פרו עצות טיפול עבור זקן שלך

פרו עצות טיפול עבור זקן שלך

בגלל השיער על הפנים שלך הוא קצת שונה מאשר השיער על הראש שלך, טיפול הזקן שלך דורש קבוצה שונה של הוראות. למרבה המזל, את הטריקים של סחר קל ללמוד ולשים הלכה למעשה.

איך לטפל בירד שלך

השתמש עצות אלה כדי לשמור על שיער הפנים שלך בריא ונראה טוב.

שמור על תנאי

חשוב לשמור על זקן נקי וממוזג. למשימה זו, פשוט להשתמש באותו שמפו ומרכך על הפנים שלך כמו שאתה עושה את הראש.

אם הזקן שלך אפור, מיזוג הוא המפתח כי שיער אפור יכול לגדול סמיך יותר זיפים שיער צבעוני יותר. ההתניה תסייע לרכך את הזקן, וייתכן שתביא אותך לנשיקה מדי פעם.

עבור זקנים פרועים, מטבל של זקן מרכך (כגון קרייג של זקן ו Stache Butter) לאלף אותם שפם. בנוסף לניקוי ומיזוג, שמירה על זקן שלך מתוחזק הוא חיוני.

חפש עזרה מקצועית

כדי לתת את הזקן שלך את הצורה הטובה ביותר האפשרית, יש לו trimmed מקצועי על ידי ספר. מציאת ספר טוב יכול להיות קשה בימים אלה, אבל הם שם בחוץ. לאחר הספר שלך יש מקצועי בצורת הזקן שלך, אתה יכול לשמור על זה יותר קל בבית.

השתמש שמן גילוח

שמן גילוח ברור יאפשר לך לראות מה אתה גילוח יסייע להבטיח קווי נקי סביב הזקן שלך. לשם כך, אני אוהב את בית הזיקוק Gentlemens Pre Shave Oil.

להשקיע גוזם טוב

A trimmer איכות חיוני כדי לשמור על זקן מטופח. בחר גוזם עם מתכוונן זמירה מדריך שגיאת הוכחה חיתוך. תתרחק מספריים כמו יהיה לך קשה לקבל אפילו לקצץ אם אתה באמת רוצה ללכת כל החוצה, לקנות שני קוצץ.

קליפר בגודל מלא (כמו אלה ספר משתמש כדי לחתוך את השיער שלך) יגרום הכולל זמירה קלה יותר, בעוד קטן גזרן עדין שיניים יהיה לחתוך קרוב יותר ולאפשר לך לקבל מתאר נקי.

עבור זמירה, אני ממליץ על Andis Headliner PLS.

מסרק את זה

באמצעות מסרק עדין, לשמור על זקן שלך חלקה ללא מסובך על ידי הפעלת מסרק דרך זקן לכיוון צמיחת השיער.

צבע בזהירות

אם הזקן שלך מאפיר או צבע שונה באופן דרמטי מן השיער על הראש שלך, יש צבעים מנוסחים במיוחד עבור שיער פנים כי הם בטוחים לשימוש בבית. בצע את ההוראות בחבילה בזהירות כדי להבטיח כיסוי טוב, אפילו. לעולם אל תשתמש בצבע הזקן מיד לאחר מקלחת.

שמנים אתריים המיוצרים על ידי העור שלך יסייע למנוע מכתים של הפנים, אבל אלה שמנים הם חשוף משם על ידי מקלחת. הימנע משימוש טיפולי צבע המיועדים השיער שלך כמו אלה אינם מנוסחים להתמודד עם השיער הקשה על הפנים שלך. רק עבור גברים עושה במברשת בצבע ג'לים זה עובד טוב.

השתמש במראה

השקע במראה על הקיר עם זרוע טלסקופית. זה ימנע ממך צורך להישען על דלפק האמבטיה ולוודא שאתה יכול להתקרב.

No Replies to "פרו עצות טיפול עבור זקן שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 14 = 22