שמור על השיער שלך לחות תחת זה לארוג

ללבוש אריגה היא לא "מחוץ לטווח ראייה, מתוך המוח" להתמודד על השיער שלך. זכור, את tresses עדיין שם, יושב מוגן מתחת לארוג את השיער. הם עדיין דורשים את תשומת הלב שלך, כלומר בצורה של לחות. כל מי שאי פעם הזניח את השיער שלה במשך שישה עד שמונה שבועות (או יותר) בזמן ספורט ארוג בדרך כלל חי כדי להתחרט על זה. יש בהחלט דרכים להשיג לחות לרעמה שלך בזמן לובש לארוג, אז אין תירוצים! אתה כנראה לא צריך לדאוג moisturizing כל יום, אבל תוכנית מינימום של פעם בשבוע.

אִשָׁה shampooing her hair

רוסלן דשינסקי / גטי

השיער והקרקפת שלך עדיין דורשים ניקוי רגיל ומיזוג אפילו מתחת לארוג. תוכנית שמפו ואת המצב כל 7 עד 10 ימים. זה לא הזמן הטוב ביותר לשיתוף כביסה כי ניקוי ללא שמפו יכול להשאיר הצטברות מכוער על השיער לארוג. השתמש בשמפו רגיל, לחות ולמקד את המאמצים ניקוי שלך על הקרקפת.

החשיפה הרגילה למים שומרת על החניכיים שלך לחות היטב, לכן אל תפחדי לשטוף את היום. כן, יהיה עליך להיות עדין מאוד בעת ניקוי כדי למנוע מראש משוחרר מיותרים של המסלולים שלך, אבל זה יכול להיעשות. כדי לשמור על בסיס קלוע ככל האפשר, הכנס את האצבעות שלך מתחת לשער האריגה ורק לשפשף את תחומי הקרקפת שלך שנחשפים על ידי הפרדות בצמות שלך. אל תשכח לעקוב עם מרכך moisturizing, להיות בטוח לשטוף אותו לחלוטין את כל הראש.

הקפד לאפשר את tresses יבש לחלוטין; ייתכן שיהיה עליך מייבש כביסה או מכסה המנוע כדי לעזור להיפטר מכל עודפי המים.
יותר "

No Replies to "שמור על השיער שלך לחות תחת זה לארוג"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 1