חבר’ה: כמה זמן יש לגדל את השיער שלך

חתך ארוך או קצר, אשר עליך לבחור? איך אנחנו הכי טובים לקבוע את אורך התספורת הטוב ביותר עבור גברים? ישנם מספר גורמים שיש לזכור לפני שאתה ראש הספר.

חשוב לשקול את אורח החיים שלך ואת המקצוע, כמו גם את הרושם הכללי שאתה רוצה לעשות. האם אתה רוצה לבוא כמו שמרני או קצת אופנתי? אתה צריך גם לקחת בחשבון כמה זמן אתה רוצה להשקיע סגנון השיער שלך. אם אתה סוג של לשטוף- and-go של הבחור, אתה רוצה לחתוך כדי להתאים.

זה הרבה לחשוב, אבל כיף להסתכל על כל האפשרויות שלך. בואו נדבר על אורך השיער וזה עשוי להיות המתאים ביותר עבורך.

חבר'ה: כמה זמן יש לגדל את השיער שלך

© Spanishalex Dreamstime.com.

תספורת קצר הם בדרך כלל מתאים לרוב הגברים. סגנון זה מתאים במיוחד לגברים המובילים אורח חיים פעיל, ספורטאים, אלה שעובדים בחוץ, או אלה שרוצים סגנון עם תחזוקה מינימלית.

תספורות קצרות הם כמעט תמיד את האפשרות הטובה ביותר עבור גברים קירח או דליל גם כן. השיער קצר יותר הופך את דילול פחות בולט הספר שלך יכול לעתים קרובות לחתוך אותו בצורה לעמעם את זה עוד יותר.

סגנונות קצרים ביותר דורשים סגנון מעט מאוד אבל ידרוש תספורות תכופות יותר כדי לשמור על מראה מסודר. בזמן שאתה יכול לשטוף- and-go על בסיס יומי, תצטרך לבקר את הספר לעתים קרובות יותר.

זכור כי סגנונות קצרים מאוד עשוי להיות קצת אגרסיבי מדי עבור כמה סביבות מקצועיות. Buzzcuts קרוב יכול להיות מאיימת על כמה אנשים, במיוחד אם יש לך באופן טבעי התנהגות קשה יותר. עם זאת, מרקם קטן על גבי יכול לרכך את המראה הזה.

• תמונות של תספורות קצרות של גברים
• תמונות של סגנונות Buzzcut גברים
אפשרויות לגברים עם שיער דליל
יותר "

חבר'ה: כמה זמן יש לגדל את השיער שלך

© Ctacik Dreamstime.com.

תסרוקת ארוכה יותר היא המתאימה ביותר עבור החבר 'ה בתחומים יצירתיים. זה לא עובד גם עבור גברים בסביבות המשרד המקצועי וכמה קיצוצים ארוכים יכול להיות אופנתי מדי או להיראות מתוארך.

אם אתה מקריח או דליל, עדיף להימנע קיצוץ ארוך.

אתה גם צריך להיות מוכן ומוכן להשקיע קצת יותר זמן על טיפוח השיער. אתה צריך להשקיע שמפו איכות מרכך, פוטנציאל, איזה מוצר סטיילינג. שיער ארוך דורש מחויבות יומיומית לעיצוב.

אפשרויות סגנונות יכול להיות מוגבל במידה מסוימת עבור שיער ארוך גם כן. ייתכן שלא תוכל לשנות את המראה שלך כמו שאתה יכול עם חתך באורך בינוני. עם זאת, אם אתה פראייר לשגרה, זה בחירה טובה.

סגנונות ארוכים יותר דורשים נסיעות הרבה פחות תכופות לסלון. אז במובן הזה, אתה תהיה לחסוך כסף, אשר סביר להניח שאתה מבלה על מוצרי טיפוח השיער.

לגדל את השיער שלך יכול לקחת עבודה, אבל זה כיף לנסות דברים חדשים לאורך הדרך. מי יודע, אתה יכול אפילו למצוא סגנון חדש אתה באמת אוהב את התהליך.

תמונות של תסרוקות ארוכות של גברים
יותר "

No Replies to "חבר'ה: כמה זמן יש לגדל את השיער שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 6