שמפו סופרמרקט זה עובד: סקירה של גברים יונה + טיפול

שמפו סופרמרקט זה עובד: סקירה של גברים יונה + טיפול

כסלון מקצועי, ההתמקדות שלי במוצרים נוטה להעדיף את אלה שנמכרו במספרות ובסלונים. האם מותגים סלון טוב יותר מאשר מותגים סופרמרקט? ובכן, זה תלוי במה שאתה מחפש. ישנם מותגי סופרמרקט שאני באמת אוהב ואחד מהם הוא יונה גברים + טיפול טריים נקי מישלוח 2 ב 1. לקחתי את המוצר הזה למבחן מבחן במקלחת שלי ואני באמת אוהב איך זה ביצע.

קערת מנתול וקפאין

ראשית, שמפו הוא חדור מנטול אשר נותן לו נחמד, מרענן עקצוץ. לשמפו יש גם קפאין. במבט ראשון, אתה עשוי לחשוב, "לא בטוח למה זה שם", אבל א כתב העת הבינלאומי של דרמטולוגיה במחקר בשנת 2007 נמצא כי קפאין עשוי לעורר את צמיחת השיער או למנוע אובדן שיער לא נורמלי.

שמפו ומרכך ביצועים

אז, מה עם שמפו ומרכך? האם זה באמת עובד טוב? כן. ראשית, אני באמת אוהב את האור, ניחוח (ריח קצת מסריח) ריח. בשילוב עם בעיטת המנטול, זה באמת מעיר אותך. אמנם אני לא ממש מעריץ גדול של שמפו / קומבוס מיזוג, דאב גברים + טיפול טריים נקי מבצר 2 ב 1 עובד היטב. זה עשה עבודה נהדרת של ניקוי השיער שלי וזה שטף משם נקי (לא תמיד המקרה עם כמה 2 ב 1 מוצרים). בבדיקות שלי הוא נתן לשיער הקצר והקטן שלי תחושה של קצת יותר עובי ותמיכה ולא היה כבד או שמנוני.

אם יש לך שיער יבש מאוד, ייתכן שתרצה לבחור שמפו נפרד ומרכך כמו כוח ההתניה של מוצר זה היה די קל.

בעוד אנשים יונה לקדם את זה כמו להיות הטוב ביותר עבור אלה עם שיער שמנוני, מצאתי שזה עבד בסדר גמור על הקרקפת "הנורמלי" שלי, אז לנסות את זה בעצמך. אני יכול להשתמש רוב שמפו עם הצלחה, אבל אני באמת הולך להחזיק את זה בגלל זה בעיטה קטנה זה נותן לי בבוקר.

זה גם נהדר עבור חדר כושר - 2 ב 1 היבט של המוצר חוסך מקום המנטול יכול לעזור להביא לך את ההודעה כי העבודה החוצה השפל.

עליות ומורדות

אני לא מוצא הרבה שליליות עם מוצר זה. כמובן, בתור מותג המונית בשוק, תמצא את רשימת הכביסה הרגילה של המרכיבים שאתה לא יכול לבטא - זה בהחלט לא סוג של "אורגני", אבל זה עובד טוב. עבור אלה שאוהבים מוצר ללא ריח, זה אולי לא אחד בשבילך, אבל מצאתי את הריח די נעים. ויש לה קפאין. יש!

בסביבות 6 $ עבור בקבוק 24 אונקיה, זה די טוב - ואת המוצר זמין פחות או יותר בכל מקום. האריזה נאה והמכסה קל מאוד לפתיחה. תחתית רחבה יותר גם שומר את הבקבוק מ tipping מעל. אחד המוצרים במקלחת שלי פעם נפל מהמדף שגרם לי לנסוע כמעט לשבור את הצוואר שלי, אז אני נוטה לאהוב יציב.

שורה תחתונה

אני בהחלט יכול להמליץ ​​דאב גברים + טיפול טריים נקי מנקה 2 ב 1 שמפו ומרכך. המוצר מבוצע היטב, יש בעיטה מנטול מרענן מאוד, והוא זמין באופן נרחב במחיר סביר. אמנם זה לא יכול לספק את הקהל האורגני היבט ההתניה של שמפו נופל קצת קצר, עבור רוב החבר 'ה בצד הרגיל שמנוני, המוצר מבצע בסדר גמור.

בסביבות 6 $ עבור 24 אונקיות, זו השקעה בסיכון נמוך.

No Replies to "שמפו סופרמרקט זה עובד: סקירה של גברים יונה + טיפול"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =