טיפים צביעת שיער שחור

טיפים צביעת שיער שחור

לא רק סוגים שונים של צבע השיער לתת לך תוצאות שונות, תהליכים כימיים יש לך כבר על השיער שלך יכול מאוד להשפיע על תוצאות צביעה אתה מקבל, טוב או רע.

כל שעליך לעשות הוא ללכת לאורך כל טיפול במוצר טיפול ואתה תמצא כל צבע השיער בתוך תיבת מתחת לשמש. אתה יכול להיות בלונדינית, ג'ינג'י, קפה חום או יופי שיער שחור. אתה יכול גם להתייעץ עם מעצב אופנה שלך עבור קלט שלה וייעוץ מקצועי.

לפני שתבחר צבע, אתה צריך קודם לבחור איזה סוג עובד הכי טוב בשבילך.

צבע שיער זמני

כפי שהשם מרמז, צבע זה לא יימשך זמן רב. הם משווקים בדרך כלל תחת המונח "שטיפות שיער" ורק מעיל cuticle השיער שלך; הם אינם חודרים אליו. בגלל זה, הם מושלמים עבור שיער רגוע כפי שהם לא שם הרבה מתח נוסף על זה. צבע שיער זמני בהדרגה שוטף עם הזמן, בדרך כלל תקופה של חודש או משהו כזה, תלוי כמה פעמים אתה שמפו.

זְהִירוּת: אם השיער שלך הוא אפור או לבן, צבע שיער זמני הוא לֹא זמני: זה יותיר כתם קבוע על השיער שלך.

חצי צבע שיער קבוע

חצי צבע שיער קבוע נעשה עבור כהה או הוספת עומק לשיער, לא עבור ברק. זה מעיל את השיער הרבה כמו שטיפה, אבל כמה סוגים מכילים כמויות קטנות של חמצן (לא מספיק כדי להבהיר את השיער). לעתים קרובות תמצא Activator בתוך קופסת צבע קבועה למחצה, מה שהופך את הצבע שלך כהה יותר.

זוהי אפשרות טובה להוספת עושר צבע השיער הקיים שלך יימשך כארבע עד שמונה שבועות.

היזהר החלת צבע זה בכל רחבי. עדיף להתרכז בשורשים. אחרת, אתה יכול לקבל הצטברות של צבע על הקצוות של השיער שלך, נותן לך שתי הטון נראה שאתה לא רוצה.

צבע שיער קבוע

עכשיו אנחנו עוברים לצבעים קבועים, שהם מושלמים לתת לך מראה חדש לגמרי או כיסוי כמויות משמעותיות של אפור. עם זאת, בגלל רמות גבוהות של חמצן, צבע קבוע עדיף עבור:

  • שיער בריא וטבעי
  • שיער קליל

עבור נשים עם שיער רגוע, מעצב צריך היה ליישם נוסחה חמצן נמוך יותר עבור צביעה בטוחה. אתה לא יכול לקבל את זה בתיבה, אם כי אתה יכול לדלל את צבע השיער בבית שלך עם מים (כ 1/4 ל 1/2 oz הוסיף לפתרון). כאשר אתה רוצה לעבור בסגנון דרמטי באמת, צבע קבוע הוא הדרך ללכת.

עיקרי הדברים

לקבלת שינוי עדין או לא כל כך מתוחכם, נסה מדגיש. היתרונות של מדגיש כוללים:

  • אתה יכול להקל על צביעה, החל עם קטע קטן
  • הם יתבהרו ויביאו תשומת לב לפנים שלך

בעת בחירה כדי להדגיש את השיער שלך, להשתמש גוונים מדגיש במקום אקונומיקה, במיוחד אם השיער שלך הוא רגוע. לקבלת המראה הכללי הטוב ביותר, ללבוש מדגיש כי הם תואמים את צבע הבסיס הקיים. מדגיש בלונדינית נראה טוב יותר עם בסיס בלונדיני כהה, בעוד ברונזה מדגיש עבודה עם קינמון. פלטינה בלונדינית על ג 'ק שחור? אמנם בהחלט דרמטי, זה יכול להיות יותר מדי בניגוד.

אחד ההיבטים הטובים ביותר של צבע השיער הוא שהוא יכול לספק לך שינוי כמעט מיידי, להרים אמיתי.

אם אתה כבר מרגיש עצוב ורוצה לבחור אותי, צבע השיער יכול להיות זול, דרך מהירה לעבור את המראה שלך. עבור לעשות זאת בעצמך סוגים, כל אלה תיבות מתקשר מהמדף יכול להיות די מפתה, אבל אם אתה Newbie הכולל צבע, עדיף לקרוא מעצב אופנה שלך. יותר מדי עבודות צבע רע הם תוצאה של מעט מדי מידע יותר מדי זמן.

No Replies to "טיפים צביעת שיער שחור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 2