למה אתה לא יכול להיות שמפו השיער שלך בסדר

למה אתה לא יכול להיות שמפו השיער שלך בסדר

כל חיי היה לי שיער סמיך אך דק. זה תמיד היה שמנוני. לפני שהפכתי לעורך יופי, לא היה לי מושג שיש דרך נכונה לחפוף את שערי. לא ידעתי את הזכות להשתמש בשמפו ואם אני באמת צריך מרכך (הנחתי כי השיער שלי שמנוני כי אני לא).

אבל יש דרך נכונה שמפו שיער דק. אני כבר משכו את כל מה שאני יודע על shampooing שיער יפה עבור מאמר זה.

החשיבות של בחירת שמפו נכון

שיער עדין בדרך כלל פירושו שיער שמנוני. בגלל זה, כדאי להימנע שמפו שמנת. שמפו עדין מסומן נפח כביסה יומי או תכופים הימורים טובים. המוצר צריך להיות ברור, לא סמיך ו שמנת. המותג היוקרתי האהוב עלי הוא Kerastase, במיוחד Kerastase ההתנגדות Bain Volumifique אפקט שמפו אפקט. כאשר אני נוסע או כאשר אני צריך שמפו, אבל אני לא רוצה להתרסק, אני בדרך כלל לקנות מוצרים פנטן (Pantene Pro-V Sheer נפח שמפו).

כדי להילחם בבנייה, לשטוף פעם בשבוע עם שמפו מבהיר (Garnier Fructis טהור שמפו נקי) או לשטוף את השיער עם תערובת של 1/3 תפוחים חומץ תפוחים ו 2/3 מים.

אפילו טוב יותר מאשר שמפו קצף הם שמפו ללא סולפט. סולפטס הם החומרים בשמפו שגורמים לשמפו לקצף. באנו כדי לצפות טוב יותר את שמפו lathers, יותר טוב הוא שמפו; עם זאת, מומחים רבים לבריאות הטבע ממליצים להימנע מכל שמפו עם סוכני קצף נתרן גופרתי lulfth ו אמוניום lureth גופרתי כמו מרכיבים עיקריים.

אתה יכול שמפו עדין שיער יומי?

יש לך כנראה שמעו שזה רע לניקוי השיער מדי יום, עם זאת, רוב המומחים מסכימים כי זה בטוח לשטוף את השיער מדי יום עם שמפו עדין (אם יש לך שיער יבש, אתה יכול ללכת כל עוד שבוע ללא כביסה, מזל לך). אם אתה יכול לחכות יום בין שמפו, לעשות את זה. שמפו יבש רוסס על הכתר ואת השורשים ואת brushed דרך, צריך לקנות לך יום.

בדוק Klorane שמפו יבש עם סרפד.

כן, אתה צריך מרכך

שיער עדין הוא רגישים קשרים וסבך, ולכן חשוב להשתמש במרכך אפילו על שיער שמנוני, בסדר. הטריק הוא להשתמש במרכך רק על החלק התחתון של השיער. אתה לא רוצה מרכך בכל מקום ליד הקרקפת אם השיער שלך שמנוני.

אני נשבע על ידי מוצרים Kerastase. המרכב האהוב עלי הוא Kerastase מסכה כוח אדריכל.

ודא השיער הוא רטוב לחלוטין

לאחרונה קראתי תגובה של סטייליסטית מפורסמת שנשאר איתי. הוא אמר שרוב הנשים לא להרטיב את השיער ביסודיות לפני החלת שמפו. כל גדיל צריך להיות רטוב רטוב כדי באמת לנקות.

הדרך הנכונה שמפו השיער שלך

רוב הנשים לא מבלה מספיק זמן לקרצף את הקרקפת שלהם והם לא לוקחים את הזמן הדרוש כדי לשטוף את כל השמפו.

הנה הדרך הנכונה כדי שמפו השיער שלך:

 • שיער רטוב ביסודיות.
 • החל רבע בגודל של שמפו. זה בעצם שמפו שגורם הצטברות על השיער, לא מזגנים, כך רבע בגודל יעשה לך. פחות אם יש לך שיער קצר, יותר אם יש לך שיער ארוך מאוד או גס.
 • לשפשף את הקרקפת במשך 3 דקות. חשוב להקדיש זמן על הקרקפת, שם רוב השמנים מצטברים. ואם אתה מבלה 3 דקות עכשיו, אתה יכול לדלג על החלק "לחזור" של השמפו שלך.
 • להזיז את הידיים למטה אל הגדילים בפועל שלך לעסות את השמפו לתוך השיער שלך.
 • יש לשטוף את השיער ביסודיות. ודא הקרקפת ואת גדילי הם ללא שמפו.
 • החלת כמות גס של מרכך על התחתונה 2 / 3s של שיער בלבד. אל תתנו למרכך לגעת בקרקפת.
 • אם אתה רוצה למנוע סבכים ושבירת שיער, מברשת דרך שיער עם מסרק רחב שיניים או מברשת מברשת חזיר (הטוב ביותר הוא מן מייסון פירסון). זה מיתוס שאתה חייב להשתמש מסרק רחב שיניים, מברשת יעבוד כל עוד אתה משתמש בו על השיער לפני מרכך הוא שטף.
 • שטפו את המרכך.

כשמדובר בשמפו, מתברר שזה חשוב לקחת זמן נוסף כדי לעשות עבודה יסודית.

עבור שיער שמנוני, אתה פחית "לשטוף וחזור"

תמיד חשבתי שהכיוון על גבם של כל בקבוק שמפו שנוצרו אי-פעם לא ניתן לסמוך עליו.

היתה לי בעיה עם "לשטוף וחזור" הוראה. לי זה נשמע כמו תחבולה עבור חברות שמפו כדי לגרום לאנשים להשתמש בשמפו שלהם במהירות אז היינו צריכים לקנות עוד.

מתברר שאתה יכול לשטוף וחוזר, במיוחד אם יש לך שיער יפה. השמפו הראשון נועד להסיר לכלוך, חלב ולבנות על הקרקפת. אחרי שאנחנו לשטוף, אנחנו צריכים להחיל שמפו יותר ולהתמקד בשאר השיער שלנו.

אני מעדיף לדלג על השטיפה ולחזור על צעד אם אתה מבלה 3 דקות אלה לשפשף את הקרקפת, ולוודא כדי לעבור את גדילי, אבל זה חלופה מצוינת אם אתה רגיל "חוזר".

כיף טיפ זה משלב את שמפו & מיזוג

אני אוהב את הטריק הזה למדתי לפני שנים כי מאפשר לך שמפו השיער שלך וליישם מרכך בשלב אחד.

 1. ראשית, להחיל שמפו את השורשים. באמת לעסות אותו לתוך הקרקפת שלך באמצעות תנועות מעגליות. זכור, אתה צריך להתמקד קרצוף הקרקפת שלך כי זה הקרקפת שלך זה שמנוני, לא השיער שלך.
 2. לאחר שמפו לפני שאתה לשטוף, מרכך slather על שני שלישים התחתון של השיער, להתרחק הקרקפת.
 3. יש לשטוף את השיער של שמפו ומרכך. השמפו יעבוד את דרכו במורד השיער, שוטף את המרכך. אתה תישאר עם נפח יותר הגוף על השורשים ואת הכתר של השיער שלך, בעוד שאר השיער שלך יהיה משיי מבריק וקל לסרוק דרך.

אם אתה חושש כי המרכך אינו על השיער מספיק זמן, יש לזכור כי מרכך לא עובד טוב יותר עוד על השיער. זה מיתוס. אם אתה רוצה לשמור על זה יותר, אתה יכול לשטוף את הגוף או לגלח את הרגליים לפני שטיפה השיער.

No Replies to "למה אתה לא יכול להיות שמפו השיער שלך בסדר"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 6 = 8