כל מה שרצית לדעת על ברייסס

כל מה שרצית לדעת על ברייסס

הגדרת בריידס Box

צמות תיבת הם צמה בסגנון לעתים קרובות מושגת עם תוספות שיער סינתטי. השם נגזר בחלק מן "תיבת" או בצורת ריבוע partings עבור כל צמה, אם כי פרידות וריאציות הם לא נדיר. יהלומים בצורת משולש חלקים גם לעבוד על המראה הזה. בעוד שתוספים משמשים לעתים קרובות לסגנון זה, הם אינם נדרשים. ברוב המקרים, נוסף שיער נוסף עבור מראה אחיד הכולל אורך עובי.

כאשר השיער סינתטי נוסף, הקצוות נשרפים לעתים קרובות כדי לאטום אותם.

ידוע גם כ: צמות אישיות, צדק פואטי צמות

איך אני יכול?

סגנון צמה זה משאיל את עצמו נראה שונה בהרבה בהתאם אורך ועובי. צמות ארוכות מאוד יכול להיות מעוצב כמו שיער ארוך, רופף. אתה יכול אופנה צמות תיבת לתוך:

 • updos
 • פוניטייל
 • לחמניות
 • פיתולים או צמות

נשים עם שיער קצר יותר יכול להיות צמות מנוסח לתוך הכתף באורך הכתף גם כן. צמות הקופסא נע בין עובי קש לרזה שומן. את הצמות הצנומות, ככל שההתקנה תימשך, והצמות האלה יכולות להימשך בין 2 ל -12 שעות (או יותר).

איך אכפת לי?

אמנם לא תוכל לסרוק את השיער שלך בזמן ללבוש את הצמות האלה, אתה עדיין צריך לנקות את מצב הקרקפת והצמות בזמן שהם מותקנים. תוכל להתמקד יותר על הקרקפת שלך כי זה קל להגיע.

תחזוקה יומית היא קלה מאוד לא ייקח הרבה זמן. אבל חשוב לא לדלג על צעד זה. תרסיס צמה הוא מועיל ואתה יכול spritz יומי לאורך הצמות שלך כדי לשמור על השיער שלך לחות. אתה לא צריך לעשות שום דבר על הקרקפת שלך (מלבד ניקוי רגיל), אבל כמה נשים למצוא את הצמות תיבת נוטים לעשות הקרקפת שלהם itchier מהרגיל.

באמצעות שמן טבעי, תרסיס צמה (לקנות על אמזון) ו / או עפיצות כמו הים בריזה עוזר להקל על גירוד. בלילה, אתה יכול לעטוף צעיף משי או סאטן סביב קו השיער שלך כדי לשמור את זה מסודר או לישון על הציפית עשוי מחומרים אלה.

איזה סוג של תוספות שיער אני צריך עבור אלה צמות?

Kanekalon (לקנות על אמזון) נשאר פופולרי שיער סינתטי הבחירה כי זה זול, מגיע במגוון צבעים והוא בדרך כלל עמיד. אתה יכול גם להשתמש הרחבות שיער אדם עבור צדדיות סטיילינג נוסף; אתה יכול להשתמש בכלים תרמיים על השיער האנושי, בניגוד סינתטי. עם זאת, תוספות שיער האדם לא יכול להחזיק מעמד כל עוד אלה סינתטי, ושיער אדם יכול להיות די הרבה יותר יקר מאשר עמיתים סינתטיים שלהם.

תיבת ברייד מזהיר

למרות טיפול ותחזוקה היא פשוטה, יש עדיין כמה זהירות הקשורות הצמות האלה.

 • הקפד braiding לא חזק מדי, במיוחד לאורך קו השיער שלך. יחד עם כאב או כאבי ראש, סימנים אחרים כי הצמות שלך הדוקים מדי כוללים בליטות קטנות לאורך הקצוות שלך.
 • הימנע משימוש יותר מדי שיער. עודף משקל יכול לשים יותר מדי מתח על הקרקפת.
 • אל תעזוב את הרחבות הצמה במשך יותר מ -12 שבועות, אם כי מסגרת זמן של 8-10 שבועות טובה יותר לבריאות השיער והקרקפת. לאחר שתסיר קבוצה אחת של תוספים, קח הפסקה של לפחות שבוע אחד לפני המעבר לסט הבא.
 • שמור על השיער שלך בזמן ללבוש צמות תיבת; רק בגלל השיער שלך הוא למעלה מתוך ראייה לא אומר שאתה יכול להזניח את זה. זה כולל לוח זמנים קבוע ניקוי.
 • אם אתה סוג את הצמות לתוך לחמניה, קוקו או updo במהלך היום, כדי להיות בטוח לקחת אותו לפני השינה. השארת הצמות שלך בחוזקה משך לילה יותר מדי מתח על קו השיער שלך יכול לגרום לנשירת שיער.

No Replies to "כל מה שרצית לדעת על ברייסס"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 2 = 2