קצר של גברים תספורות קיץ – insightyv.com

קצר של גברים תספורות קיץ

Friday
של 09

מברשת גזור


© אגוס Dreamstime.com.

מגניב עם חתך קצר

קַיִץ. זה הזמן של השנה כאשר אנחנו פעילים יותר צריך סגנון טיפול נמוך יותר שישמור אותנו מגניב להיות קל לשמור. אלה הן כמה דוגמאות של תספורות קצר מועדף שלי לגברים שישמור לך מגניב נראה נהדר בחודשים חמים!

עבור לחתוך את המברשת, השיער הוא קליפר לחתוך גבוה גבוה בצדדים ובחזרה. החלק העליון הוא יבש מיובש העליון הוא חתך כפי שהוא עם flattop, למעט הצדדים מעוגלים קצת יותר. זוהי אפשרות טובה עבור הבחור עם שיער ישר קו השיער נסוג מעט.

02
של 09

מספר 1 Buzzcut


צילום © אנדריי וישניאקוב Dreamstime.com.

במשך הקיץ, אתה לא יכול באמת להשתבש עם buzzcut חזק. אם יש לך את צורת הפנים (למשל פנים זה לא עגול מדי) ואת צורת הראש טוב, אתה יכול כנראה למשוך את הסגנון הזה. עבור חתך זה, השיער של המודל הוא זמזמו בכל רחבי עם להב מספר 1, ואילו הצדדים מאחור הם דהו על העור.

03
של 09

קצר שכבת גזור


צילום © אנדריאס פיג’אס | Dreamstime.com.

זוהי אפשרות צדדי עבור מי שרוצה לחתוך קצר יותר, אבל עדיין רוצה אפשרויות. בסגנון זה, השיער נחתך במספריים קצרים (כ -2 ס”מ) בכל רחבי הראש.הסגנון יכול להיות משוחק עם קצת הדבק סטיילינג כדי להוסיף מרקם סיבתי (כמוצג) .הסגנון יכול גם להיות שחוקים קדימה עוד קיסר או מוברש בצד עם קצת pomade למראה רשמי יותר.סגנון מאוד תכליתי לכל עת של השנה.

04
של 09

ליגת אייבי


תמונה © אדוארד טיטוב Dreamstime.com.

תספורת זו נחתכת כמו ליגת הקיסוס, אבל נשאר רק עוד קצת. מספר 4 להב יכול לשמש בצדדים ובחזרה עם קו השיער הטבעי על הצוואר ואת מינימלי outlining סביב האוזניים כדי ליצור אפקט טבעי. החלק העליון הוא חתך מעט קצר על הכתר ובהדרגה מקבל יותר לכיוון החזית. הדבק סטיילינג מוסיף הפרדה ומרקם.

05
של 09

זמן ארוך


© קונרדבק | Dreamstime.com.

סגנון זה הוא חתך עם מספר 3 להב על הצדדים ואת הגב ואת האצבע באורך עם מספריים על גבי. קצת ג ‘ל או להדביק סגנון נוסף עבור מרקם. הסגנון יכול גם להיות משוחק קדימה כמו חתך קצר קיסר.

06
של 09

קצר תולתול מתולתל


צילום © מיכאיל לבנוב Dreamstime.com.

אם יש לך גל בשיער שלך, זה טוב, אפשרות קצרה. השיער הוא קליפר לחתוך בצדדים ובחזרה באמצעות להב מספר 4, בעוד העליון נשאר על שני רוחב אצבע ארוכה לחתוך עם מספריים). קצת להדביק סגנון מוסיף הפרדה ומרקם.

07
של 09

Buzzcut עם מרקם


© פלג אלקלעי Dreamstime.com.

זה ייחודי לקחת על buzzcut המסורתי. עבור סגנון זה, השיער נחתך באגרסיביות קצר על הגב ועל הצדדים (מספר 1 להב שימש), בעוד העליון נשאר קצת יותר במרכז. התוצאה היא כי, שחוקים יבש כפי שמוצג, העליון יש רק קצת יותר מרקם. ג’ל או להדביק סגנון יכול להיות מיושם להוסיף מרקם או סגנון יותר עם אפקט נץ faux.

08
של 09

קצר תספורת מרקם


צילום: רומן פודויסוטסקי | Dreamstime.com.

עבור האיש עם שיער סמיך, סגנון זה הוא אפשרות טובה. השיער נחתך בצדדים ובחזרה ומשמאל מעט למעלה. קצת ג’ל סטיילינג מוחל על הוספת מרקם וליצור אפקט מזדמן, קוצני.

09
של 09

אייבי ליג התספורת


צילום © Vladans | Dreamstime.com.

זה תספורת ליגת הקיסוס הוא קיץ גדול תחזוקה נמוכה לחתוך. הצדדים והגב נחתכים גבוה בראש עם להב מספר 2, בעוד העליון הוא חתך עם שומר clipper ארוך ובהדרגה מקבל קצת יותר מן הכתר לחזית. הסגנון יכול גם להיות שחוקים בצד עם קצת ג ‘ל או pomade עבור מראה רשמי יותר.

No Replies to "קצר של גברים תספורות קיץ"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.