הרגל שלך מקלחת הוא כנראה הורס את השיער שלך | insightyv.com

הרגל שלך מקלחת הוא כנראה הורס את השיער שלך

הרגל שלך מקלחת הוא כנראה הורס את השיער שלך

שמפו מקבל הרבה תשומת לב בעולם הרחב של השיער, ואני באמת לא יודע למה. זה פשוט סבון, באמת. בטח, שמפו גדול נחמד שיש, אבל אם אתה צריך לבחור היכן לשמור את הכסף שלך ואיפה לבלות אותו, הייתי שם את הכסף שלי במזגן נהדר בכל פעם.

מרכך מקבל דילג על ידי נשים רבות בשגרת השיער שלהם. הם חושבים שהשיער שלהם קצר מדי, מרקם עדין מדי, שמנוני מדי, או שהוא פשוט לא מסתבך מספיק כדי להזדקק למרכך.

טועה, גבירותיי. פשוט לא בסדר. כולם צריכים להשתמש במרכך, ואני אספר לך למה.

זה נכון כי מרכך משמש לסילוק, וזה גם נכון כי מרכך לא נכון יכול לשקול את השיער שלך למטה ולהפוך אותו שמנוני (או greasier), אבל מדלג על כל מרכך זה אומר שאתה מתגעגע כל היתרונות האחרים שהיא עושה לבריאות השיער שלך. הקפד לבדוק כיצד לבחור את המרכך הנכון שמפו שלי 101: בחירת שמפו העכבר.

אם אתה צבע את השיער שלך והם לא באמצעות מרכך, אתה כנראה גם קורבן של צבע מהיר סופר לדעוך או מדגיש כי לקבל יבשים החוצה ו חמוד. הסיבה? שמפו נועד לנקות את השיער של שמנים, לכלוך, ועוד דברים מגעילים כי לבנות על השיער שלך. במהלך תהליך טיהור את cuticle (החיצוני “פגז” של השיער שלך) של השיער שלך הוא roughed קצת. מרכך עוזר לאזן את רמות ה- pH בשיער שלך ואת החלקים כי לציפורן למטה, אשר מסייע לשמר ולנעול את צבע השיער שלך, כמו גם את מאזן הלחות בשיער.

חלקה cuticle הוא בריא להסתכל, מבריק, ויש לו גוף טוב יותר להקפיץ.

ניתן לציית גם לציפורן מרופדת על סבך השיער. תארו לעצמכם כי לציפורן של כל קווצת שיער הוא כמו שלבקת חוגרת על גג; כל אותם שלבקת חוגרת אמורים להיות מוחלקים ומצביעים באותו כיוון (למטה).

ציפורן אדומה נראית כמו סופת טורנדו שחוצה את אותם שלבקת חוגרת, מה שגרם למספר להתכרבל או אפילו להתנתק לאורך זמן. אם אתה שם כמה מאות שערות עם מסולסל למעלה cuticles יחד, אלה roughed למעלה חתיכות להתחיל מקל ו לתפוס אחד על השני. שימוש במרכך עוזר להבטיח כי לציפורניים מטילה חלקה על פני השטח, מניעת סבכים ומאפשר סבכים לשחרר בקלות.

מזגנים רבים מגיעים עם יתרונות נוספים כגון הגנה UV וחומרים מזינים חיוניים לשמירה על השיער שלך הקרקפת בריאים לניהול. מזגנים הם באמת הבסיס לשגרה שלך סטיילינג; הלחימה frizz, הגדרת סלסול, או הגדלת נפח.

יש הרבה נשים שם בחוץ דילוג על המזגן ללא קשר, כי הם טוענים כי זה פשוט כבד מדי שמנוני על השיער שלהם. רוב הזמן, המרכך שבו אתה משתמש אינו מתאים לסוג השיער שלך. זה חיוני כדי למצוא את המרכך הנכון, להשתמש בו כראוי (לאחר shampooing את הדרך הנכונה), ולשטוף אותו מאוד, טוב מאוד כדי להפיק את המרב תועלת מן המוצר. הבעיה מספר אחת שמצאתי עם מרכך היא שזה לא להיות שטוף כראוי. מוצק 30-60 השני לשטוף במים חמים כדי מגניב חיוני כדי לאטום את לציפורן.

אם אתם מרגישים כאילו המרכך שלכם כבד מדי, נסו להשתמש במרכך לחות קל יותר והקפידו להשתמש בטיפול מבהיר על השיער באופן קבוע כדי למנוע מרכך (ומוצרים אחרים) מהבנייה על השיער. לדבר עם מעצב השיער שלך על מזגנים כי היא היתה ממליצה על סוג השיער הייחודי שלך.

No Replies to "הרגל שלך מקלחת הוא כנראה הורס את השיער שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    62 − = 60