הכללים לעקוב כאשר צביעת שיער מרקם

כאשר אנו מדברים על שיער מרקם, אנחנו מדברים על מגוון רחב של תסרוקות ומרקמים. מרקם לא תמיד אומר אתני וזה לא תמיד אומר מתולתל. במאמר זה, כאשר אנו מדברים על שיער מרקם, אנו מתייחסים לשיער יבש, גס, מטופל כימית, מתולתל או רק שביר מאוד בכלל.

אתה צריך לקחת טיפול נוסף בעת עבודה עם שיער מרקם כפי שהוא נוטה להיות שביר מאוד נוטה שבירה. שיער בעל מרקם כבר יש לציפורן כי הוא עומד למעלה באמצעות טיפולים כימיים ולעשות שירותי צבע מסוימים יכולים לגרות את לציפורן נוספת, גורם לשיער להיות מקורזל פרוע. קרא להלן ולמד את הכללים החשובים ביותר לעקוב כאשר צביעת שיער מרקם. הלקוח שלך יתרשם יתר על המידה עם הדאגה שלך וכי אתה עושה את הצעדים כדי ליצור שירות מותאם אישית.

צָעִיר blonde woman with comb running through hair

ג 'וני הרננדז / בנק תמונה / Getty תמונות

אתה לא יכול תמיד לספר השיער של הלקוח הוא חלש רק מלהסתכל על זה. הקפד לשאול את הלקוחות שלך על הפעם האחרונה שהם היו צבע או שירות כימי ולקחת את הזמן כדי להתייעץ עם הלקוח שלך על התוצאות הרצויות. אתה לא יכול לקחת מישהו שהוא ברמה 4 עם שיער מתולתל סופר, יבש לבלטינה פלטינה. קבל מושג טוב על הציפיות של הלקוח שלך לפני שתפעיל את השירות.

02
של 07

אין לערבב כימיקלים צבע באותו יום

אתה אף פעם לא רוצה צבע שיער באותו יום שבו אתה עושה מרגיע או שירות כימי אחר, לא משנה מה מישהו או כל יצרן אומר לך. שירותי צבע ורגועים יש לבצע לפחות שבועיים זה מזה.

03
של 07

אף פעם לא לערבב עם מרגלים ירקות או צבעים מתכתיים

אלא אם כן אתה רוצה לראות את השיער של הלקוח שלך להמיס ממש מול העיניים שלך, לא להשתמש בצבעי מתכת או ירקות על שיער רגוע ולהיפך. להוביל אצטט הוא עברין למצוא צבעים מתכתי וזה עולה בקנה אחד עם hydroxides כי הם נמצאים relaxers. כשמדובר חינה, צבע ירקות, צבע זה נספג לתוך קליפת המוח אשר חוסם את הביצועים של מרגיע.

04
של 07

לבחור צבע קרם

קרם צבע השיער נוסחאות הם ההימור הטוב ביותר שלך כאשר עובדים עם שיער מרקם. קרם שומרת על שיער יבש בקלות רבה יותר מאשר גירסאות נוזלי ואתה תקבל כיסוי טוב יותר הכולל. צבע קרם גם נוטה להיות פחות ייבוש מאשר נוסחאות נוזלי.

05
של 07

הימנע 40 נפח

להגביל את השימוש של מפתח כי הוא מעל 10 או 20 נפח על שיער מרקם. שימוש יתר של כרכים גבוהים יותר של מפתח יכול בקלות לגרום לשבירה ולנזק.
06
של 07

הימנע הלבנה מלוטש שיער

זה רעיון טוב להתרחק הסרת שיער מרקם יותר מאשר בכמה רמות. אם הלקוח שלך הוא רמה 7, זה בסדר לקחת אותם לרמה 9 אבל אם יש לך רמה 3 בכיסא שלך שרוצה ללכת פלטינה, הקפד להזהיר אותם כי הם גם יקבלו חיתוך כימי חינם עם צבע שלהם שירות באותו יום.

אתה גם רוצה להימנע משימוש אקונומיקה על שיער מרקם ככל האפשר. באמצעות גוון קרם להרים גבוה הוא אופציה עדינה הרבה יותר.

07
של 07

למעלה זה עם לחות

זה אף פעם לא כואב לשים לחות בחזרה לשיער מרקם לאחר כימיים או שירות צבע. הצע חלבון או טיפול לחות ללקוח שלך, אשר יסייע השיער לשמור ולשמור על צבע. זוהי הזדמנות מצוינת למכור את השירות או שאתה יכול לנצל את הזווית הקמעונאית על ידי המציע מוצר טיפול הלקוח שלך יכול להשתמש בבית.

No Replies to "הכללים לעקוב כאשר צביעת שיער מרקם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 1