האם מעבדי אדים שווה את הכסף?

האם מעבדי אדים שווה את הכסף?

מעבדי אדים, או קיטור שיער, אינם חדשים לתעשיית הסלון, אבל בהחלט לא רואים אותם בכל סלון. כן, שינוי קשה, ו colorists הם זהירים יותר של ביצוע שינויים שלהם יקר נוסחאות צבע וזמני עיבוד. באמצעות כלים חדשים ומכונות יכול להיות מפחיד, אני לגמרי מבין. אף אחד לא רוצה להפוך את הלקוחות שלהם לתוך חזירי ים, אבל שינוי יכול גם להצביע על האבולוציה, ועיבוד קיטור רק יכול להיות הדרך של העתיד.

מעבד קיטור עובד עם השימוש קיטור קיטור וחום, אשר פותח את לציפורן ומאפשר את מולקולות צבע לחדור עמוק ומהר תוך שמירה על שלמות השיער. לעומת מייבשי מעל הראש קונבנציונאלי, אוניות שיער לאפשר זמני עיבוד קצרים יותר, כי צבע לא לוקח זמן רב כדי לחדור לציפורן. מעבדי קיטור הם תוספת שימושי עבור צבעים עקשנים כמו אדום, כי יש קשה להיכנס לשיער בשל האיפור שלהם מולקולת צבע גדול. ניתן להשתמש גם באווירי שיער עם מיזוג וטיפולי שיער אחרים. האדים יניעו את המוצר עמוק לתוך השיער, ויישארו חלקים ומבריקים. ספינת קיטור היא גם טיפול נהדר עבור קשקשים וקרקפת מגרדת. האדים יזרמו לחות לקרקפת והחום יהרוג כל פטריה או חיידק שגורם לגירוד.

מעבדי אדים קלים לשימוש והתחזוקה הרגילה היחידה שהם דורשים היא מיכל המים להתמלא.

הם קל משקל ונייד עם רמות קיטור מתכווננת, אור מחוון מים נמוך ואת ברדס זווית מתכווננת. הם נראים מאוד כמו מייבש כביסה רגיל, למעט עם מיכל מים רפידת שליטה מהודר על הגב.

מעבדי אדים ניתן להשתמש עם כל סוגי צבעי השיער, אין צורך להתאים את מה שאתה כבר משתמש.

שלא כמו מייבשים מעל הראש, לא תוכל לכסות את הראש עם מכסה פלסטיק בזמן עיבוד. אתה עדיין יכול לעטוף את קו השיער עם כותנה כדי למנוע כל טיפות, אבל האדים צריך להגיע לשיער כדי לעבוד. רוב הסטייליסטים טוענים שזמני העיבוד שלהם נחתכים בחצי כאשר משתמשים באווירי שיער. אתה בטח רוצה לשחק עם זה לפני השימוש בו על לקוחות ולקבוע מה הזמן עיבוד הטוב ביותר יהיה לך. פחות זמן עיבוד אומר שאתה יכול לראות לקוחות נוספים ביום, אשר מוביל יותר כסף בכיס שלך.

זה דבר טוב כי החבר 'ה האלה לא תמיד באים בזול, לפחות לא אלה מפואר אשר יכול להיות סביב 1800 $. יש גרסאות זולות יותר בשוק אבל הייתי לפחות ללכת עם טווח בינוני עד high-end המותג. המכירה הגדולה היא כי תוכל לחסוך זמן להרוויח יותר כסף באמצעות מעבד קיטור אבל זה לא יכול להיות נכון עבור כל המספרות. לשקול את היתרונות והחסרונות הכספיים לפני להשקיע פריט כרטיס גדול כזה. עם זאת, אני ממליץ בחום להשקיע ספינת שיער או מעבד צבע. אתה לא תהיה מאוכזב!

חשוב לזכור דברים בעת שימוש שיער סטימר

  • השתמש במים מזוקקים בעת מילוי ספינת הקיטור שלך. מים לא מסוננים מכילים חלקיקים, כלור ואלמנטים מזיקים אחרים שיכולים לקצר את חיי ספינת הקיטור שלך. פשוט באמצעות מים כי יש לרוץ דרך מסנן Brita יעשה את הטריק.
  • לעולם אל תפעיל את ספינת הקיטור אם אין מים במיכל. הפעלת ספינת הקיטור שלך ללא מים תזיק למכשיר שלך.
  • קיטור הוא חזק ויכול להיות מסוכן אם לא בשימוש כראוי. בדוק עם הלקוח שלך באופן קבוע בזמן שהם תחת ספינת הקיטור כדי לוודא שהם נוחים ולא מקבל חם מדי.

No Replies to "האם מעבדי אדים שווה את הכסף?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    66 − 60 =