מדוע שמפו חינם סולפט יכול להיות טוב יותר עבור השיער שלך (ובריאות)

מדוע שמפו חינם סולפט יכול להיות טוב יותר עבור השיער שלך (ובריאות)

יש לך כנראה שמעו או לקרוא על תעשיית היופי נע "סולפט חינם" שמפו. אם אתה לא צריך לבדוק את בקבוק השמפו שלך. אם זה סולפט חינם, זה כנראה touted על החלק הקדמי של הבקבוק (אם רכשת את השמפו מסלון) שלך מעצב אופנה סביר אמר לך כי הרכישה היא סולפט חינם כנקודת המכירה חיובית. אולי תהיתם מה העניין הגדול הוא על שמפו חינם גופרית סוכני ניקוי.

אני יודע שעשיתי, ואחרי קצת מחקר, אני שמח שאני משתמש שמפו חינם סולפט.

מה SLS האם

נתרן לוריל סולפט (SLS) הוא זול יחסית, אך חזק מאוד, חומר ניקוי דטרגנט כי גם מסייע אופי מוקצף של סבון. זה היה בשימוש בכל מיני מוצרים סבון מן שמפו שלך ניקוי פנים כדי כבד degreasing סוכנים המשמשים על רצפת החנות של מכונאי. אז, במונחים פשוטים יחסית, SLS משמש להכנת סבון "סבון" (אשר אנו אוהבים כי אנחנו רגילים לקשר בועות עם נקי) וזה חותך ומסיר שמן ביעילות.

למה אנחנו לא רוצים את זה

זה דבר טוב בשמפו, נכון? אתה רוצה את הסבון להיות קצף ואתה לא רוצה שיער שמנוני. הבעיה היא, כי גם בכמויות מדוללות, SLS יכול להיות מגרה את העור ואת הקרקפת. האם אי פעם יש לך שמפו בעיניים שלך? נשרף, נכון? SLS הוא ככל הנראה עברין השריפה. בנוסף, SLS כבר ידוע להיות מזיק על זקיק השיער.

זקיקי שיער פגומים יכולים להוביל למבנה שיער חלש ולצמצום צמיחת השיער. Eek!

בנוסף, נראה שיש נתונים סותרים טוענים כי נתרן גופרתי lauryl יכול גם לגרום לסרטן, נזק למערכת החיסונית, נזק לעור. הדיון בנושא זה אפילו היה הנושא של החקירה אגדה עירונית מהודעת דוא"ל שהופצה טענה שמפו גורם לסרטן.

עד כה, SLS לא נאסר על ידי שמפו או סוכני קוסמטיקה על ידי ה- FDA כמו בריא או גורם לסרטן שמפו.

שמפו ללא סולפט

מה זה שמפו ללא סולפט מתכוון לך כצרכן? לא הרבה, באמת. יצרני שמפו רבים הסיר את סולפטים מסורתיים ועכשיו באמצעות מרכיבים חלופיים כדי לקבל את העבודה. אמנם זה נהדר כי חלק סולפטים אלה הוסרו, אם שמפו שלך הוא עדיין עושה suds, זה אומר כי תגובה כימית מתרחשת. אנחנו לא משכילים על מה הכימיקלים האלטרנטיביים, אבל לעתים קרובות אנחנו תוהים אם הדשא באמת ירוק יותר בצד השני של הדיון סולפט זה. כולנו רק לשים את אמונתנו כי חדש "סולפט חינם" שמפו הם למעשה בטוח יותר.

No Replies to "מדוע שמפו חינם סולפט יכול להיות טוב יותר עבור השיער שלך (ובריאות)"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 2