טריקים הטוב ביותר עבור סגנונות שיער דק

לחיות עם שיער עדין / דליל יכול להיות מאוד מנסה, במיוחד אם אתה נלהב על כל הדברים יופי היירסטילינג. אם אתה מוצא את עצמך לעתים קרובות pining משם לאחר תמונות של צמות עבות ו updos עצום, הגיע הזמן לשמוח. עם פריצות שיער אלה, אתה יכול עכשיו סגנון שיער דק וליהנות תוצאות מדהים אותו כמו כולם.

מעצב שיער shampooing woman's thin hair with lightweight products

1905HKN / Getty תמונות

שימוש במוצרי הסטיילינג הנכון הוא המפתח כדי לקבל את כל התספורת הנכון. עם זאת, עם שיער דק / דליל, בחירת המוצרים הנכונים יכול להיות אתגר בפני עצמו.

מוצרים רגילים ישקלו את השיער שלך למטה, מה שהופך אותו שמנוני ו / או צולע. חפש מוצרים קל משקל, volumizing. אלה יהפכו קווצות שיער רכות יותר, והוא נותן לך גוף ותנועה ללא משקל מבלי להוסיף נפח לשיער שלך.

02
של 09

ארוך וקצר

אתה עלול להתפתות לסלע צמה רפונזל, אבל בואו נהיה אמיתי לרגע: קיצורי דרך סופר ותסרוקות פשוט לא עובד בשיער יפה מאוד. שיער ארוך צריך נפח טבעי גדול.

מה שאתה יכול לעשות הוא ללבוש את השיער שלך באורך קצר / בינוני להוסיף שכבות ליצור נפח. קיצוץ נוצות יכול להיות מתנה משמים עבור שיער עדין ואתה עדיין יכול סלע צמות, updos, ומה לא. ואם אתה צריך אורכים גדולים לפעמים, יש תמיד הרחבות שיער לפנות.

03
של 09

פוצץ יבש עבור סוג השיער שלך

אִשָׁה blow-drying her hair

חזון דיגיטלי / Getty תמונות

בתור התחלה, אם יש לך שיער דק מאוד, זה לא מומלץ להשתמש במייבש כביסה מדי יום כפי שהוא יכול לייבש את השיער שלך קטיף את הכלים המתאימים סטיילינג יכול לעזור למזער נזק ותסכול.

לפני ייבוש המכה, לעבוד מוס מוסט סטיילינג לתוך השיער שלך עבור נפח קצת קל להחזיק אמינים. ואז להעיף את השיער הפוך ולהכוון את האוויר לעבר השורשים. זה ייצור טונות של נפח.

04
של 09

הימנע מוצרים יבש את השיער

טריקים הטוב ביותר עבור סגנונות שיער דק

מארק ווילרמוז / גטי

הימנע של מוצרים המכילים נתרן lauryl סולפט או אמוניום lauryl סולפט. חומרים כגון ייבוש אלכוהול, פולימרים, אמוניה, דטרגנטים הם הסיבה ניקוי השיער המסורתי להקציף ולהרגיש כל כך שמנת וחזקה. אבל למען האמת, הם הפשטת הקרקפת שלך ואת השיער של שמנים טבעיים (חיוני מאוד).

בעוד הם מזיקים לכל סוגי השיער, שיער דק יכול להיראות scraggly במיוחד ואין להם שום כוח לאחר טיפול עם מוצרים כאלה. חפש SLS חינם / שמפו אורגני או לנסות מתכון שמפו עשה זאת בעצמך.

05
של 09

גולת הכותרת

מוצר להרים שורש מסרק מתגרה יכול להיות החברים הכי טובים שלך כשיש לך שיער דק. חפשו תסרוקות עם נפח על הכתר.

כל דבר עם bump / beehive / bouffant מומלץ. לא רק תסרוקות אלה ליצור את האשליה של שיער נוסף, הם גם קל יותר סגנון (קל יותר ללבוש) בשיער עדין.

06
של 09

הטבות פרינג '

קו השיער נסוג יכול להיות אחד הדברים הכי קשה להתרגל לחיים הוא גם אחד הצרות השיער הנפוץ ביותר הקשורים שיער דק / דליל.

אחת הדרכים הטובות ביותר להסוות את הבעיה היא על ידי שואל את מעצב אופנה לחתוך קצר, בוטה bangs. אלה יוצרים עבה, מעוגל החוצה פרינגה אשר מוסיף נפח על קו השיער.

07
של 09

לא ליישר את השיער שלך

שיער ישר, מכוח המרקם שלו, יושב שטוח. זה אומר שזה תמיד נראה דק יותר בהשוואה מרקמים אחרים שיער. תלתלים תמיד נראה הכי גדול, אבל מרקמים אחרים השיער יכול גם להיראות טוב.

אם השיער שלך הוא ישר באופן טבעי, שקול להשתמש רולים קצף או מפזרים בזמן ייבוש לשנות את מרקם השיער שלך. אם לא, להתרחק ברזל שטוח.

08
של 09

צמות צנועות עם פנקייק

זה יכול להיות מתסכל ליצור צמה מורכבת רק כדי להיראות שטוח ורזה. אבל עם הטכניקה pancaking, אתה יכול מזויף סמיך, צמות גדולות יותר בתוך זמן קצר בכלל.

כל שעליך לעשות הוא למשוך את הלולאות של הצמה בעדינות, מושך אותו כדי להעיף אותו קצת. נפח מיידי! קדימה, לנסות לפחות צמה אחת היום.

09
של 09

פרידה דרכים

הימנע פרידה השיער שלך. חלק נקי יכול להוסיף פריך למראה אבל זה יכול גם לחשוף דליל אם בסופו של דבר מראה הרבה הקרקפת. תסרוקות שאינן תכונה חלקים בדרך כלל כרוך נפח הכתר, מרקם מבולגן או פשוט פשוט בסופו של דבר נראה כמו יש יותר שיער כי שטח יותר מכוסה.

עם זאת, אם אתה רוצה ללבוש תסרוקת עם חלק, להעביר את הדברים על ידי לקיחת אותו לצד ההפוך. במשך הזמן, השיער משתטח על הצד שאתה בדרך כלל ללבוש את החלק שלך ואת מרפרף על זה יכול ליצור קצת להרים את השורשים.

No Replies to "טריקים הטוב ביותר עבור סגנונות שיער דק"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 26 = 30