רוצה ללכת טבעי? לא כולם מוכנים

למרות שיש שיער כימי חינם היא דרך בריאה מאוד ללבוש את זה, העובדה היא לא כולם קופצים על העגלה הטבעית. כמה נשים עשויות גם ללבוש חולצה כי מכריז בגאווה "Relaxer או Bust" או "ללכת ישר או ללכת הביתה!" אם אתה חלק מהקהל הטבעי, מזל טוב! אתה כנראה נהנה הרבה חופש על ימי גשם וכאשר עובד. לא מרגיש רע אם אתה לא יכול לשכנע את כל החברים שלך לעשות את השינוי, עם זאת, כמו כמה אנשים צריכים לֹא לחזור לשורשים הטבעיים שלהם. לפחות לא עכשיו.

אל תלך טבעי אם...

מְתוּסכָּל woman trying to control her hair

גלריית תמונות

ברגע שיש לך כמה סנטימטרים של צמיחה חדשה, אתה עלול להיות מופתע ממה שאתה מוצא. הרבה נשים לא מכירים את המרקם הטבעי שלהן, שכן הן זוכרות רק איך השיער שלהן היה כמו ילד צעיר מאוד, שנים לפני מנוחה. סביר להניח כי המרקם שלך השתנה לאחר גיל ההתבגרות, אז אלה גלים רכים ורפויים שמופיעים בכיתה כי בכיתה השנייה התמונה נעלמו מזמן. אין שום דבר רע עם המרקם שלך, אם זה רופף, מפותל היטב או תערובת של סוגים שונים. כל עוד אתה נותן לשיער שלך להוביל, אתה תהיה בסדר.

עם זאת, אם אתה חושב שיש לך את היד על הטבע, הולך טבעי הוא לא בשבילך. כמה ימים, השיער שלך עשוי להיות מקורזל יותר; פעמים אחרות, נפח עלול להיות חסר. כאשר חוזרים השיער הטבעי שלך, עדיף לאמץ גישה יותר קל הולך במקום כל הזמן מנסה לנצח את הרעמה שלך לתוך כניעה.

02
של 05

אתה רק לתוך האופנה האחרונה

שיער טבעי הוא לא בדיוק מגמה. אחרי הכל, איך הוא לובש את השיער שלך כפי שהוא גדל מן הקרקפת שלך כל סוג של אופנה? כמה נשים לראות את זה ככה, אם כי, הסיבה העיקרית שלהם (או רק) סיבה לרצות ספורט מנעולים טבעיים. הם רוצים ללבוש מה חם עכשיו ואם tresses טבעי למלא את התפקיד הזה, אז הם ללבוש אותו. בשנה הבאה, זה עשוי להיות פלטינה בלונדינית locs או ראש קירח. זה נהדר אם אתה ספורט גדול ole 'הלוך ושוב כי זה כל זעם בעונה זו, אבל אם השיער הוא רק אביזר בשבילך, אז גאווה השיער שלך לא יכול להיות כמו גדול של עסקה פשוט עושה הצהרה אופנתית. זה בסדר גמור לרכוב על מכונית התזמורת עבור כמות קצרה של זמן, אבל נשים מחויבים מרקם שלהם ואת הגאווה שהם מרגישים בו אולי לא מעריכים את ההיבט wannabe.

03
של 05

אתה רוצה ללבוש את השיער שלך ישר רוב הזמן

כמה נשים הן טבעיות, אבל אף אחד לא יודע את זה. למה? כי הם מבזבזים שעות אינספור לחיצה, מכה ייבוש או שטוח לגהץ את השיער שלהם. עכשיו, אם תבחר להימנע כימיקלים כי אתה מודאג לגבי נזק, בסדר. אבל אם אתה רואה את הצמיחה החדשה שלך, שונא את זה ואז לבלות את שארית הזמן שלך להיות טבעי שינוי המרקם שלך באמצעים שונים, מה הטעם? לא הגעת לרמה של קבלה. אם אתה לא אוהב את השיער הטבעי שלך מספיק כדי לתת לזה לזרוח בכוחות עצמו רוב הזמן, אולי טבעי הוא לא בשבילך.

04
של 05

בריאות השיער אינה העדיפות הראשונה שלך

טיפול של טיפול טבעי יכול לפעמים לבדוק אפילו את האנשים החולה ביותר. שיער קצר יכול להיות תחזוקה נמוכה מאוד, אבל tresses ארוך דורשים זמן ופינוק לתוצאות הבריאות. אם אתה לא רוצה לקחת את הזמן לטהר בעדינות, לסובב או סגנון המנעולים שלך, או לשמור על השיער שלך נמוך מאוד או להמשיך ליישר את השיער שלך.

כמו כן, רק בגלל שיער כימי חינם לא עושה את זה באופן אוטומטי בריא. יובש ושבירות יכול לנבוע מחוסר מיזוג או יותר מדי חלבון. אם אתה חושב שיער טבעי לא צריך טיפול קבוע, ואז לחשוב מחדש את ההחלטה להיות טבעי.

05
של 05

אתה לא יודע מה אתה רוצה

האם זה עתה סיימת מערכת יחסים ארוכת טווח או שהיתה לך פיצוץ גדול עם בן משפחה יקר? אתה כועס, מבולבל ולא יודע מה לעשות עם עצמך. להושיט יד עבור אלה השיער מספריים וחותכים אורכים של שיער רגוע נראה כמו רעיון טוב נכון עכשיו.

תפסיק!

אחד הזמנים הגרועים ביותר כדי לקבל החלטה דרסטית על המראה שלך הוא כאשר אתה מרגיש לא בטוח לגבי דברים. לפני לעשות משהו קבוע או לטווח ארוך, לקחת כמה נשימות עמוקות. התקשר לחבר טוב ולשוחח (או להשתולל) במשך זמן מה; לשנות את מצב הפייסבוק שלך ל "יחיד", אבל להשאיר את המזמרה בחדר האמבטיה. אל תהסס להתקשר מעצב שלך, אבל לא להזמין פגישה ליום המחרת. לראות מה יש לה זמין בשבוע; עד אז, ייתכן שינית את דעתך לחלוטין, לאחר שדמיינת איך אתה נראה עם סנטימטר אחד של שיער או עם שיער ורוד או עם מארג.

מצד שני, אם זה לשעבר היה אחד מחזיק אותך בחזרה לעשות את החיתוך הגדול כל השנים ואתה סוף סוף חופשי לעשות בדיוק מה שתמיד רצית, אז, בכל האמצעים, לקחת את הצעד.

No Replies to "רוצה ללכת טבעי? לא כולם מוכנים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    82 + = 84