מה ההבדל בין צבע שיער חצי קבוע וקבוע? | insightyv.com

מה ההבדל בין צבע שיער חצי קבוע וקבוע?

מה ההבדל בין צבע שיער חצי קבוע וקבוע?

ההבדל בין צבע קבוע למחצה לצבע קבוע הוא כמה זמן אתה רוצה את הצבע האחרון וכמה שינוי אתה רוצה. במאמר זה, אני אסביר את 4 אפשרויות צבע השיער ולעזור לך להבין איזה מהם הוא הטוב ביותר עבור השיער שלך.

צבע שיער זמני: מתנפנף לאחר שמפו

צבעי שיער זמניים מתרחצים לאחר שמפו אחד בלבד. זה בא בצורה של מסקרה שיער שנועד להסוות צמיחה אפורה בשורשים או קו השיער.

זה יכול להיות תרסיס על צבע או לבוא בצורה של צבע הפקדת שמפו. 

חצי צבע קבוע: שוטף ב 6-12 שמפו

אם אתם מחפשים להעמיק את צבע השיער הטבעי שלכם או להוסיף שכבת צבע (כגון טון אדום על שיער חום), צבע קבוע למחצה היא האפשרות הטובה ביותר שלך. זכור למחצה קביעות לְהַכּהוֹת שיער. כי הם לא מכילים אמוניה או חמצן, צבע קבוע למחצה לא יכול להבהיר את השיער.

חצי צבע קבוע שוטף על פני תקופה של זמן (6-12 shampoos, בהתאם לנוסחה), אז אם אתה לא אוהב את הצבע, אתה לא צריך לחיות עם זה יותר מדי זמן. יתרון נוסף של צבע קבוע למחצה: כי צבע הוא זמני, לא תצטרך להתמודד עם שורשים בולטים.

אפשרות לטווח ארוך יותר: צבע קבוע-דמי

רוצה אפשרות לטווח ארוך? חשבו על צבע דמוי קבע, אשר, כמו צבע קבוע למחצה, מעמיקה ומעצימה את הצבע הטבעי שלך אבל רק להבהיר את השיער אחד בצל.

ההבדל הוא צבע דמוי קבוע נמשך 12-26 שוטף, בהתאם לנוסחה.

על פי ניו יורק סטייליסטית אווה סקריבו בספרה “אווה סקריבו ביופי” (קנה את זה באינטרנט) צבע זה טוב לכיסוי שערות אפורות, שיער מרענן שצבעו קודם לכן, העמקת צבע השיער, או לשנות את הטון של השיער.

הארוך ביותר מתמיד אפשרות: צבע קבוע

צבע שיער קבוע צריך לגדול. זה לא יהיה לשטוף.

אם אתה רוצה שינוי דרמטי יותר (שניים או יותר גוונים כהים או בהירים יותר צבע השיער הטבעי שלך), א צבע קבוע היא אפשרות טובה יותר. זוהי גם הבחירה הטובה ביותר עבור כיסוי שיער אפור.

על פי הספר “InStyle: קבלת מדהים”, (לקנות את זה באינטרנט) צבע שיער קבוע מכיל תערובת של פרוקסיד ואמוניה ומסיר פיגמנט משערות תוך הפקדת צבע חדש. זה לא לשטוף החוצה במקום צריך לגדול. יהיה עליך לגעת מחדש בשורשים כל 6 עד 8 שבועות.

הערה: כאשר אתה צובע את השיער שלך, הסטייליסט לואי ליקארי מציע במגזין InStyle, לבחור את השם המדויק על הבאר – חום אפר חום במקום Sunlit Brown. הוא גם מציע לך לקבל 2 תיבות אם יש לך שיער עבה, מתולתל או ארוך אז אתה לא נגמרים של המוצר כפי שאתה מיישם אותו.

לקבלת פרטים נוספים על צבע השיער, לא לפספס:

  • בבית צבע שיער: טעויות הגדול ביותר נשים לעשות
  • השנה החמות של צבע השיער מגמות
  • אתה צריך צבע השיער שלך או ללכת Pro?
  • עֶזרָה! אני צבע השיער שלי בבית & זה לא נכון. זה קבוע?

No Replies to "מה ההבדל בין צבע שיער חצי קבוע וקבוע?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    46 − = 42