חבר 'ה: קבל את תספורת מושלמת ליום החתונה שלך | insightyv.com

חבר ‘ה: קבל את תספורת מושלמת ליום החתונה שלך

חבר 'ה: קבל את תספורת מושלמת ליום החתונה שלך

יום החתונה שלך הוא אחד הימים החשובים ביותר של חייך. זה גם על המצולם ביותר שלך, אז זה חשוב להיראות טוב בשביל זה. כמובן, מקבל תספורת ליום החתונה שלך לוקח קצת יותר תכנון מאשר תספורת הממוצע שלך, אז בצע את ההנחיות הבאות כדי להבטיח לך להיראות טוב ככל האפשר עבור היום הגדול שלך.

בחירת סוג הנכון של תספורת

הכלל הכללי הוא שאתה רוצה ללכת עם משהו שמרני למדי עבור החתונה שלך.

 יותר סביר, זה אירוע רשמי, אז לחשוב על סגנון רשמי – משהו קצת יותר נקי לחתוך. אתה רוצה למנוע תספורת תחביב כי ייראה מתוארך כאשר אתה מראה את הילדים שלך תמונות החתונה זה 20 שנה. עם זאת, אל תלך “מתוך אופי” עבור יום החתונה שלך תספורת – מקל עם משהו שאתה. אם אתה בדרך כלל ללבוש buzzcut, אין שום דבר רע לעשות אחד עבור תמונות החתונה – היא פגשה אותך והתאהב בך ואת buzzcut שלך, אז אני חושב שזה מתאים אם תבחר את הסגנון שלך עבור תספורת החתונה שלך. כמה שלי לא מסכים עם הרעיון הזה, אבל אני אף פעם לא היה מעריץ גדול של בחורים עושה משהו כי הוא לא אופי של תמונה החתונה.

איפה ניתן לקבל את התספורת

אם יש לך ספר רגיל או מעצב אופנה שאתה אוהב, אני ממליץ דבק איתם לתספורת החתונה. עם זאת, אם אתה הולך לרשת כמה זול עבור התספורת מציאה, לחפש מישהו קצת יותר מיומן עבור החתונה שלך תספורת.

 זכור, זה היום הכי חשוב ומצולם של החיים שלך, כדי לוודא התספורת שלך נראה מושלם. זה יכול להיות ההוצאות קצת יותר כסף. בין אם תבחר ספר או מעצב אופנה תלוי בסוג של תספורת תהיה ללבוש את היום הגדול. בדרך כלל, עבור תסרוקת קצרה יותר, תוכלו לחפש את שירותיו של ספר מיומן.

 לקבלת עוד, יותר “מנוסח” נראה, ייתכן שתרצה לבחור מעצב שיער – אבל לנסות למצוא אחד מיומנים במיוחד לגזור שיער של גברים. אם אתה לא בטוח איפה לקבל את התספורת שלך, יש הרבה אתרי ביקורת מקוונים שיכולים לעזור לך למצוא ספר או מעצב אופנה, אבל הדרך הקלה ביותר כל כך פשוט לשאול מישהו שיש לו סגנון דומה הם קיבלו את זה לחתוך.

תזמון התספורת

זה חשוב! לעולם לא לקבל את השיער שלך לחתוך את יום לפני או את יום החתונה. הסיבה הראשונה לכך, כי אתה לא רוצה לקבל תספורת טרי ביום החתונה. לאחר תספורת, יש לעתים קרובות שיזוף קווים שנראים מכוערים בתמונות השיער עשוי להזדקק כמה ימים להתיישב לתספורת החדשה. גם אם הספר או מעצב אופנה עושה טעות, אתה רוצה קצת זמן לשיער לגדול קצת או משהו אז אתה יכול ללכת למקום כלשהו יש לבצע התאמות. אני ממליץ לקבל את השיער שלך לחתוך שבוע לפני היום הגדול תזמון מעקב touchup יום או יום לפני החתונה. למעקב, זה יהיה רק ​​לקצץ קל מאוד סביב האוזניים והצוואר כך התספורת נראית מסודרת. אם אתה יכול לתכנן את זה ליום החתונה, יש הספר שלך או סגנון סגנונות השיער שלך בשבילך או להראות לך איך לעשות את זה מאוחר יותר אז תיראה הכי טוב שלך.

 דבר אחד חשוב יותר הוא לוודא, אם הציע, לתזמן פגישה על התספורת שלך (לעשות את זה כמה שבועות מראש) ולוודא את הספר או מעצב אופנה יודע זה תספורת ליום ההצעה שלך כדי להבטיח שיש להם מספיק זמן לבלות כדי לוודא את התספורת מושלמת.

הפוך אותו לאירוע

רבים barbershops או high-end salons להציע גברים מסורתיים שירותי גילוח אשר הם באמת לטפל בך ואת groomsmen. בדרך כלל, מסיבות גילוח מתקיימים בבוקר של החתונה (אתה עדיין מקבל את התספורת בשבוע הקודם) ואתה צריך לעשות פגישות לכולם באותו זמן. זוהי דרך מצוינת לבעוט את היום הגדול שלך הזכות לטפל בחברים שלך לחוויה שהם יאהבו.

אם אתה קורא מאמר זה כי אתה מתכנן יום החתונה שלך. מזל טוב!

 בצע את העצה הזו ואתה הולך להיראות נהדר!

No Replies to "חבר 'ה: קבל את תספורת מושלמת ליום החתונה שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    97 − = 89