מגמות התספורת החמה ביותר שחור: מה שאתה צריך לדעת – insightyv.com

מגמות התספורת החמה ביותר שחור: מה שאתה צריך לדעת

Friday
מתוך 17

למעלה שחור מגמות תסרוקת

9 Annual Victoria's Secret Fashion Show - Hair and Makeup

קמאזור / תורם / גטי

מגמות שיער שחור השנה כוללות שיער קצר, שיער ארוך, שיער טבעי, locs, גלים וארוג. 

הפנים שלך צורה

כמעט כל אישה יכולה לשלוף אפרו טבעי. או פיקסי. או פאה ארוכה וגלית. אבל צורת הפנים שלך משנה. אתה רוצה ליצור את האשליה שנולדת עם פנים עגולות לחלוטין ויש דרכים להשיג זאת. למידע נוסף ב:

  • סגנונות מחמיאים ביותר על ידי צורה פנים
  • מה צורת הפנים שלי? איך אפשר לדעת מה יש לך צורה פנים

ענייני החיים שלך

אם אתה עובד הרבה, פאה לא הולך להיות ההימור הטוב ביותר שלך. שיער טבעי הוא, או אפילו לארוג. ואם אתה עסוק סופר, למשל, אם אתה עובד במשרה מלאה וגידול ילדים, לארוג הוא התחייבות זמן אתה לא יכול להיות מוכן לעשות. שמירה על השיער שלך טבעי עשוי להיות ההימור הטוב ביותר שלך, או מרגיע אותו עם כימיקלים ולכן זה יותר לניהול הוא אפשרות אחרת. יש כמה דברים מכוערים יותר מאשר לארוג מבוגר כי צריך להיות מוחלף STAT. 

ענייני כסף

אריגים ופאות הם יקרים. כימי relaxers ושמירה על השיער שלך טבעי לא. אם אתה הולך ללכת לארוג את המסלול או פאה, אתה רוצה להשקיע שיער איכותי ו hairstylist איכות. שיער אדם סינתטי ואת הסטייליסטית הלא נכונה יכול להשאיר אותך נראה כאילו השיער שלך הוא מזויף בעליל או גרוע יותר, יכול לגרום לך לחוות אובדן שיער קבוע.

שקול את האישיות שלך

כדי לשלוף את pixie אופנתי מאוד או pompadour עצבני סופר, אתה צריך ביטחון. אבל אפילו יותר, אתה רוצה להיות נוח התספורת שלך. אם אתה פלרטטני ומהנה, אתה צריך לבחור תסרוקת שגורמת לך להרגיש ככה. אם אתה לא אוהב מגמות, ללכת על סגנון קלאסי יותר כמו בוב אורך הסנטר.

02
מתוך 17

פיקסי שחור מושלם

טיירה Banks

משמאל: מיכאל Buckner / Getty תמונות; מימין, Tyra הבנקים / החיים לחתוך Instagram

טיירה בנקס לא היתה הסלבריטאית הראשונה שחטפה את שערה לפיקסי: (וכנראה היא מתעסקת בשערה האמיתי, לא בפאה, לדברי הסטייליסטית שלה). פיקסי הם פופולריים יותר מאי פעם, והם מעולם לא היו יותר יפה.

לא משנה את השיער הטבעי מרקם, אם עבה, קינקי, מתולתל, יישר כימית או גלי, פיקסי יכול להיות בחירה מדהימה בשבילך. זה גם בחירה טובה עבור נשים המעדיפות טווה או אפילו פאות.

לא בטוח איזה קצר אתה הכי אוהב? בדוק את ההימורים הטובים ביותר שלך קצר שיער שחור: עגול למעלה של היום סגנונות למעלה.

03
מתוך 17

שיער שחור ארוך

ביונסה

סטפני קינן / וויריאמג ‘/ גטי

ארוך, שיער שחור נשאר הבחירה התספורת הפופולרי ביותר עבור נשים שחורות. אתה יכול ללבוש שיער ארוך ישר, גלי או מתולתל בעזרת relaxers, מגהצים מסתלסל שטוח irons.

בין אם אתה בוחר לארוג, פאה, השיער הטבעי שלך או לבחור relaxers כדי לקבל שיער ארוך שלך, אלה תמונות של תסרוקות שחור ארוך צריך לעורר אותך.

זה קשה עבור כמה נשים עם עבה, קינקי לגדול השיער הטבעי שלהם ארוך. ההימור הטוב ביותר שלך שיער ארוך במקרה זה הוא לארוג או אפילו פאה. 

04
מתוך 17

צמות!

Zoë Kravitz


זואי קרביץ.
סטיב גרניץ / גטי

הצמות של זואי קרביץ אמורות למות.

05
מתוך 17

שיער שחור טבעי

זמר/actress Brandy Norwood

ג ‘ים ספלמן / WireImage / Getty תמונות

כל מי שמתכוון לסגנון, הבחין כנראה בשיער הטבעי הפופולרי. יותר ויותר נשים שחורות מוותרות על טיפולי הסלון יקרים, טווייות והרחבות יקרות והטיפולים הכימיים המזיקים, ובמקום זה הן מעדיפות שיער טבעי, וכפי שתראה בגלריית התמונות הבאה, די מדהים.

בין אם אתה גדל השיער הטבעי שלך, שוקל ללכת טבעי או רוצה לדעת איך לטפל השיער הטבעי שלך, לא לפספס שיער טבעי: סגנונות מדהימים עבור נשים שחורות.

06
מתוך 17

אימאן חמאם גדול, יפה טבעי תלתלים

אימאן Hammam

תמונה 4 מתוך: מלודי ינג / גטי /

אלה גדול, תלתלים מדהים על המודל Imaam. כולם זעם כרגע.

07
מתוך 17

האפרו הקצר, הנבחר

ליניסי Montero

מלודי ג’נג / גטי אימג ‘; רנדי ברוק / גטי

זה אפרו קצר על מודל ליניסי מונטרו מקסים.

08
מתוך 17

חתך אורך צ’ין: בוב ו Shags

ג'אדה Pinkett Smith attends the European Premiere of 'Magic Mike XXL' at Vue West End on June 30, 2015 in London, England.


ג ‘אדדה פינקט סמית’ נוכח הבכורה האירופית של ‘מג’ יק מייק XXL ‘ב וו ווסט אנד ב -30 ביוני 2015 בלונדון, אנגליה.
סמיר חוסיין / גטי

תסרוקות אורך, כולל bobs ו shags, הן אפשרויות מדהימות עבור נשים אשר צומחים את השיער או רוצה ללכת קצר, אבל לא קצר כמו pixie. עם פאות וארוג, אתה יכול להתנסות קצת מבלי לעשות מחויבות קבועה באורך מסוים. 

09
מתוך 17

כתף אורך תסרוקות שחור

שַׂחְקָנִית Aisha Tyler

גרג דגייר / גטי

שיער זה נופל על הכתפיים הוא אורך התספורת החם כרגע בקרב נשים קווקזיות, אבל המגמה פועלת בדיוק כמו גם עבור נשים שחורות.

10
מתוך 17

תלתלים

מלאיקה Firth

טימור עמק / גטי אימג ‘; דייויד מ. בנט / גטי

כמה מדהימים הם המודל של תלתלי מלאיקה פירת, שחוקים בשני סגנונות נפרדים?

11
מתוך 17

צבע שיער יפה

מודלים Imaan Hammam (L) and Aamito Lagum

מיריה אקיארטו / גטי

מודלים אלה מראים מגמות של הרגע: צבעי שיער מדהימים ושיער קצר ומבריק. המפתח הוא שיער בריא. לחתוך את הקצוות המתים ולתת את השיער שלך לנוח בין טווה. אם אתה מקבל צבע, ודא מצב השיער עמוק.

12
מתוך 17

התספורת הקצרה

זמר Monica attends the 2015 BET Awards at the Microsoft Theater on June 28, 2015 in Los Angeles, California.

/ LaVeris / FilmMagic / Getty תמונות

יש משהו באישה שיכולה לשלוף תסרוקת אדומה בהירה או פיקסי. תסרוקת לא תמשוך יותר תשומת לב מאשר חתך עצבני על אישה בטוחה. 

אבל כדי למשוך שיער צבעוני, או שיער מגולח או פומפדור, אתה חייב להיות בטוח. אתה לא יכול להסתתר מאחורי תסרוקת קצרה, עצבנית כמו שאתה יכול לארוג ארוך, גלי. ואתה תמצא את כל המלתחה ייתכן שיהיה צורך לעדכן. האם הסיכון שווה את זה? 

13
מתוך 17

פאה: אולי הטרנד החם ביותר בשיער שחור ברגע

וִיוֹלָה Davis

פרייזר הריסון / גטי

פאות הופכות יותר ויותר פופולרי עכשיו כי באמת עשוי היטב תחרה פאות זמינים. פאה עשוי היטב עשוי שיער אדם יכול להיות יקר, אבל הם נראים טבעיים.

Pros: מדברים על שינוי מיידי! ברגע שאתה מצויד פאה שלך ואת השיער הוא לחתוך כדי להחניף את צורת הפנים שלך ואת השיער של פאה מרקם, השינוי שלך ייקח כל עוד זה לוקח לשים על הפאה שלך. אתה יכול להיות wigs המצורפת האחרון עד חודש, אבל אלה עם מסרקים הם הכי קל לקחת ולכבות. אתה יכול לשנות את המראה שלך כמה שאתה רוצה ואת פאה לא ישפיע על השיער הטבעי שלך בכלל.

חסרונות: פאה עשוי היטב הוא יקר (הם בדרך כלל עלות בין $ 300 – $ 1000). בנוסף, הם יכולים להיות חמים ללבוש, במיוחד בקיץ. אם אתה עובד הרבה, אז אתה יותר טוב עם חצי פאה או לארוג.

פאות הם אופציה נהדרת עבור נשים עם נשירת שיער. ויולה דייוויס, שצולמה כאן באחת מפאותיה הרבות, חשפה בראיון למגזין “וורץ ‘” כי היא איבדה מחצית משערותיה לאלפאסיה כשהיתה בת 28. אחר כך היא אומרת שהיא חובשת פיאה בכל מקום:

“לבשתי פאה בג’קוזי, היתה לי פאה שעטפתי בבית, היתה לי פאה שאני לובשת לאירועים, היתה לי פאה שאני לבשתי כשעבדתי, אף פעם לא הראיתי את השיער הטבעי שלי. קביים, לא שיפוץ … הייתי כל כך נואשת שאנשים יחשבו שאני יפה, הייתי צריך להשתחרר מהתחושה הזאת במידה מסוימת “.

באוסקר 2012 היא עזבה את הפאה בבית ושיערה היה טבעי. זה היה רגע פריצת דרך. היא עדיין לובשת את הפאות שלה, אבל לא כל הזמן וזה, אמרה, משתחרר.

14
מתוך 17

מראה חדש בכל כמה שבועות

ליילה Nda

ג’ודי ספלמן / גטי אימג’ס, קירסטין סינקלר / גטי אימג’ס

שינוי תסרוקת שלך באמצעות הרחבות, פאות או מתן השיער הטבעי שלך לנוח בין היא מגמה ענקית כרגע, ומאפשר לך לעבור קצר לארוך עניין של יום.

כאן, המודל לילה נדה נראה משמאל לימין ב -5 במרץ 2015, 10 בנובמבר 2015, ו -6 ביולי 2015.

15
מתוך 17

למה נשים בוחרים לטוות

NeNe Leakes


Nenee Leakes.
גרנט לאמוס IV / Getty Images

האריגים היו מאוד שנויים במחלוקת בקהילת השיער השחור. נשים אשר לובשות אריגה הואשמו בכך שרצו להיראות לבן. אבל אריגה הם פופולריים יותר מתמיד. הם באים בכל אורכי וסגנונות והם דרך מצוינת לשנות את המראה שלך ללא צורך לחתוך, צבע או לשנות כימית השיער שלך.

היתרונות של אריגים

אריגים פופולריים כי אתה יכול לשנות את המראה שלך באופן מיידי (טוב, לפחות בשעות המעטות שנדרש לתפור או לצרף את השיער החדש שלך) מבלי לפגוע השיער הטבעי שלך. אתה יכול לשנות את המראה שלך כל כמה שבועות נעים מ קצר עד ארוך אורך שיער בינוני אם אתה רוצה גם לנסות טקסטורות שיער שונים.

יתרונות: נהדר עבור נשים שלא אוהב להתעסק עם חום או כימיקלים רוצה קצת מהומה. טווה גם להגן על השיער הטבעי שלך יכול להיראות טבעי אם אתה משתמש מעצב גדול ולהשקיע באיכות השיער. הם הימור טוב יותר מאשר פאות אם אתה עובד הרבה.

חסרונות: האריגה הטובה ביותר משתמשת שיער אותנטי, אמיתי וזה יכול להיות הרגל יקר. איכות האדם מארג לארוג יכול להגדיר אותך בחזרה בין $ 600 – $ 1200. בנוסף, הם יכולים לקחת שעות כדי ליישם ולשקול את הממוצע לארוג נמשך כ שישה שבועות, זה הרבה ביקורים בסלון כדי לשמור על תסרוקת נהדר שלך. מעצב מאומן גרוע יכול לגרום נשירת שיער או קו בלגן למעלה אם הם עושים cornrows שלך חזק מדי או לא לתפור או דבק על אריגות שלך כראוי.

16
מתוך 17

רגוע שיער: כפי פופולרי כמו פעם

שַׂחְקָנִית Garcelle Beauvais poses for a portrait at the American Black Film Festival on June 14, 2015 in New York City.


השחקנית Garcelle Beauvais תנוחות עבור דיוקן בפסטיבל האמריקאי Black Film ב -14 ביוני 2015 בניו יורק.
ג ‘יינט רוטס / Getty תמונות דיוקן / Getty Images

תהליכים כימיים להישאר דרך סופר פופולרי להירגע שיער קינקי סופר, ליישר שיער גלי או פשוט לאפשר לך גמישות רבה יותר עם תסרוקות שלך.

אם אתה רוצה ליישר את השיער או צבע זה, יש אפשרויות רבות לרשותך. הנה מדריך שימושי לבחירת הרפיה הנכון, פלוס, לגלות מה שאתה צריך לדעת לפני צבע השיער שלך. 

  • רלקסרים לעומת Texturizers: מה ההבדל?
  • נגד לא רלקסרים לא-ליי
  • היסודות של שיער שחור מרגיע
  • צבע שיער: מה שאתה צריך לדעת לפני צבע שחור שיער
17
מתוך 17

שיער שחור:

סינתיה Bailey


סינתיה ביילי.
משה רובינסון / גטי

.

No Replies to "מגמות התספורת החמה ביותר שחור: מה שאתה צריך לדעת"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.