את הצבע הגדול ביותר שלך שאלות צבע, עונה

את הצבע הגדול ביותר שלך שאלות צבע, עונה

אם אתה שוקל לצבוע את השיער שלך, סביר להניח שיש לך כמה שאלות. האם אתה צריך לעשות את זה בעצמך? האם אתה טוב יותר עם מדגיש או כל צבע (או שניהם?)? אתה צריך ללכת מאור לחושך, כהה לאור או עכשיו זה הזמן לנסות פלטינה?

פופולרי צבע שיער שאלות

הנה 8 של צבע השיער הנפוץ ביותר שאלות, ענה.

אני צריך לעשות את השיער שלי צבע עצמי?

צבע שיער טבעי יכול להיות קצת blah יכול להיות משופר קצת או על ידי הבהרה או כהה צבע שלך גוון או שניים, הוספת פנים מסגור מדגיש או כיסוי אפור.

אתה יכול לעשות כמה אלה בעצמך, בעוד אחרים נשארים טוב יותר מקצוענים.

המועמדים הטובים ביותר עבור DIY הם אנשים שאינם הולכים לשינויים דרמטיים רק רוצה פשוט מעל כל אחד תהליך צבע. אתה מועמד טוב אם אתה יכול לבדוק את אלה:

 • האם אתה הולך בצל או שני בהיר או כהה יותר?
 • אם אתה מכסה את אפור, אתה פחות מ -50% אפור.
 • אתה רוצה לעשות צבע יחיד בתהליך (כלומר צבע אחד ולא מדגיש).
 • יש לך חבר או קרוב משפחה שאתה יכול להתגייס כדי לעזור.

אם אתה מכוון עבור מדגיש, כיסוי ראש מלא של השיער או שאתה מנסה ללכת מחושך לאור או להיפך, הראש שלך הוא טוב יותר בידיים המוסמכות של מקצועי. אבל אם אתם מחפשים להישאר פשוט, אתה בהחלט יכול DIY.

בעוד רוב colorists ימליץ לך לא לעשות את צבע השיער שלך, זה כנראה בגלל שהם רואים מצעד של אנשים שיש להם פישל את הצבע שלהם צריך את זה קבוע.

העובדה היא יותר ויותר נשים עושים את צבע השיער שלהם, או כדי לחסוך זמן או כסף או שניהם. והשיער שלהם נראה נהדר ועולה להם חלק קטן של מחיר עבודה בסלון היה.

האם אני אעשה טוב (הכנס צבע כאן)?

כמעט כל אחד יכול ללכת כהה, בלונדיני או אדום, המפתח הוא למצוא את הגוון הנכון כדי להשלים את צבע העור שלך.

יש כמה כללי אצבע כדי לעקוב אחר:

 • אם היית בלונדינית או אדומה כילד, סביר להניח שאתה נראה טוב באותו צבע כמו מבוגר.
 • בהתחשב הולך מאור לחושך? נסה לשטוף את השיער שלך ולראות איך זה נראה נגד העור שלך. שיער רטוב תמיד כהה יותר משיער יבש.
 • נסה על פאות כדי לראות אם זה פלטינה, אדום, או שיער בלונדינית מתאים לך.
 • לעולם אל תעשה שינוי דרסטי בעצמך, לגייס עזרה מקצועית.
 • בגלל שאתה משתמש מקצועי, אתה לא צריך לדאוג אם אתה מגניב או חם או אם הצבע שבחרת היה להבהיר את העור שלך או לשטוף אותו.

אני צריך לקבל מדגיש או כל צבע?

אין דרך קלה יותר להאיר פנים מאשר להוסיף מדגיש מסגרות פנים. כל צבע מעל יכול להיראות נהדר על נשים שרוצות ללכת אור או רוצה לכסות אפור. אתה יכול לעשות שילוב של שניהם, אבל לא לנסות את זה בעצמך. מקצועי יידע איך להכפיל את השיער שלך בלי לפגוע בו.

ואם אתה בוחר עבור מדגיש, לשקול balayage, שהוא צבע השיער שלי הרכב של בחירה נראה טבעי יותר מאשר לסכל על השיער שלי. ו זכור כי מדגיש הם לא רק עבור בלונדיניות.

איך אתה צריך לכסות שורשים?

שמירה על השורשים שלך נגע- up יכול להיות כאב אם אתה צריך ללכת לסלון כל 4-6 שבועות.

אתה יכול לעשות את זה בעצמך בבית אם יש לך כל צבע או צבע השיער שלך מהקופסה. אני ממליץ לזרוק את הזרבובית שמגיע עם התיבה להשתמש במכחול קטן במקום כדי לוודא שאתה באמת חודר את השיער עם צבע. אתה יכול גם להשתמש במסקרה שרביט לעשות את זה.

האם זה בטוח צבע שיער כאשר בהריון?

אם אתה רוצה להתחיל או להמשיך לצבוע את השיער שלך בזמן ההריון, הפתרון הטוב ביותר שלך הוא להשתמש בצבעי אמוניה ללא צבע לבחור מדגיש על פני כל השיער.

אני צריך להישאר ברונטית או לנסות משהו חדש?

שיער ברונטית נראה הכי טוב כאשר זה מבריק, בריא צבע מבהיק את העור. אתה יכול לעשות כל מיני דברים לבעוט את הצבע שלך חריץ. הוסף מדגיש ו lowlights, ללכת כמה גוונים כהים או מצית, או אפילו להוסיף לשטוף של ערמוני.

איך אני יכול לכסות אפורים?

שיער אפור יכול להיות עקשן לצבע בגלל המרקם הגס שלה.

נשים רבות מסתירות את השיער האפור שלהן בצבע בלונדיני. אם אתה רוצה להישאר עם הצבע הטבעי שלך ואת השיער שלך הוא פחות משליש אפור, לבחור צבע חצי קבוע כי הוא בהיר בהיר יותר צבע טבעי שלך (או תואם את הצבע שלך). אפור יהיה לשלב באופן מיידי פנימה.

מה עלי לעשות אם אני צבע את השיער שלי וזה נראה רע?

זה יכול לקרות אם אתה מנסה ללכת יותר משני גוונים בהירים או כהים יותר צבע טבעי שלך. אם זה קורה, מקצועי יכול לתקן את זה אבל זה יכול לקחת קצת זמן או כמה ביקורים. אל תנסה לעשות זאת בעצמך. תיקון עבודה צבע רע הוא מיזם מדעי ואנשי המקצוע יודעים בדיוק מה הם עושים. אתה כנראה לא.

No Replies to "את הצבע הגדול ביותר שלך שאלות צבע, עונה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  13 + = 14