אתה צריך להשתמש קרמי או נוזלי לעזוב ב מרכך?

אתה צריך להשתמש קרמי או נוזלי לעזוב ב מרכך?

כאשר מדובר בבחירה בין שמנת נוזל שמנת או נוזלית, מה עדיף? כמו עם אפשרויות רבות במוצרי טיפוח השיער, זוהי החלטה אישית. אתה בטח תמצא כי מאפיינים מסוימים לעבוד טוב יותר עבור השיער שלך מאשר לאחרים.

כיצד לבחור בין קרמי או נוזלי לעזוב ב-מזגנים

כדי להבין אילו מוצרים יעבדו היטב עבור tresses שלך, לקחת את הגורמים הבאים בחשבון.

צפיפות שיער

לדוגמה, אם השיער שלך הוא בסדר / רזה, ויש לך בעיה למנוע את זה מלהיות שקול למטה, אז קל, נוזל לעזוב את צריכה להיות הבחירה הטובה ביותר שלך. מוצר שמנת, במיוחד אם הוא כבד, רק יגרום שלך tresses בסדר לשפוך תחת המשקל. זה עשוי להיות in-in מושלם עבור נשים עם שיער סמיך ו / או גס. אבל זהו רק כלל כללי. כמה נשים עם שיער עדין למצוא כי מוצר כבד מעט מונע את tresses מלהיות גַם דליל.

האקלים שלך העונה

צפיפות השיער שלך היא לא הדאגה היחידה שלך בעת בחירת מרכך לעזוב. אתה עלול למצוא מוצר נוזלי בסדר עבור הקיץ, אבל לא לחות מספיק בחורף. כמו כן, שמנת לעזוב יכול להיות כבד מדי עבור סגנון הקיץ. זה יכול להיות מועיל להיות יותר מאשר אחד על היד ביד; בדרך זו, אתה יכול להחליט איזה מהם להשתמש בהתאם לצרכים של השיער שלך באותו יום מסוים.

תסרוקות

מראה קל וקופצני קורא למוצרים קלים. בין אם זה לשטוף- and- ללכת שאנן אתה אחרי, או שאתה פשוט רוצה בוב חלקה נושבת ברוח, נוזל לעזוב ב-עשוי לתת לך תוצאות טובות יותר. מוצרים נוזליים הם אידיאליים עבור נשים ספורטיבי טווה או הרחבות קלוע. זה קל יותר ליישם את המוצר ישירות על tresses שלך (במיוחד אם אתה משתמש בקבוק המוליך) ללא חשש כי הוא הולך לבנות או להיות tacky מתחת תוספות שיער.

אם השיער שלך הוא רגוע, מרכך נוזלי הוא קל יותר על המנעולים יישר שלך.

על הצד השני של זה, כל מי שרוצה השיער שלה כדי להיות במשקל, כדי להרגיע את העמודים ואת frizz, עשוי להיות על המשמר עבור כבד יותר in-in. קרמי אלה צריך לעשות את העבודה יפה.

האם זה עובד מרכך טוב עם מוצרים אחרים?

לבסוף, מוצרים מסוימים לא עובדים טוב עם אחרים, במיוחד אלה מחוץ לקו המותג. בעוד רבים מאיתנו לערבב ומתאים המותגים ללא שום בעיה, יש מוצר מדי פעם זה עובד הכי טוב לבד. לחלופין, ייתכן שיהיה עליך לתת לו להתייבש לפני יישום כל דבר אחר.

אם אתה מוצא שפשוט "לא משחק טוב עם אחרים", זה יכול להיות המוצר עצמו או מוצר אינטראקציה עם מוצר ספציפי אחר. במקרים מסוימים, קרמי לעזוב- ins יכול להשאיר סרט דביק על השיער שלך אם אתה מבין את זה עם מוצר זה לא ג 'ל עם (ובמקרים מסוימים, זה הולך להיות ג'ל!). נסה במקום זאת מוצר נוזלי, ולראות אם זה עובד לפני שאתה זורק משהו משם.

טוב לעזוב- in מזגנים לנסות

הנה כמה מבחר העליון עבור תוספות (כל זמין על אמזון). הם לחות ולעזור שיער מסולסל של כל המרקמים.

  • ד"ר קרם של קרל טיפול מותיר ב-מרכך: קרם
  • שום דבר אבל חמאת שיאה מותכת השאר במרכך: סמיך וקטיפתי
  • נקטר של כדור הארץ מזינים: נוזלי. נקודות בונוס: זה מגיע בקבוק תרסיס, אז זה אידיאלי עבור שיער מרענן בכל שעה של היום.

No Replies to "אתה צריך להשתמש קרמי או נוזלי לעזוב ב מרכך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    42 − 33 =