התמודדות עם נשירת שיער אצל גברים

התמודדות עם נשירת שיער אצל גברים

התמודדות עם נשירת שיער אצל גברים, במיוחד עבור החבר 'ה הצעירים, יכול להיות מרגיז יציג כמה אתגרים בסגנון. גברים רבים נעשים מדוכאים ואנטי-חברתיים כתוצאה מאובדן שערם. כמישהו עם קו שיער נסוג וכתר דליל, אני יכול להתייחס - למרות רעמה נסוג שלי הוא לא באמת דאגה גדולה בשבילי. זוהי עובדת חיים, וככזה, אני לא הולך לדאוג לזה או לשבור את הבנק מנסה לעצור את זה.

מעולם לא הייתי מעריץ גדול של סמים, שטיחים, קרמים, או תוכניות כאשר מדובר הלחימה נשירת שיער. אני חושב שבחור צריך לתת לטבע לקחת את זה כמובן ולא לדאוג לגבי זקיקי הנמלט שלו. להלן חמש עצות הטוב ביותר שלי להתמודד עם שיער דליל - ללא תרופות או ניתוח.

1) קבל את זה אתה מאבד את זה
על פי מחקר ABC News, כמעט מחצית מכל הגברים מאבדים את השיער שלהם (ומחצית מאלה הם מתחת לגיל 30), אז אתה לא לבד. נשירת שיער היא לא משהו שיש לך שליטה רבה ואנשים לא יחשבו פחות ממך בגלל זה. בימים אלה, אין הרבה סטיגמה שלילית סביב אובדן שיער. למעשה, גברים רבים מזמזזים את שערותיהם או מגלחים את ראשם לחלוטין - גם אם הם לא מפסידים. קירח הוא אופנתי לחלוטין בימים אלה.

2) לחתוך אותו
לוקח את השיער קצר על הצדדים והחזרה היא כמעט תמיד הדרך הטובה ביותר כדי למזער את המראה של שיער דליל על גבי.

הנה כלל האגודל שלי: אם אתה רואה הקרקפת על גבי, לקחת את הצדדים מספיק קצר כדי לחשוף כמות שווה של הקרקפת. זה יספק איזון. גידול שיער ארוך רק משמש כדי להדגיש את העובדה כי הדף הוא דליל. לעבוד עם הספר שלך או מעצב אופנה כדי למצוא סגנון קצר שמתאים לך. אל תנסה להסתיר את התקרחות שלך, לקבל ולאמץ אותו.

3) לגדל זקן
אחרי שאתה מקבל את עצמך תספורת קצרה, מסודרת, לגדל שיער פנים קטן. זקן מטופח או זקן תישך יעזור למשוך את העין הרחק מהחלק העליון של הראש בחזרה כלפי הפנים שלך.

4) הימנע מוצר סטיילינג כבד.
רוב ג 'ל ומוצרי סטיילינג לגרום לשיער להפריד (גדילי מקל יחד בקבוצות) לחשוף הקרקפת. השתמש רק כמות קטנה של מוצר אור מאוד כגון אמריקן Crew של אור החזקת מרקם קרם לתת שליטה ללא הרבה הפרדה. כחלופה, לאפשר לשיער שלך לייבש, סגנון זה כמו שאתה אוהב, ולהחיל ספריץ קל של ספריי שיער להחזיק את הסגנון.

5) תעלה סמים, שטיחים, קרמים, ערכות
יש הרבה טיפולים נשירת שיער - סמים, קרמים, שטיחים, תקעים, אפילו לייזרים! הבעיה עם רוב הטיפולים נשירת שיער היא, עבור רוב הגברים, הם לא יעילים מספיק כדי לייצר תוצאות דרמטיות. מניסיוני, כמה לקוחות שלי שניסו מוצרים hairloss שונים באמת לראות תוצאות משמעותיות. שמור את הכסף שלך ולהשתמש בו לשיפור אזורים אחרים שגורמים לך להיראות ולהרגיש טוב יותר - לקנות כמה בגדים חדשים נמרץ או להצטרף לחדר כושר.

תסתכל מסביב בפעם הבאה אתה יוצא עם קבוצה של בחורים. שימו לב כמה מהם מדללים למעלה?

אתה רואה, אתה לא לבד ואין שום דבר להיות נבוך או אפילו מודאג. אם אתה חושש להסתכל אטרקטיבי, יש הרבה דרכים כדי לקזז ראש מקריח. בעקבות הטיפים לעיל ושמירה על גוף בריא, אופנה מסוגנן, וגישה נהדרת יעשה אותך הרבה יותר אטרקטיבי - ולקחת את המוקד כי הראש מקריח.

No Replies to "התמודדות עם נשירת שיער אצל גברים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + = 11