האם אתה צריך ללחוץ על הכפות שלך במהלך המעבר שלך לשיער טבעי?

האם אתה צריך ללחוץ על הכפות שלך במהלך המעבר שלך לשיער טבעי?

המעבר משיער רגוע לשיער טבעי לא תמיד קל. אתה צריך להתמודד עם שני מרקמים שונים וזה יכול לפעמים לשים cimp ב היומי סטיילינג. כמה נשים בוחרות ללחוץ על הצמיחה החדשה שלהן כדי להתאים את המרקם לקצוות רגועים. אבל האם זו אפשרות טובה במהלך המעבר?

אתה צריך ללחוץ על השיער שלך במהלך המעבר הטבעי?

התשובה לשאלה זו באמת תלוי מה שאתה מקווה להשיג ואיך אתה רוצה ללבוש את השיער שלך רוב הזמן.

עם זאת, חשוב לציין כי לחיצה על השיער כדי ליישר את השורשים על מנת להתאים מסתיימת בעבר מסתיים יכול להיות עסק מסוכן. הנה למה:

 • קו התיחום, או היכן השיער הטבעי שלך (צמיחה חדשה) פוגש שיער מעובד כימית, הוא חלש במיוחד נוטה נזק ושבר. התניה עמוקה ועדינה, תוך שימוש במוצרי לחות והחלת טיפולים בחלבון, חיוניים לצמצום שבירה באזור זה. כאשר אתה לוחץ או שטוח ברזל צמיחה חדשה, החום יכול להשפיע על הקו הזה, להגדיל את הסיכון לנזק ו stalling המאמצים שלך על צמיחת שיער בריא.
 • אם אתה לא זהיר עם כמות החום אתה חל, אתה יכול לשנות את המרקם בצמיחה החדשה שלך, לפעמים לצמיתות. שיער יכול להיות "פגום ישר" עם יותר מדי חום או חום מוחל לעתים קרובות מדי. כל הזמן שהשקעת לתוך המעבר יכול להיות מבוזבז עם מושב אחד רשלנית גיהוץ. גם אם אתה לא מעבר מכימיקלים, אבל במקום להתרחק כל הזמן stereded חום tresses, ייתכן שלא יהיה לך מושג אמיתי על מה את המרקם בפועל הוא כמו בשל "נזק מבוקר" סבלו באמצעות מתמשך הקשה / גיהוץ.
 • אתה מאריך את הבלתי נמנע. נקודת המעבר לשיער טבעי לובשת את השיער במצב הטבעי, נכון? אם אתה כל הזמן ללחוץ על השורשים שלך כדי להתאים את המנעולים יישר, אתה לא לומד איך לסגנון השיער הטבעי שלך; אתה עדיין נצמדים תסרוקות ישר וטכניקות, אשר לעתים קרובות מאוד שונה מאלה טבעי. הימור טוב יותר הוא לבחור סגנונות סלסל את הקצוות רגוע ולעשות אוֹתָם להתאים את הצמיחה החדשה שלך במקום לנסות לקבל שיער טבעי לעשות משהו לא טבעי.

  להיות חכם עם חום

  אין שום דבר רע עם מִקרִי במהלך המעבר. ודא שאתה נוהג חכם בטכניקות גיהוץ שטוח כדי למזער את הסיכון שבר, במיוחד את היישום של מגן חום טוב בכל פעם אתה נוהג סגנון תרמי. אתה צריך גם רק להתאים את מגהץ שטוח חם כמו שאתה צריך את זה כדי לעשות את העבודה מיישר אתה רוצה; לא כננת כלי החום שלך ל 450 מעלות אם אתה יכול לקבל תוצאות משביעות רצון ב 325. הרבה קבלת שיער היא נפשית, עם זאת, כך להגיע למקום שבו אתה מרוצה עם המרקם הטבעי שלך כפי שהוא יעשה הבדל גדול כמה או כמה פעמים אתה רוצה לשנות את זה. בסופו של דבר, אם השיער הטבעי הוא המטרה שלך, ללמוד מה הוא צריך ורוצה במוקדם ולא במאוחר, לא רק להפוך את השיער שלך מאושר יותר, זה יכול לעשות אתה מאושר על ידי קיצוץ על התסכול של עבודה עם מרקמים שונים.

  No Replies to "האם אתה צריך ללחוץ על הכפות שלך במהלך המעבר שלך לשיער טבעי?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   − 3 = 4