כיצד לקבל תספורת גברים חדשים

כיצד לקבל תספורת גברים חדשים

קבלת תספורת חדשה היא דרך קלה וזולה לשנות את המראה שלך (בניגוד לארון בגדים חדש או ניתוח פלסטי). מסגרות השיער שלך הפנים שלך, אז זה באמת הדבר השני שאנשים מבחינים בך (ליד הפנים עצמה). תספורת היא כלי חזק למדי - זה יכול לשפר את תכונות הפנים החזקות שלך ולהביא דגש הרחק תכונות חלשות יותר. הנה איך לשנות את התספורת בדרך הנכונה.

שינוי התספורת נשמע קל, אבל אם אתה עובד באותו חתך מאז התיכון, את הפחד של שינוי יכול להפריע. ברגע שאתה מקבל את העבר כי חשש, אז אתה תהיה מוכן יותר לקחת את הצעד וללכת על משהו אחר.

בחירת חיתוך נכון

לאחר מכן, תצטרך לבחור את התספורת הנכון עבור צורת הפנים שלך ואת אורח החיים. זהו צעד קריטי כמו צורת הפנים היא גורם מפתח בקביעת סוג הנכון של תספורת כדי לשפר את תכונות הפנים שלך. לדוגמה, אם יש לך פנים עגולות, תסרוקת כי הוא מלא בצדדים יגרום הפנים שלך להיראות אפילו יותר עגול, ואילו סגנון שהוא רזה בצדדים יוסיף איזון. פנים ארוכות ייהנו מסגנון מלא יותר. כאשר בחירת סגנון חיים חדש תספורת היא לעתים קרובות שיקול גדול גם - אם אתה פעיל ואין לך הרבה זמן להשקיע סגנון השיער שלך, תצטרך לבחור תסרוקת תחזוקה נמוכה.

בעת בחירת תספורת, זה לעתים קרובות מועיל להסתכל על תמונות של התספורות של הבחור השני כדי לקבוע מה אתה אוהב. זכור שאם אתה בחור מקריח בגיל העמידה, שום תספורת בעולם לא תביא לך להיראות כמו ג'וני דפ. חשוב להיות מציאותי - לבחור תמונות של התספורות על בחורים עם סוג שיער דומה וצורה פנים.

אתה רוצה להדפיס את התמונות האלה ולקחת אותם איתך לתספורת שלך. אל תתבייש לעשות זאת - הספר שלך או מעצב אופנה יעריך את המאמץ כמו זה ייתן לו או רעיון חזק יותר של מה שאתה אוהב. בהתבסס על התמונות האלה, הם יכולים לקבוע שינוי של הסגנון זה יעבוד הכי טוב על הראש שלך.

מציאת ספר

כמובן, לאחר שיש לך מושג מה אתה רוצה את התספורת החדשה להיות, תצטרך למצוא ספר או מעצב אופנה לעשות את החתך. כמובן, הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא פשוט לשאול בחור עם סגנון דומה שעשה את החתך. גברים, לעומת זאת, כמעט לעולם לא לדבר על שיער עם בחורים אחרים, אז זה לא יכול להיות אופציה עבור חלק. אם זה המקרה, או שאתה לא יכול למצוא חבר / עמית לעבודה עם תספורת אתה אוהב, תסתכל על אתרי ביקורת לבדוק את החנויות מדורג גבוה לידך. שינוי התספורת שלך הוא זמן טוב לשנות את האדם חותך את השיער שלך, יותר מדי. אם היה לך את אותו תספורת במשך יותר מחמש שנים ואת השיער שלך לא הציע אפשרויות מעודכנות, אתה צריך למצוא ספר חדש או מעצב אופנה.

כאשר אתה נכנס כדי לקבל את התספורת החדשה שלך, ודא שיש לך פגישה ולתת לאדם שאתה הספר עם לדעת שאתה מגיע למשהו חדש.

זה ייתן לך מספיק זמן לדבר עם הספר שלך או מעצב אופנה על לחתוך. הקפד לבקש מהם להמליץ ​​על המוצרים הנכונים עבור הסגנון שתבחר ולהראות לך איך לעשות את הסגנון בעצמך בבית. להיכנס כמו "ההליכה" לחתוך חדש יכול לפעמים להיות בעייתי - אם החנות היא עסוקה או אם מעצב אופנה יש ספר מלא של פגישות, הם עשויים לא להיות מוטיבציה להשקיע את זה זמן נוסף איתך כדי לוודא הסגנון פשוט. ככלל, כאשר אני יודע שמישהו מגיע לשם שינוי, אני מתאים את ספר המינויים שלי בהתאם - המטרה שלי היא לוודא שהלקוח הוא נפעם עם החתך החדש שלו כדי לוודא שאני לשמור אותו בתור לקוח. לא תמיד אפשר לסחוט מישהו שמחפש שינוי גדול ומקדיש לו את הזמן המתאים.

מתי לקבל תספורת חדשה

כאשר מקבל תספורת חדשה, במיוחד אם אתה עושה שינוי נועז, ללכת על לחתוך ביום שישי (או בזמן אחר כאשר יש לך יום חופשה לאחר).

זה ייתן לך יום או כך להתרגל לחתוך החדש.

עכשיו, תסתכל במראה - אתה עובד באותו חתך עייף במשך מספר שנים? כן, הגיע הזמן לשינוי. תספורת חדשה תגרום לך להרגיש טרי לגרום לך לשים לב!

No Replies to "כיצד לקבל תספורת גברים חדשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    6 + 4 =