גילוח הטוב ביותר מוצרים לחות עבור ראשי קירח | insightyv.com

גילוח הטוב ביותר מוצרים לחות עבור ראשי קירח

גילוח הטוב ביותר מוצרים לחות עבור ראשי קירח

שוק הטיפוח של הגברים חם בימים אלה. להאשים את זה על ברוס וויל או מאט לאודר, אשר שניהם לשלוף נראה סקסי וצעיר ללא ראש שיער. זה לא מפתיע כי נראה כי בכל פעם שאתה מסתובב יש שמפו חדש, קרם גילוח, או מוצר סטיילינג להיות הציג את הראש מגולח זכר או שוק קרחת.

אם מישהו קירח על ידי בחירה או שהם ירשו התקרחות זכר דפוס, יש עכשיו שפע של מוצרים grooming בשוק כדי לעזור לך לשמור כי כיפת כרום נראה חלקלק מטופח.

כמובן, הצעד הראשון בשמירה על מלון נהדר מחפש להשתמש בטכניקה גילוח נאותה. אבל ברגע שאתה מקבל את הצעד הראשון הראשונית, את הזכות מוצרים באמת יכול לקחת את המראה שלך לשלב הבא.

הנה כמה המועדפים שלי:

ראש
החברה החלה עם תער HeadBlade בסוף שנות התשעים ומאז הציגה חבילת מוצרים מלאה רק עבור shaverers הראש. החברה יצרה קו מגוון של מוצרים למלא כל צורך בחור קרח יכול לחשוב על. מכל סוג של להב על הראש creams כדי לאהוב ראש beanies, אתה יכול לרכוש מוצרים באתר האינטרנט שלהם ולאחר מכן ללמוד כיצד להתגלח ולטפל הראש הקירח שלך על ידי הצגת קטעי וידאו חינוכיים שלהם.

מאט לגברים
החברה מציעה שני מוצרים, נוגדי חמצון Shave ג’ל, ואת הראש השלם קרם. ג’ל גילוח נוגד חמצון הוא עזיבה של קרמים גילוח רגיל כי זה ג’ל ללא סוכני קצף.

המוצר מספק שימון טוב מאוד והוא אידיאלי עבור גילוח מפורט סביב שיער הפנים. מצאתי כי השלם ראש קרם טיפול סופג היטב, יש לסיים מט נחמד, ומציעה SPF של 25, אשר צריך לעשות את הטריק עבור רוב האנשים. קרם הוא מוצר טוב מסביב כדי לחות ולהגן על הפנים והראש.

דבש קרחת
זה קרחת דבורה חלקה מרגיש ממש טוב על העור. למרות שזה קצת כבד, זה לא שמנוני יש תכונות לחות נחמד מאוד. אני אוהב את זה יש גורם SPF של 30 עבור אלה שהם רגישים לשמש, נמשים בקלות, או רוצה למנוע את ההשפעות המזיקות של השמש. הלוואי שזה היה בתוך צינור, אשר קל יותר להחזיק (במקום צנצנת), אבל זה רק אשמה אני יכול למצוא עם זה מוצר נהדר אחרת.

אני גם אוהב את החברה של דבש קרחת ראש פנים לשטוף.זה עושה עבודה מצוינת של ניקוי הקרקפת יש ריח רענן מאוד נעים, וזה תמיד בונוס. 

לאחר גילוח ולחות, למד להגן 

הקרקפת היא אפילו יותר רגישים לנזק מהשמש מאשר בחלקים אחרים של הגוף. אתה לא יכול להיות מודע לכך, אבל גם כאשר הוא מעונן בחוץ, השמש קרני UV מזיק לבוא. בנוסף קרם לחות עם SPF (או שמש נפרדת אתה מעדיף), אני מציע לרכוש כובע גדול לשים אותו לשימוש טוב כאשר הקרניים חזקות. במיוחד אם אתה יכול למצוא fedora אופנתי (וזה כל הזעם עכשיו) תיראה היפ, מגניב ולהיות שומר מפני סרטן העור במכה אחת.

No Replies to "גילוח הטוב ביותר מוצרים לחות עבור ראשי קירח"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    61 + = 64