איך חומץ סיידר תפוחים שטיפת שיער שחור? – insightyv.com

איך חומץ סיידר תפוחים שטיפת שיער שחור?

אין מחסור במוצרי שיער המשווקים אל השיער השחור של כל המרקמים, אם אתה צריך משהו כדי להפיק את המירב של רעמה רגועה שלך או שאתה אחרי מוצרים לחות סופר עבור tresses הטבעי שלך. טיפול בעצמך קו חדש שיער טיפול נהדר הוא נפלא, אבל זה גם רעיון טוב לראות מה יש לך כבר על היד. ככל שתלמד יותר על שיער שחור ומה טוב עבורו, כך אתה עלול להיות מופתע ללמוד כי המטבח שלך יכול להחזיק שפע של דברים טובים. במקרים רבים, תוכל לחסוך כסף וזמן על ידי מבט על מדף המזווה שלך עבור המוצר החדש. 

סיידר חומץ חומץ תפוחים הם לא עבור כולם, אבל אם אתה רוצה לתת זה טיפול זול לנסות, תוכל ליהנות מהיתרונות הבאים. זכור, אל תשתמש חַי חומץ על השיער שלך; זה שטיפה, מעורבב עם הרבה מים. הטריק הוא למצוא את היחס המושלם של ACV למים; כמה נשים נשבע על ידי 1: 4 של ACV: מים, בעוד שאחרים משתמשים הרבה יותר מים. מאז זה הוא חומצה אנחנו מדברים, עדיף לטעות בצד של מים נוספים.

Friday
של 05

סוגר את העור, מוביל עד חלקות

תפוח עץ cider vinegar rinses can smooth your hair's cuticles.

קארייהופ / E + / Getty תמונות

אם אתה רואה קווצת שיער מתחת למיקרוסקופ, תראה שזה לא צינור חלקה. זה מכוסה קשקשים כמו קנה מידה. כאשר השיער שלך cuticles לשכב שטוח, את tresses להופיע מבריק (או לפחות יש קצת ברק) ואת השיער שלך מרגיש חלקה. שיער cuticles נפגעות לעתים קרובות באמצעות טיפול לקוי ותהליכים כימיים. גזור cuticles לא משקפים את האור גם כן מרגיש יותר קשה.

באמצעות שטיפות ACV לאחר ניקוי מסייעת לסגור את מוט לציפורן, מה שהופך את השיער חלקה, מבריק וקל יותר לסרוק דרך, כמו גם מחזיק לחות ביעילות רבה יותר.

02
של 05

איזון רמות pH של השיער

אִיוּר from Anatomy & Physiology, Connexions Web site

מכללת אונסטקס / ויקיפדיה / CC BY 3.0

שיעור מדע קצר: בסולם ה- pH, הנעים בין 0 ל -14, השיער האנושי נופל בקצה התחתון והחומצי מעט, איפשהו בין 4.5 ל -5.5. למרבה הצער, רבים של מוצרי שיער אנו משתמשים לשבש את ה- pH טבעי של השיער שלנו מאז הרבה מהם אלקליין על הקצה העליון של הסקאלה.

חומץ תפוחים ללא תפוחים יש pH בין 4 ל 5, אבל אתה לא צריך להשתמש בו undilluted על השיער שלך! מדולל, זה קרוב יותר ל pH של כ 2.9; עדיין חומצי הרבה יותר טוב מאשר pH של 7, נמצא לעתים קרובות מוצרים מסחריים. שטיפת חומץ מסייע לשחזר את האיזון הטבעי של ה- pH שלך, לשמור אותו בריא.

כדי למנוע נזק או שיער גס, להתחיל עם יחס גדול של מים חומץ (4: 1 / מים: חומץ היא נקודת התחלה טובה), אבל אתה תמיד יכול להגדיל או להקטין את הסכומים לפי הצורך.

03
של 05

מסירה את הצטברות המוצר

היום's Hair Salon & Day Spa

נסיעות סאלם / Flickr / CC BY-ND 2.0

אחת הסיבות שאנשים על משטר “ללא פו” כמו שטיפות ACV היא כי זה מסיר הצטברות שיכולה להפוך את השיער שלך משעמם. אם אתה לא משתמש בשמפו, אתה עדיין צריך לקבל מוצרים ישנים עפר מתוך השיער שלך. שטיפות ACV, בשילוב בדרך כלל עם שגרת ניקוי סודה לשתייה, נהדרות לחיתוך הצטברות שמנוני. לאחר כל אלה מוצרים ישנים הם שטפו משם בזכות חומץ, השיער שלך צריך להרגיש רך יותר להיראות תוססת יותר.

04
של 05

מקל על הקרקפת

צָעִיר dark skinned girl has itching in her hair

תמונות של ולדימיר

אם אתם סובלים מקרקפת מגרדת ו / או קשקשים, שטיפות חומץ לעיתים קרובות לספק הקלה מן הגירוי כי חומץ מכיל תכונות אנטיבקטריאליות. הגירוד לא צריך להיות השפעה של הצטברות המוצר, אבל במקרים מסוימים, זה. ACV ביעילות חותך דרך הצטברות על השיער והקרקפת, נותן הקרקפת שלך להתחיל נקי, נקי זה צריך.

לעשות מה עובד בשבילך

זכור: אם אתה מנסה שטיפות ACV ומצא כי השיער שלך לא מרגיש או נראה טוב יותר, אין סיבה להמשיך לעשות אותם. כמו עם מוצרים טבעיים ומסחריים אחרים, כמה דברים יעבדו טוב יותר בשבילך מאשר לאחרים. הדבר הטוב על ACV היא שאתה לא הולך להישבר מנסה את זה!

No Replies to "איך חומץ סיידר תפוחים שטיפת שיער שחור?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.