אתה צריך בסיס הקרקפת שלך כאשר מרגיע את השיער שלך?

אתה צריך בסיס הקרקפת שלך כאשר מרגיע את השיער שלך?

אה, הימים הטובים ... זוכרים מתי צנצנת גדולה של ג'לי נפט ישבה על מדף בשירותים רבים, מחכה לגעת ביום. אמא שלך, דודה, החבר הכי טוב שלך, בן דודך או מי שיישם את הזנב שלך באותו זמן היה מטבל את הג'לי הזה, או את הבסיס, על קצות האוזניים, סביב קו השיער שלך, ואם היא היתה חרוצה במיוחד, על כל חלק שיער לפני הרפיה הוחל. לא כל סטייליסט עושה את זה בסלון, אבל כמה עדיין עושה.

האם זה באמת הכרחי כדי לקבל בסיס מרגיע, או שזה רק עוד צעד שלוקח זמן יקר? אנשי מקצוע לעתים קרובות לחשוב על הזמן מעורב בכל תהליך כי זה משפיע ישירות כמה כסף הם מרוויחים.

האם אני צריך בסיס הקרקפת שלי כאשר מרגיע את השיער שלי?

תפקידו של בסיס הקרקפת הוא להגן על קו השיער, האוזניים, הקרקפת וכל חלק אחר של הראש שעלולות לבוא במגע עם כימיקלים מרגיעים. אחת הסיבות לכך בפועל לא יכול להיות נפוץ היום הוא הפופולריות של לא- lye מרגיע. בעוד שלא-מרגיעים יכולים בהחלט לשרוף את העור אם משתמשים בו בצורה לא נכונה, אנשים עם עור רגיש או ששרפים מעדיפים אותו בקלות על פני מרגיעים, אשר בעודם מיישרים את השיער מהר יותר, גם לעיתים קרובות מעניקים תחושה של "עקצוץ" מוקדם יותר, כי מטורף מטורף לכיור ומים.

כאשר החלת מרגיע בפעם הראשונה, בין אם זה lye או לא- lye, בסיס צריך תמיד לשמש כי אתה לא יודע אם זה יהיה לגרות את העור של האדם או לא.

זה נכון במיוחד עבור ילדים. איזה בסיס יהיה לֹא לעשות הוא למנוע overprocessing או לחלוטין להגן על העור אם הכימיקלים נשארים על פני הזמן המומלץ; אתה עדיין צריך לעקוב אחר ההוראות ולא להסתמך על כל ריבה לשמש מגן בלתי ניתן לגילוי. אלה עדיין כימיקלים מסוכנים בעבודה כאן.

בין אם תמשיך צריך בסיס עם כל מגע הוא רק משהו שתגלו עם כל תהליך. יש אנשים שיש להם עור רגיש לשרוף בקלות רבה, בעוד שאחרים לא. ביסוס הקרקפת הוא העדפה אישית, אבל כאשר אתה מחשיב את העובדה ערכות הרפיית לבוא עם כפפות מגן מעצבים בדרך כלל ללבוש אותם בעת החלת perms, ייתכן שתרצה לטעות בצד של זהירות לקחת את הזמן הנוסף להשתמש מגן, גם אם לא לשרוף בקלות.

זה לוקח רק כמות קטנה של זמן כדי להחיל כל בסיס הרפיה. אלה כמה דקות נוספות יכול להיות ההבדל בין תהליך כימי זה לא לגרות את העור ואחד שעושה. זה שווה את הזמן כדי להבטיח שום צריבה או גירוי, במיוחד עבור יישומים מרגיעים בפעם הראשונה.

No Replies to "אתה צריך בסיס הקרקפת שלך כאשר מרגיע את השיער שלך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 5 = 3