סוגים שונים של צבע שיער לגברים | insightyv.com

סוגים שונים של צבע שיער לגברים

סוגים שונים של צבע שיער לגברים

אנשים צבע השיער שלהם מסיבות שונות – עבור החבר ‘ה, צבע משמש לרוב כדי לכסות שיער אפור לתת מראה צעיר יותר. עבור כמה חבר ‘ה, צבע עשוי לשמש להבהיר שיער כהה, להכהים שיער בהיר, או ליצור פסים אופנתיים של צבע. כמובן, בחירת הצבע הנכון (ואת סוג הזכות של צבע) יכול להיות מסובך, ואם תרצה, השגת תוצאה מבט טבעי יכול להיות אפילו מסובך יותר. מסיבה זו, אני תמיד ממליץ ללכת לצבע מקצועי או, לכל הפחות, המבקשים את עצתו של הספר שלך או מעצב אופנה לפני שתשקול צביעת השיער שלך הביתה.

סוגים מסוימים של נוסחאות צבע טובים יותר עבור סוגים מסוימים של שיער או תוצאות. בואו נסתכל על כל סוג של צבע.

צבע זמני
צבע זמני מגיע במגוון צורות, כולל שטיפות, שמפו, ג’לים, קצף, תרסיסים. צבעים זמניים פשוט מעילים את מוט השיער, במקום לחדור אותו, מה שהופך את הצבע די קל לשטוף החוצה. צבע זמני זמין בגוונים בהירים, לא טבעיים יותר, והוא משמש לעתים קרובות למסיבות ליל כל הקדושים או תחפושות. יש לציין כי שיער יבש מאוד או פגום עשוי לאפשר חדירה מסוימים של פיר השיער, כך הצבע עשוי להשתהות דרך כמה שטיפות.

צבע קבוע למחצה
צבע קבוע למחצה הוא בדיוק זה — חֲצִי קבוע יימשך ארבעה עד שמונה שמפו או במשך כמה שבועות. צבע קבוע למחצה (כמו רק לגברים), אשר מוחל לעתים קרובות כמו קרם או שטיפה, מורכב של מולקולה קטנה יותר אשר יכול לחדור את השיער.

בגלל צבע קבוע למחצה מכיל ריכוזים נמוכים יותר של מפתח (חמצן או אמוניה), הם פחות מזיקים לשיער בטוח יותר עבור שיער פגום. צבעים קבועים למחצה להכהות את השיער או להוסיף צבע, אבל לא יכול להבהיר את השיער. בגלל צבע דוהה לאורך זמן, אתה לא צריך להתמודד עם הטרחה של השורשים שלך נגע.

צבע קבוע למחצה לא יכסה לחלוטין את השיער האפור, אבל יכהה אותו ויעשה את זה פחות מורגש.

צבע דמוי קבע
צבע קבוע דמוי הוא קבוע יותר מאשר צבע קבוע למחצה. כמו צבע קבוע למחצה, צבע דמוי קבע אינו מכיל אמוניה וגם לא להבהיר את השיער, אבל הוא עושה צבע הפקדה ביעילות רבה יותר מאשר צבע קבוע למחצה כך שהאפקט יימשך כ -20 או 30 שמפו (או עד 12 שבועות). לעתים קרובות, סלונים להשתמש צבע קבוע demi כמו רענון עבור צבע קיים או כדי למזג שיער אפור.

צבע קבוע
צבע קבוע (כגון Clairol אינסטינקטים טבעיים לגברים) מוחל בדרך כלל בצורה של קרם לחלוטין חודר את השיער כל הדרך אל קליפת המוח (זה המקום שבו מלנין, אשר נותן את השיער הצבע שלה, נמצא). צבע קבוע משלב עם הפיגמנטים הטבעיים של השיער – שני מולקולות צורה משולב גדול אשר הופכים לכודים לצמיתות בקליפת המוח. כתוצאה מכך, צבע קבוע לא ישטוף (אם כי הוא עלול לדעוך) וניתן להסירו רק באמצעות מוצר הלבנה או ללטף (או, כמובן, מחכה השיער לגדול לחתוך אותו). צבע קבוע הוא הטוב ביותר עבור אלה המבקשים לכסות לחלוטין שיער אפור של יצירת צבע חדש לגמרי לגמרי.

עכשיו שאתה יודע את הסוגים השונים של צבע השיער, אתה יכול עכשיו לעבוד עם הספר שלך או מעצב אופנה לבחור את סוג האפקט שאתה אחרי.

No Replies to "סוגים שונים של צבע שיער לגברים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    91 − 90 =