כיצד סגנון פומפדור

כיצד סגנון פומפדור

כמובן, pompadour מחפש נהדר מתחיל עם חתך גדול. ייתכן שיהיה קצת צרות למצוא ספר שיכול לעשות אחד טוב, אז להתקשר מסביב ולשאול. השיער נחתך קצר מאוד בצדדים ובחזרה (אני אוהב לקחת אותם כמעט עור חזק בצדדים ובחזרה אז יש ניגוד נחמד עם הדף ארוך). החלק העליון נשאר עם אורך ניכר - כמות אורך על גבי הוא באמת העדפה אישית, אבל אתה צריך לתכנן שיש ארבעה או חמישה אינץ 'כדי לקבל את pompadour בדיוק.

לעתים קרובות, אם הדף נשאר הרבה זמן, יהיה מינימלי מיזוג עם הצדדים. אם מסורק ישר למטה, הסגנון היה דומה קצת קערה לחתוך, אבל הקו יעלם ברגע השיער הוא חלקלק בחזרה.

אספקה

כדי לקבל כוח טוב הולך, תצטרך את המוצרים ואת הכלים הנכונים. ראשית, אתה צריך פומאדה גדולה (עבור שיער עדין, ללכת עם מצית כמו pomade וודי של פומדה ועבור שיער סמיך מאוד, אתה לא יכול לנצח Pureade של מאריי). הערה אחת של זהירות, אם אתה משתמש מוריי של השיער שלך לא תיפול מחוץ למקום, אבל זה ייקח כמה שטיפות כדי לקבל את הדברים החוצה. אתה גם צריך מכה מכה ומברשת טוב (אנחנו אוהבים את דנמן קלאסי סטיילינג). לחלופין, ייתכן שתרצה גם יש hairspray נהדר על היד, כגון ראש המיטה Power Surge, כדי לנעול את הסגנון במקום.

סִגנוּן

אחרי מקלחת, מגבת את השיער שלך. לאחר מכן, באמצעות מברשת שלך מכה מכה (חום גבוה, זרימת אוויר נמוכה), לייבש את השיער על העליונה על ידי הפניית הקדמי למעלה ובחזרה.

אתה אולי לא צריך להשתמש מייבש מכה, אבל החום יעזור לתת לך גובה יותר ולהגדיר את הסגנון.

לאחר השיער יבש, חל על כמות אפונה בגודל של pomade על כף היד שלך ולעבוד את הידיים סביב קצת כדי לחמם אותו emulsify אותו. אל תשתמש יותר מדי כפי שזה יהיה לשקול את השיער שלך למטה, אתה תמיד יכול להוסיף עוד מאוחר יותר.

להחליק את המוצר דרך השיער עד שהוא מופץ באופן שווה. עכשיו, לקחת את המברשת שלך חלקלק את השיער ישר על הצדדים בצד האחורי לכיוון המרכז על גבי. אם השיער לא מחליק לאחור, אתה יכול להוסיף עוד pomade. בשלב זה, יש לך החלטה לעשות. חלק או לא חלק? עבור pompadour, או עובד, אבל אנחנו מעדיפים pomps unparted.

עכשיו קצת כוונון. קח את היד לא מחזיק את המסרק ומניחים אותו על הראש שלך ממש באמצע כך את כל היד בא במגע עם השיער האחורי חלקלק. בזהירות לדחוף את היד קדימה תוך צחצוח השיער מלפנים ישר למעלה. מה זה הולך לעשות הוא לעזור לך להשיג יותר נפח ונפח בחזית. זה כנראה הולך לקחת קצת תרגול אבל לשמור על זה. ברגע שיש לך קצת גובה על החלק הקדמי (שנצפו מהצד, השיער שלך צריך ליצור כבש מן הכתר לחזית), עכשיו אתה יכול לצחצח את השיער ליד החלק העליון על הצדדים ישר בחזרה. אתה יכול גם להשתמש במסרק מאוד קל לכוון כל שערות אשר עשוי להיות מחוץ למקום בחזרה למקום שבו הם צריכים להיות. לאחר הכל במקום, מומלץ להגדיר את השיער עם ציפוי אור של hairspray.

פומפדור הוא לא עבור כולם, אבל אם יש לך את השיער והפנים על זה, הסגנון בהחלט להגדיר אותך בנפרד.

אם אתה רוצה לראות כמה pompadours מגניב מאוד, לבדוק את האתר עבור אתר המספרה ההולנדי Schorem Haarsnijder en Barbier (רמז: Google Chrome יתרגם את האתר הזה בשבילך). עכשיו, לרוץ למטה ולקבל שרוול של קעקועים ולהצטרף להקה Rockabilly או לגדל זקן וללכת לאמץ את המראה hipster. אתה מוכן לסלע את פומפדור.

No Replies to "כיצד סגנון פומפדור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    1 + = 10