למד את המדע מאחורי למה שיער שחור הוא כל כך יבש | insightyv.com

למד את המדע מאחורי למה שיער שחור הוא כל כך יבש

למד את המדע מאחורי למה שיער שחור הוא כל כך יבש

ברגע שתתחיל ללמוד יותר על המדע של טיפוח השיער השחור, אתה בטח תשמע די לעתים קרובות על כמה יבש השיער שלנו. אבל למה? אמנם אין שום דבר שאתה יכול לעשות כדי לשנות את הצורה של זקיקי השיער שלך, לדעת יותר על למה השיער שלך הוא הדרך שבה הוא עשוי לעזור לך לקבל את זה בקלות רבה יותר, במיוחד אם הגישה טיפול השיער עם יחס פחות חיובי.

למה הוא שחור שיער יבש?

התשובה הפשוטה לשאלה מדוע שיער שחור בדרך כלל יבש כל כך: הוא מתפתל.

אם קווצות השיער שלך הן גלי, מתולתל, קינקי, בצורת S או בצורת Z, כל הקימורים האלה להפריע השמנים הטבעיים של הקרקפת שלך להגיע לקצות השיער שלך.

הקרקפת של כולם מייצרת שמנים. תארו לעצמכם נסיעה על כביש ישר לעומת כביש עם הרבה עקומות. תוכל להגיע ליעד שלך מהר יותר על ידי לקיחת הנתיב הישר, אבל כל עקומה מאט אותך. כל תלתל סליל בחוטי השיער שלך מאט את תהליך השמן נסיעה לקצוות.

בשער ישר, שמנים לנסוע בקלות לאורך שביל ישר, וזה אחד הסיבה שאנשים רבים עם מנעולים ישרים מרגיש צורך שמפו בתדירות גבוהה יותר. שיער מתולתל, עם זאת, שמנים לא צריך את זה כל כך קל; זה קשה יותר לנווט את דרכם בין זחלים ו zags, פיתול ופניות.

תרשים של זקיק שיער

אם אתה בודק את החתך של זקיק השיער בתמונה כאן, תראה כי גדילי שיער בודדים מורכבים של כמה חלקים.

השכבה החיצונית, או לציפורן, הוא רק חלק אחד שסובל בכל עת חום או כימיקלים מוחלים על זה. למרות cuticles על שיער מתולתל יכול להיות כפליים כמו אלה על שיער ישר, הם לא בלתי ניתנת להריסה. השכבה הפנימית, או קליפת המוח, נוטה גם לנזק ולהתעללות. מי ששערו איבד מידה רבה של גמישות השפיע מאוד על הקורטקס בגדילים.

הנורה ואת הצורה של זקיקי השיער הם לקבוע מה אם השיער גדל ישר או מתולתל. נורה מכורבלת תוצאות שיער מתולתל – יותר מכור את הנורה, השיער מתפתל גדל. תלתלים גם לגדול מתוך זקיק שטוח, בעוד השיער הישר גדל מן העגולים. (אל תדאג, שיעור המדע הזה כמעט נגמר!)

זה יכול להיות קשה להתמודד עם השיער אשר נטיות טבעיות נראה לעשות את זה יותר מאתגר בסגנון ולשמור על לחות יקרה, אבל כאשר אתה הופך להיות יותר ידע על למה, זה יכול לפעמים להוביל קבלה גדולה יותר. השיער שלנו גדל כמו שהוא גדל, ואין לשנות את זקיקי או bulbs (לא בשלב זה, בכל מקרה). אפילו מרגיעים אינם משנים את צורת הזקיקים – כימיקלים משפיעים על השכבות החיצוניות של גדיל השיער, ולא על האיפור הביולוגי שלו ברמת הקרקפת. בידיעה כי השיער שלך לא החוצה כדי לקבל אותך עשוי להקל על הטיפול על בסיס יומי, אם אתה לובש את זה טבעי, לחוץ, texturized או רגוע.

כיצד להילחם ביוב

אחת הסיבות בשוק השיער השחור טיפול כל כך ענק הוא נושא היובש. אנחנו מוציאים מיליארדי דולרים ומנסים להגדיל את רמות הלחות בשערינו. עם זאת, מרקמים ייחודיים שלנו לא מרגיש באופן טבעי כמו שיער ישר, אז לפעמים אנחנו עשויים להרגיש את השיער יבש כאשר זה באמת לא – אנחנו רק צריכים להבין איך השיער שלנו מרגיש כאשר זה בריא וממוזג לעומת איך טקסטורות שיער אחרות מרגישות.

זה יכול להיות עניין של להתרגל לתחושה רכה של כותנה במקום של משי רך.

שמור על השיער שלך hydrated עם:

  • ניקוי וטיפול רגילים
  • שגרת מיזוג עמוקה
  • יישום של מוצרים לחות לפי הצורך
  • איטום בלחות על בסיס קבוע

כל עוד אתה עוקב אחר משטר שיער בריא עם מוצרים המיועדים לך, השיער שלך כנראה להישאר היטב לחות היטב. הדבר העיקרי שיש לזכור עם משטר היא לדבוק בה; אחרת, טיפול רעמה שלך רק לפעמים לא עושה את השיער שלך הרבה יותר טוב בכלל. עם שגרת טוב במקום, את tresses לא צריך להרגיש יבש.

No Replies to "למד את המדע מאחורי למה שיער שחור הוא כל כך יבש"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    48 + = 54