תמונות של תספורת ארוכה של גברים

חלק Shaggy Style

© iStockphoto.com מינימום

מסיבה זו או אחרת, בחורים רבים פשוט לא יכולים לסלק תסרוקת ארוכה - בין אם זה בגלל עבודה שמרנית או סתם ראש שיער פרוע, שיער ארוך לא לכל גבר. הצד החיובי של בעל שיער ארוך יותר הוא שזה יכול לתת לך טונות של אפשרויות סטיילינג. החיסרון הוא שיער ארוך לוקח יותר עבודה וטיפול מאשר סגנון קצר יותר. אם יש לך ראש נהדר של השיער והוא יכול למשוך אותו בעבודה, לגדל אותו ולראות מה קורה.

החבר 'ה מחפש סגנון ארוך של גברים ימצאו הרבה תספורות של גברים עם טיפים סטיילינג כאן. גלריה זו מכילה מגוון רחב של תסרוקות לגברים. אנו ממליצים להדפיס את התמונה הרצויה ולקחת אותה אל הסטייליסטית שלך - כל ספר או מעצב עשוי לפרש את רצונך באופן שונה, כך שצילום הוא דרך מצוינת לוודא שהאדם שמפצל את השיער שלך מבין בדיוק את מה שאתה רוצה.

השיער בסגנון זה הוא לחתוך באמצעות סכין גילוח לתת מבט deconstructed על הקצוות. מדגיש אדום עדין להוסיף עומק ולתת "כוכב רוק" Vibe. כדי לסגנון, להחיל כמות קטנה של pomade לשיער לח ומכה יבש ישר למטה. להחיל קצת pomade כדי לייבש שיער עבור תוספת הברק וההפרדה.

02
מתוך 10

שכבות ארוכות לשיער גלי

א Loose, Carefree Style

© iStockphoto.com מינימום

עבור סגנון זה, השיער נחתך באמצעות סכין גילוח כדי לתת מראה שאגי, deconstructed. כמות קטנה של קרם סטיילינג ניתן להוסיף את השיער עבור ברק ופירוק. כדי לסגנון, פשוט לתת את השיער לרעוד ולהסתובב עם אצבעות כדי להשיג את האפקט הרצוי.

03
מתוך 10

שיג ארוך וישר

אַגָבִי Style for Longer Hair

© iStockphoto.com ללא שם:

עבור סגנון זה, השיער הוא חתך בשכבות ארוכות באמצעות טכניקה נקודת גזירה. תער משמש כדי לתת הפרדה נוספת על הקצוות. עבור אלה עם גל קל, pomade ניתן להוסיף את השיער blown יבש ישר למטה. קצת pomade מוסיף ברק והפרדה.

04
מתוך 10

שאג ארוך עם הבהרה

עַכשָׁוִי Style for Younger Guys

© iStockphoto.com Quirex

זהו תספורת Shag Razored שבו מדגיש, lowlights, ופסים של צבע להוסיף עומק לתת מראה עכשווי, אלטרנטיבי מזדמנים. כדי לסגנון, להחיל כמות קטנה של שמנת עיצוב להוסיף הפרדה לזרוק למקום עם האצבעות.

05
מתוך 10

מלוטש, סכין גילוח

סלע Star Style

© iStockphoto.com דקסטר

תער משמש לחתוך את השיער בשכבות ארוכות ולתת מבט מפוזר סביב הקצוות. אלא אם כן השיער שלך הוא ישר מאוד, ברזל שטוח עשוי לשמש כדי לתת מראה מלוטש. למרוח כמות קטנה של ג'ל על שיער לח ומכה יבש ישר למטה. עבודה קצת יותר ג'ל בין כפות הידיים ואת השיער החלק למטה, מושך קטעים אקראיים בין קצות האצבעות של פסים chunky של ההפרדה.

06
מתוך 10

מקרית, גלי גלי

נָמוּך Maintenance Style

© iStockphoto.com פוטו-אפ

עבור סגנון זה, השיער הוא חתך בשכבות ארוכות בכל רחבי. הסגנון הוא חתך עם סכין גילוח סביב הקצוות כדי להסיר את כל בוטה ולתת מראה שאגי. כדי לסגנון, להשתמש כמות קטנה מאוד של קרם עיצוב לתת ברק טבעי להוסיף משקל והפרדה.

07
מתוך 10

ארוך שכבות עבור שיער סמיך

א Long, Versatile Option for Men

© iStockphoto.com צלם

עבור סגנון זה, השיער הוא חתך בשכבות ארוכות עם המזמרה. שלא כמו תספורת shag, סגנון זה הוא לחתוך קצת blunter סביב הקצוות לתת מבט נקי. כדי לסגנון, להחיל כמות פרוטה של ​​ג 'ל מקרקפת לקצה. מכה יבש עם מברשת ההנעה בימוי שיער מצד לצד ליצור נפח. כאשר השיער הוא לח מעט, לגרוף קצת יותר ג'ל דרך להוסיף ברק ופרידה. לקבלת מראה רשמי יותר, השיער עשוי להיות מסורק לאחור עם קצת pomade עבור ברק ו sleekness.

08
מתוך 10

שכבות ארוכות במיוחד

סלע Star Style

© iStockphoto.com hidesy

השיער בסגנון זה הוא חתך בשכבות ארוכות מאוד. תער משמש על הקצוות כדי להסיר בוטה. כדי לסגנון, להחיל כמות קטנה של שמנת משורשים לקצות שיער לח מעט. צחצצו את השיער לאחור וגרפו באצבעות כדי ליצור הפרדה. תקע את השיער מאחורי האוזניים ולאפשר להתייבש באופן טבעי.

09
מתוך 10

תספורת שאג מקרית

מוּזנָח וּמְלוּכלָך Style

© Dreamstime.com

השיער בסגנון זה הוא חתך בשכבות ארוכות תער משמש לתת מבט מרוסק, מפורק לקצוות. מעט מאוד סטיילינג יש צורך, אבל יישום מהיר של קרם או להדביק סגנון יוסיף הפרדה ולתת את זה "חי" נראה.

10
מתוך 10

שאג לשיער עדין

חסר דאגות Style for Men

© Ctacik Dreamstime.com

זה שאג שבו השיער קצת יותר עדין. הסגנון נוצר באמצעות תספורת גילוח כדי להסיר קהות סביב הקצוות ולתת מראה פגוע. אפשר לשיער להתייבש באופן טבעי ולאחר מכן להוסיף כמות קטנה מאוד של קרם עיצוב להוסיף ברק והפרדה.

No Replies to "תמונות של תספורת ארוכה של גברים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 49 = 55