צריך להירגע? נסה עיסוי הקרקפת

צריך להירגע? נסה עיסוי הקרקפת

עיסויים נהדרים. הם עוזרים לך להירגע, להקל על הלחץ ובמקרה של עיסויים הקרקפת, הם האמינו כדי לעזור עם צמיחת השיער. אם עיסויים הקרקפת רגיל או להפוך את השיער שלך לגדול, הם פשוט מרגיש טוב. למד כיצד לתת לעצמך עיסוי הקרקפת, וברגע שאתה יודע את החבלים, אתה יכול לעסות את הקרקפת של מישהו אחר, אשר הם יאהבו.

צעדים עבור עיסוי הקרקפת

 1. לשחרר את השיער. השיער שלך לא צריך להיות משוחרר לחלוטין אבל אתה צריך להסיר את כל הסיכות, scrunchies, headbands ואביזרים. אתה יכול לעסות את הקרקפת בזמן השיער שלך הוא קלוע או מעוות, ולכן סגנונות אלה לא צריך לבטל, אבל ponytails צריך לקחת למטה. אתה רוצה להיות מסוגל להגיע כמה שיותר של הקרקפת ככל האפשר.
 1. מחלקים את השיער לארבע עד שמונה רבעים עם חלק במרכז. אתה לא צריך לעשות את זה פיזית עם חלקים מדויקים מאוד מסרק rattail; אתה יכול פשוט נפשית לחלק את הקרקפת לתוך חלקים לעיסוי. אתה תעבוד על אזור אחד בכל פעם משני הצדדים.
 2. באמצעות קצות האצבעות בלבד (לשמור על הציפורניים שלך מחוץ), להתחיל בבית המקדשים שלך, לעסות קטע קטן באזור זה. העבר את קצות האצבעות בתנועות מעגליות קטנות. אל תלחץ חזק מדי, אבל לשמור על הלחץ שלך המשרד.
 3. לעבוד את הדרך חזרה בקטעים קטנים, תמיד באמצעות קצות האצבעות שלך לעיסוי. אין להזניח את האזור סביב האוזניים. זכור, זהו קַרקֶפֶת עיסוי, כך לשמור את האצבעות על הקרקפת שלך, לא על השיער שלך. אם אתה מתחיל לעסות את השיער שלך, אתה יכול בסופו של דבר עם עודף סבך.
 4. דגש על קטע אחד בכל פעם משני צדי הראש, עובד כל הדרך חזרה אל עורפה. קח את הזמן שלך לא למהר דרך עיסוי. אם אתה ממהר, זה הכי טוב לחכות עד שיש לך מספיק זמן להקדיש את זה; אחרת, אתה כנראה לא ייהנו זה הרבה כי אתה תהיה עסוק מדי לדאוג בזמן.
 1. תהנה מרגוע רגוע כי עיסוי הקרקפת נותן לך!

טיפים עיסוי הקרקפת הגדול

 1. זה נהדר לעשות ממש לפני שמפו ואת הפגישה המצב כפי שהוא יעזור לשחרר כל לכלוך. ניתן לשלב עיסוי עם טיפול מראש שלך גם כן.
 2. השתמש בשמנים טבעיים במשורה אם תרצה. שמן חוחובה הוא בחירה מצוינת כמו האיפור שלה דומה מאוד חלב הקרקפת שלנו, אבל אפשרויות שמן טוב אחרים כוללים שקדים מתוקים, ענבים, ארגן, monoi או קוקוס.
 1. הימנע עיסוי הקרקפת במשך כמה ימים לפני מרגיעה או לגעת כפי שהוא עלול לגרום הקרקפת שלך רגיש יותר ולגרום לגירוי במהלך תהליך כימי.
 2. עבור צמיחת שיער, נסה להשתמש בשמנים כמו שמן ג 'קיקה שחור קיק או אפילו שמן קיק רגיל. שמנים אלה הם עבים מאוד, אז להשתמש בהם במשורה, ולוודא למקד אותם על הקרקפת שלך ולא שלך tresses אם אתה לא רוצה אותם שקלו למטה.
 3. עיסוי הוא חלק מן היפוך שיטה (אם אתה לתוך זה לצמיחה מהירה), אבל גם אם אתה לא רוצה להפוך את הראש שלך לעבור את הצרות הנוספות, אתה עדיין יכול להתאמן עיסוי מדי לילה.

No Replies to "צריך להירגע? נסה עיסוי הקרקפת"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 2 = 1