וריאציות של התספורת התחתונה של גברים – insightyv.com

וריאציות של התספורת התחתונה של גברים

Friday
של 09

התספורת הקיצונית האגרסיבית

גברים's Undercut Haircut


© דוד אלכסנדר שיער על ידי דוד אלכסנדר.

על התספורת הזאת על השחקן כריסטיאן היגינס, לקחתי את השיער באגרסיביות גבוה בצדדים ובחזרה (מגולח לחלק בצדדים גבוה כמו הכתר מאחור). הצדדים והגב התגלחו בתער ישר וחלק מסוים נחרט בצד בצד (כפי שתראו בבירור בשקופית הבאה, התספורת קצת לא סימטרית, כאשר השיער מגולח עד החלק על צד אחד יש תערובת קלה בצד מול החלק, השיער מתייבש עם ג’ל ריסוס כדי לתת גובה ואת הסגנון הזה הוא סיים עם MENSDEPT..

02
של 09

זווית נוספת

גברים's Undercut Haircut


© דוד אלכסנדר שיער על ידי דוד אלכסנדר.

כפי שניתן לראות בתצוגה הצדדית הזאת, השיער של כריסטיאן מחליק באגרסיביות לאורך כל הדרך במעלה הראש. תער ישר שימש לגלח את הצדדית סביב החלק התחתון של 1/2 הראש, בעוד שיער קטן נשאר ליד החלק כדי להדגיש את הפרטים חרוט פרידה.  

03
של 09

סך הכל

ה Men's Undercut Haircut


© דוד אלכסנדר שיער על ידי דוד אלכסנדר.

כפי שניתן לראות בזווית זו, הצד שממול הוא קצת נמוך יותר וממוזג, נותן לתספורת מראה א-סימטרי. בגלל המעבר המהיר ביותר בין הצדדים המגולחים לאחור והגב הארוך, יש קו של תיחום כאשר השיער מסורק ישר למטה. הרבה של תערובת בצד זה של הראש מושגת באמצעות סטיילינג. בגלל זה, זה יהיה מאוד קשה לתת לעצמך הגבר של גברים עם רמה זו של פירוט.

04
של 09

ארמין ביצ’אקץ

ארמין Bičakčić Haircut


תמונה של Ermin Bičakčić © Getty Images.

אנחנו באמת אוהבים את זה וריאציה על לערער על כדורגלן Ermin Bičakčić (אחד התספורות המגניבות ביותר של מונדיאל 2014). עבור סגנון זה, השיער הוא חתך עם מספר 2 להב כל הדרך למעלה רק מעבר סיבוב הראש. להב זה משמש גם לגלח רצועת קצר לאורך קו השיער הקדמי, אשר מתוארים והמשיך סביב צד אחד עם חלק מגולח.  

05
של 09

תספורת של מקלמור

מקלמור Haircut


צילום: © קווין וינטר עבור Getty Images.

האמן להקליט אשראי Macklemore להביא את הגברים לערער לתוך המיינסטרים. עבור סגנון זה, השיער פשוט מקוצץ עם להב מספר אחד גבוה בצדדים ובחלק האחורי של הראש. הדף מעוצב בחופשיות בחזרה כפי שהיית pompadour. אין מיזוג בין הצדדים ומעל לתספורת הזאת. 

06
של 09

גברים מעוצב ברפיון של undercut

גברים's Undercut Haircut


תצלום של שמעון וינאל עבור Getty Images.

וריאציה זו של הקיצוץ מתבצעת בצורה דומה לזו של רוב האחרים. עם קיצוץ מודרני (שהוא בעצם קערה לחתוך עם עיצוב פורמלי יותר) הסטיילינג על הדף נעשה בדרך כלל כפי שאתה עושה פומפדור, עם דגש על מסודר. עבור וריאציה זו, השיער מעוצב באופן רופף עם להדביק להוסיף מרקם ולתת גימור מזדמנים, deconstructed. 

07
של 09

הרוקביל הצבאי

צבאי Rockabilly Haircut


© Drew Gorrie שיער על ידי דוד אלכסנדר.

בגלל התספורת הצבאית ההשראה הזאת, שהיא במהותה קיצורי דרך, לקחנו את שערה של האופרה הזמרת ג’ון טיבט קצר מאוד בצדדים ובחזרה. השיער דהוי יותר מאשר את הקיצוץ טיפוסי, אבל יש ניתוק מוצק בין הצדדים ואת הגב. הרבה של מיזוג על תספורת זו מושגת באמצעות סטיילינג.   

08
של 09

אוליבר ג’ירווד

אוליבר Giroud Haircut


צילום: © ג’אן קטוף עבור Getty Images.

שחקן הכדורגל אוליבר ג’ירוד מצרפת מציג תספורת פומפדור מנותקת, שחתכה את קליפר עם להב מספר שני בצדדים ובחזרה כל הדרך עד החלק (חלק מאוד מתוחכם מגולח). אין בלגן בין הצדדים ובחזרה. הדף מעוצב עם pomade כפי שהיית pompadour המסורתית.

09
של 09

התספורת התחתונה של גברים

ה Undercut Haircut


תמונה © Paffy69 | istockphoto.com.

עבור סגנון זה, השיער הוא חתך עם מספר שלושה להב גבוה בצדדים ובחלק האחורי של הראש. השיער מעוצב ברפיון עם דגש על מראה טבעי. סגנון זה, שהוא לא אגרסיבי כמו קיצוץ מסורתי, יכול להיות רשמי יותר עם תוספת של קצת pomade ו סטיילינג השיער למעלה מן המצח. 

No Replies to "וריאציות של התספורת התחתונה של גברים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.