קבל תספורת, תן בחזרה!

קבל תספורת, תן בחזרה!

מעשה פשוט של מקבל תספורת יכול להציל חיים, לתת לילד ביטחון חדש, או אפילו לעזור לנקות לשפוך שמן. יש כמה צדקה הקשורים שיער - אלה הם כמה המועדפים שלי.

קרן סנט בלדריק

הקרן של St. Baldrick היא ארגון המתמקד בהעלאת המודעות והכספים כדי לעזור לרפא את סרטן הילדים. הם עושים זאת על ידי מתן חסות לחגיגות סנט בלדריק שבו אנשים מקבלים תרומות להסכים לגלח את הראש אם הם מגיעים למטרה כספית.

כאירוע התרמה הגדול ביותר בעולם למחקר סרטן ילדים, קרן סנט בלדריקס גייסה למעלה מ -90 מיליון דולר וגילחה למעלה מ -140,000 ראשי בני אדם בחיפושיהם להכות בסרטן ילדים. האירועים של סנט בלדריק הם תמיד פיצוץ - הם דרך מהנה לעזור בארגון נפלא. אני חושב שכל בחור צריך לגלח את הראש שלו לפחות פעם אחת בחיים, ואני לא יכול לחשוב על תירוץ טוב יותר - להיות "shavee" ולהיות שלט חוצות על הסיבות לחקר סרטן ילדים.

אני מארגן מתנדבים לאירוע בסנט באלדריקס באטלנטה בשבע השנים האחרונות (ואני גילחתי את הראש שלי חמש פעמים) וזה אחד החוויות הכי מתגמלות של החיים שלי.

מובמבר

מטרתו של Movmber היא לשנות את הפנים של בריאות גברים (פשוטו כמשמעו) על ידי אנשים מאתגרים לגדל שפם במהלך חודש נובמבר. במקום ללבוש סרט, השפם הוא האמצעי שבו קרן Movmber מעלה מודעות וכספים עבור הקרן לסרטן הערמונית ו- LIVEחָזָק.

לגדל את 'stache במשך 30 ימים ולבקש אנשים לתרום Movmber בשמך. זהו גם אירוע צוות כיף, כך לקבל את כל המשרד או צוות בייסבול מעורב. גלוש לאתר Movmber לקבלת מידע נוסף וכדי להירשם.

מנעולי אהבה

עבור ילד, לאבד את השיער של אחד בשל מחלה יכול להיות מכה עצומה על הביטחון העצמי והערכה ולהקשות להתמודד עם עמיתיהם.

מנעולים של אהבה היא קבוצה ללא כוונת רווח המספקת hairpieces לילדים לערער כלכלית. אם יש לך שיער ארוך וחושבים על לקחת את הצעד ואת הולך קצר, לשקול לתרום את השיער שלך מנעולים של אהבה. כדי לתרום, אתה חייב להיות לפחות 10 אינץ 'של שיער אשר חייב להיות מנותק בזנב סוס. אני ממליץ שיש את השיער באופן מקצועי ואת רוב סלונים או מספרות סביר להניח לספק את השירות בחינם אם להזכיר שאתה תורם מנעולים של אהבה. הקפד לבדוק את אתר מנעולים של אהבה על תרומות הנחיות לפני שאתה לחתוך אותו.

עניין של אמון

עניין של אמון הוא ארגון ייחודי שעובד עם סלונים כי לתרום את גזרי השיער שלהם כדי ליצור מחצלות שיער לספוג נשפך שמן. זה אולי נשמע קצת מוזר, אבל לפי Matter of Trust, בשנה שעברה מעל 2,600 נשפך נפט התרחשו ברחבי העולם. מחצלות השיער adsorb השמן (שמן נדבק לשיער, לעומת להיות ספוג או נספג) ובכך ניקוי של נשפך קל יותר. אם אתה סלון, מספרה, או groomer חיית המחמד, שקול לשלוח את הגזירים שלך ל Matter of Trust ולסייע לארגון ייחודי עם משימה מדהימה.

No Replies to "קבל תספורת, תן בחזרה!"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + = 11