כיצד לשמור על הקרקפת שלך בריא עבור שיער למראה

כיצד לשמור על הקרקפת שלך בריא עבור שיער למראה

אין דבר כזה שיער בריא. שיער הוא בעצם חלבון ואין לו מערכת העצבים או אספקת הדם, וככזה, אין תכונות reparative. הקרקפת, לעומת זאת, עושה זאת. בגלל השיער שלך הוא הרחבה של הקרקפת, זה הגיוני כי הקרקפת הבריאה מסייעת להבטיח שיער נראה בריא.

טיפים לקרקפת בריאה

כדי לשמור על הקרקפת הזאת בריאה, בצע את הקרקפת מהירה וקלה עצות טיפול לגברים.

לשטוף מדי יום

שמירה על הקרקפת שלך נקי הוא המפתח כדי למזער נקבוביות סתומות ובעיות הקרקפת אחרים. השתמש שמפו עדין לשטוף פעם ביום, עובד שמפו לתוך השיער הקרקפת במשך כשתי דקות. אל תטרחו עם החלק "שטיפה וחזרה". אחד טוב לשטוף צריך להיות מספיק.

Exfoliate שבועי

פעם או פעמיים בשבוע, להסיר תאי עור מתים ולכלוך מן הקרקפת עם פילינג פילינג כגון Menscience Microfine Face Scrub. קרצוף שנעשה על הפנים הוא עדין מספיק כדי לשמש על הקרקפת.

לְעַסוֹת

עיסוי הקרקפת הוא מועיל כי זה עוזר לקדם זרימת דם טובה על הקרקפת, מסייע לשמור על הקרקפת גמישה, מרגיע עצבים ומרגיע את השרירים. עיסוי הקרקפת גם מקדם צמיחת שיער וברק. זה מרגיש נהדר, גם. אחד בכל שבוע, לעסות את הקרקפת עם קצות האצבעות באמצעות לחץ יציב בתנועה מעגלית. מניחים את האצבעות מתחת לשיער כדי למנוע משיכה. בצע את התרגיל הזה במשך שלוש או ארבע דקות.

הימנע בעיות ייבוש

אחד הגורמים העיקריים של הקרקפת היבשה הוא שמפו עם מים כי הוא חם מדי. זה יכול להפשיט שמנים חיוניים מן העור ולגרום יובש. לשטוף את השיער במים פושרים כדי לעזור לשמור על אותם שמנים אתריים. עודף ייבוש השיער של השיער יכול גם לקדם קרקפת יבשה. אם אתה מבחין ייבוש מוגזם, טוב להשאיר ב-מרכך יכול לעזור לחדש לחות על הקרקפת.

שמירה על הראש נראה נהדר של השיער מתחיל עם הקרקפת בריאה. בצע את הטיפים לעיל כדי לעזור להבטיח שלך נשאר במצב מצוין.

No Replies to "כיצד לשמור על הקרקפת שלך בריא עבור שיער למראה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 6 = 2