טיפים מומחה להיות הכי מזוקן שלך

זקן או שיער פנים יצירתי יכול להיות דרך קלה וזולה כדי לרענן את המראה שלך, אבל זה לוקח טיפול נאות ותחזוקה כדי לשמור את זה נראה נהדר. זקן מפוקפק יכול לגרום לך להיראות קצת מרושל, אז נלמד אותך איך לבחור את שיער הפנים הנכון וכיצד לקצץ וטיפול הזקן שלך.

יפה תואר Red Haired Man with Beard

ריצ'רד דרורי / גטי

הצעד הראשון בשיער הפנים גדל הוא לדעת את הסוג הטוב ביותר שעובד עבור תכונות הפנים שלך. שיער פנים גזוז כראוי יכול לשפר את תכונות הפנים רצוי להסוות את התכונות החלשות שלך. לקבלת פנים עגולות, אתה רוצה לשמור על פאות לחיים הדוק יותר ללכת בסנטר כדי להוסיף אורך - על פנים ארוכות, תעשה בדיוק את ההפך. הפרופורציות הן גם המפתח - אלה עם פרצופים גדולים צריך ללבוש זקנים מלאים, בעוד בחורים עם פרצופים קטנים צריך לשמור על דברים גזוז חזק. להתייעץ עם הספר שלך כמו שאתה לגדל זקן שלך על ייעוץ על זקן צורה נכונה על הפנים שלך. לקבלת עזרה בבחירת סגנון זקן, תסתכל על כמה גלריות הסגנון שלנו.

02
של 03

איך לגדל זקן שלך

יפה תואר Man with Beard

תמונות של Hero Images / Getty

למה אתה צריך עצה איך לגדל זקן? ההליך נראה די ברור - פשוט להפסיק גילוח. אבל זה לא כל כך קל. כדי לגדל זקן כראוי, אתה חייב להתחייב לפחות חודש במהלך תהליך לגדול. במהלך הזמן הזה, אתה עלול למצוא אותך קצת מרופט לפעמים ואתה צריך לקצץ ולעצב את הזקן לעתים קרובות כפי שהוא גדל אל המראה הרצוי. כמו כן, סביר להניח כי אתה לא יכול להפסיק גילוח לגמרי - את האזור מתחת לצוואר ואת הלחיים מעל הזקן עדיין יהיה צורך להתגלח כדי לשמור על מראה מסודר. ייתכן שתעבור קצת בשלב מגרד תוך גידול הזקן שלך, אבל שמן זקן טוב יכול לעזור לשמור על זקן מסודר להפחית גירוד.

03
של 03

איך לטפל בירד שלך

איש Trimming Beard

אסטרונאוט תמונות / Getty Images

לאחר שתגדלו את הזקן שלך ויש להם את זה בצורת הדרך שאתה אוהב את זה, תצטרך לשמור על זה. כמובן, זה יחייב אותך להתגלח סביב הזקן כדי לשמור על המתאר שלה. כמו כן, תצטרך להשקיע גוזם זקן טוב, כך שתוכל לשמור על אורך שבו אתה רוצה את זה. לפני זמירה הזקן שלך בפעם הראשונה, אני ממליץ בחום מחפשים את העצה של ספר מקצועי שיכול להראות לך את הכלים והטכניקות הנכונות - אם אתה לא יכול לעשות את זה הספר שלך, יש טונות של קטעי וידאו זמירה מקוונת כי יראה לך טכניקה נכונה.

להיות הכי מזוקן שלך

זקנים, עבור רוב הגברים, הם די קל לגדול, כמובן, אם אתה לא מוצא את זה מתאים לך, זקנים הם די קל להתגלח. מה יש לך להפסיד?

No Replies to "טיפים מומחה להיות הכי מזוקן שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    84 + = 89