מעבר ציר זמן: מה לצפות בדרך שלך שיער טבעי

ברגע שאתה מחליט שאתה רוצה להפסיק מבחינה כימית ליישר את השיער שלך, אתה עשוי לתהות מה יהיה תהליך המעבר. אולי שמעתם סיפורים, שחלקם עלולים לחוש חרדה. אם אתה לא רוצה לעשות את "קוצצים גדולים" ולהיפטר השיער המעובד שלך במכה אחת, הנה ציר הזמן של המעבר שיער המתאר מה אתה יכול לצפות, ומה אתה יכול לעשות כדי להקל על התהליך, חודש לחודש.

זכור כי המסע הטבעי שלך לא יהיה כמו של האדם הבא, גם אם המרקמים שלך דומים. נסה למצוא טכניקות ומוצרים לעבוד שֶׁלְךָ רעמה ייחודית, ואת המעבר שלך טבעי מנעולים יהיה יותר מהנה בשבילך.

אִשָׁה looking at her hair in transition

תמונה מקור / Photodisc / Getty תמונות

לאחר שתבצע את ההחלטה לעבור, לחשוב על כמה זמן אתה רוצה את התהליך האחרון. לא משנה מה תחליט בשלב זה לא צריך להיות מחויבות איתנה. אתה עשוי לחשוב שאתה רוצה לעבור במשך שנה, ולאחר שלושה חודשים, נמאס להתעסק עם שני מרקמים שונים, פשוט לחתוך את כל השיער הרגוע שלך. זה קורה.

זה טוב יש תוכנית מהוססת אם אתה יכול, במיוחד אם אתה סוג של אדם שאוהב יש מטרות ואבני דרך לעבוד לקראת. האם אתה רוצה לעבור חצי שנה או שנה אחת? או שאתה מעדיף לעבור עד שיש לך שלושה עד ארבעה אינץ 'של צמיחה חדשה? זה תלוי בך. בזמן שאתה לא צריך מסגרת זמן מסוימת בראש, לאחר אחד יכול לעזור, במיוחד אם אתה אוהב תוכניות וארגון.

02
של 05

חודשים אחד ושניים

אלה עשויים להיות חודשים קלים אם אתה תקוע על קו מנחה הכללי מרגיע של מגע קופצים כל שמונה שבועות. זה לא מוקדם מדי להתחיל לחשוב על סגנונות המעבר טוב בחודשים הקרובים. נשים שאינם בטוחים במיוחד היכולות שלהם התספורת צריך לקחת את הזמן כדי להתאמן סגנונות שונים ולראות אם יש אחד או שניים שאתה יכול לשלוט ולהיות שלך דאלבק שלך על ימים כאשר אתה צריך סגנון השיער שלך במהירות. ייתכן שתרצה להיכנס להרגל של מיזוג עמוק עמוק כי שיער טבעי נוטה להרגיש יבש יותר מאשר שיער רגוע, ו upping הלחות במוקדם ולא במאוחר יוביל הכולל בריא tresses.

לִרְאוֹת: Top 10 טרנספורמטורים לעשות טעויות

03
של 05

חודשים שלושה וארבעה

זה המקום שבו מעברים יכול להיות מאתגר יותר, כפי שאתה צריך להיות חרוץ מאוד לטפל השיער שלך על קו של תיחום, או איפה השיער הרגוע שלך עונה על הצמיחה החדשה. זהו אזור מאוד שביר שבו תוכלו לחוות את שבירה ביותר.

אם טרם עשית זאת, התחל להשתמש בטיפולי חלבון פעם בחודש. אלטרנטיבי אלה עם moisturizing עמוק טיפולי מרכך, שבו אתה צריך ליישם לפחות פעמיים בחודש. חשוב לשמור על מאזן החלבון והלחות בשערך ברמות אופטימליות כדי למזער שבירה. חתוך אחד עד שני סנטימטרים של השיער שלך.

לִרְאוֹת: מוצרים הדורשים מהמעברים

04
של 05

חמישה חודשים ו Six

עד עכשיו, ייתכן שיהיה בין 2-3 אינץ 'של צמיחה חדשה. השיער הרגוע שלך ייראה שונה במידה ניכרת מהתלתלים והסלילים שלך (אם היה לך מרקם במקום מרגיע, סביר להניח שלא תבחין בהבדל גדול). עיצוב יומי עשוי להיות אתגר, ולכן אתה צריך לנסות סגנונות שהופכים את רוב התלתלים שלך, לא להילחם כדי ליישר את הצמיחה החדשה.

חתוך אחד עד שני אינץ 'של השיער ולהמשיך עם חלבון וטיפולי מיזוג עמוק. שקול תוספים כדרך לעבור את החודשים הקרובים. נשים רבות אובססיביות על כמה מעט נראה השיער שלהם גדל; ללבוש צמות הרחבות היא דרך טובה כדי לקבל את דעתך של צמיחה כדי להפחית את הסגנון היומי.

לִרְאוֹת: כיצד להימנע שבירה במהלך מעבר טבעי שיער

05
של 05

שישה חודשים+

אתה בטח יש בערך שלושה אינץ 'של צמיחה חדשה, עם הקצוות של השיער שלך נראה להיאחז בחיים יקרים. ככל שתקדים להיפטר הקצוות רגוע שלך, ככל שתקדים אתה יכול להתחיל להבין את המרקם הייחודי של השיער שלך וללמוד איך לעבוד עם זה. אם השיער הרגוע שלך קצר יותר מאשר את הצמיחה החדשה שלך, שקול לחתוך את הקצוות מעובד משם. זה יכול להיות קשה עבור נשים שאוהבות ללבוש את השיער הארוך, אבל הקצוות straggly לעשות שום דבר על המראה שלך.

מעבר לשישה חודשים, השיער הרגוע שלך הוא על הרגליים האחרונות. אתה תהיה מוכר יותר (ואולי יותר נוח) עם המרקם הטבעי שלך. כאשר אתה מנתק את שאר רעמת רגוע שלך, תראה איך השיער שלך הוא ייחודי לך. תיהנו מהאפשרויות ששיער טבעי מביא לכם!

לִרְאוֹת: כמה זמן לפני שאני רואה את המרקם האמיתי שלי?

שבעה חודשים ומעבר

יש נשים שיש להן סבלנות ואומץ לעבור לטווח ארוך מאוד, כולל עד שנתיים. אם זה אתה (אם אתה פשוט לא יכול לשאת לחתוך או יש שיער קצר יותר ממה שאתה רגיל), להיות מוכנים באמת לפנק את הרעמה שלך, כך שאתה לא סובל שבירה עודף.

No Replies to "מעבר ציר זמן: מה לצפות בדרך שלך שיער טבעי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 84 = 88