמנות לחשוף את היופי בפנים שלך. אתה יכול ליצור צורה על הפנים שלך, לתת רך המצח רחב, לשפר את עצמות הלחיים עם מסגור פנים, להאריך את הצוואר שלך, לחשוף את העיניים, להסתיר ליקויים, ליצור גובה, או אפילו להפוך את הפנים שלך להיראות דק עם לחתוך את הזכות.

עבור אל הסטייליסטית שלך עם רשימה של דברים שאתה רוצה לשפר, את הדברים שאתה רוצה להסוות, ורעיונות של חתכים שאתה אוהב על אנשים אחרים. זה עוזר למצוא תסרוקת שאתה בוטח, כי יודע מה היא עושה, וזה ייקח את הזמן כדי לעזור לך להשיג את המראה הנכון. במיוחד אם אתה עושה שינוי דרמטי, חשוב להיות בטוח כי אדם חיתוך השיער שלך הוא על אותו דף כי אתה.

היתרונות לתספורת קצרה

אני תוהה אם יכולתי אי פעם פירוט כל היתרונות של שיער קצר. כדי להתחיל, זוהי דרך מצוינת להתחיל מחדש. אם היה לך תספורת רע, מעל מעובד השיער שלך, או פשוט צריך מהפך דרסטי הולך קצר היא הדרך הקלה ביותר להשיג התחלה בריאה. זה טרי, זה חדש.

שיער קצר הוא מאוד קל לסגנון, ומהר. אם אתה חסר זמן, או פשוט חולה של כל הזמן שאתה מבלה מול המראה סגנון שיער ארוך, תספורת קצרה היא פתרון נהדר. לאחר סגנון, שיער קצר לא באמת להיות פרוע, ואם זה עושה את זה בדרך כלל תיקון מהיר ופשוט.

אחד היתרונות הגדולים ביותר של שיער קצר בחיי הוא שזה לא להפריע שגרת האימון שלי. שיער קצר לא צריך להיות משכה חזרה לממש. זה כבר נגמר. אם אתה אמון על בסיס קבוע, סביר להניח שיהיה עליך לתכנן את שגרת השיער סביב האימונים שלך בגלל מקלחת, יבש, סגנון התהליך הוא כזה כאב לעבוד מסביב. עם שיער קצר, התהליך הוא הרבה יותר קל וקל לבצע. פתאום אימון מהיר על ארוחת הצהריים הוא לא עניין גדול.

אם אתה אמא, תספורת קצרה יכולה להיות הצלה. זה הרבה יותר קשה לתינוק כדי למשוך שיער קצר, ועם הזמן שלך סטיילינג לצמצם באופן משמעותי, קל יותר למצוא זמן לסגנון השיער שלך להרגיש ביחד.

שלא לדבר, כי פחות זמן בחדר האמבטיה מתרגם יותר זמן אמא.

נשים עובדות עסוקות מגלות כי שיער קצר יכול לתת מראה מלוטש, מקצועי שנמשך כל היום מפגישות הבוקר לארוחות הלקוח. כמובן, פחות זמן בחדר האמבטיה הוא גם יתרון לנשים מקצועיות כאשר הזמן הוא כסף.

אם השיער שלך רזה, שיער קצר יכול לתת לך נפח, גוף, ואת אשליה של עובי, שם שיער ארוך יותר פשוט נופל. זה הרבה יותר קל להסוות שיער דליל עם קיצור זה נותן את האשליה של מלאות.

The Downside של שיער קצר

בעוד אני אוהב את השיער הקצר שלי, יש דברים על זה שהם לא כל כך נוח. אני מתגעגע לקוקו מדי פעם או מסיר את השיער שלי לאירוע רשמי. שיער ארוך הוא בהחלט “יפה” בדעות של אנשים רבים, והרבה גברים נוטים למצוא שיער ארוך יותר אטרקטיבי שיער קצר.

יש רמה של נשיות על שיער ארוך שיכול לעתים קרובות להרגיש אבוד בתספורת קצרה יותר. רמה של ביטחון נדרש כאשר אתה מחליט ללבוש את השיער קצר, זה בטוח.

תחזוקה יכולה להיות גם downside כדי לשמור על תספורת קצרה. שיער קצר נראה לגדול מהר יותר לאבד צורה במהירות רבה יותר, הדורש יותר ביקורים בסלון לתספורת תכופים יותר.

הארוכה והקצרת

אם אתה שוקל תספורת קצרה, אבל תפסיקי לחשוב שאף פעם לא תצליח להוריד את זה, אני יכול להבטיח לך שאתה טועה. יש תספורת קצרה לכל פנים, לכל אורח חיים ולכל אישה שם בחוץ. דפדף בין תמונות, להסתכל מסביב, לגלות מה אתה אוהב ולמצוא מעצב אשר יעבוד איתך כדי לקבל את הזכות לחתוך. לאחר מכן ליהנות כל הזמן הנוסף שיש לך ויש לי כיף לעשות את השיער הקצר שלך כמו נשי או עצבני כמו שאתה רוצה שזה יהיה. זכרי תמיד, זה רק שיער. זה יגדל.

No Replies to "איך למצוא תספורת קצרה שעובדת בשבילך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 1