איך לתרום את השיער שלך מנעולים של אהבה – insightyv.com

איך לתרום את השיער שלך מנעולים של אהבה

 

מנעולים של אהבה הוא ארגון ללא כוונת רווח ציבורי המספק פאות ו hairpieces אחרים לילדים הסובלים מ נשירת שיער רפואי לא יכול להרשות לעצמי לרכוש חתיכה פרטית. שיער נאסף מאנשים (כמוך וכמוני) שגדלים את השיער שלהם ותורמים אותו לארגון. התהליך הוא פשוט לתרום, אם כי גדל השיער שלך ל 10 הנדרש “יכול לקחת כמה שנים.

קושי: קַל

זמן דרוש: כמה שנים לגדל שיער, פחות משעה לתספורת!

הנה איך:

 1. לגדל את השיער שלך החוצה
  ראשית הדברים הראשונים, אתה צריך לגדל את השיער שלך החוצה. מנעולים של אהבה דורש מינימום של 10 “שיער לתרומה.כדי לראות אם השיער שלך מספיק זמן לתרומה, למשוך את השיער שלך בחזרה בזנב סוס ולמדוד מ 1” ל 2 “מעל בעל הזנב הפוני שלך אל קצה של קצות השיער שלך, מלא 10 “נדרש כדי להיות בשימוש ב hairpieces ו wigs שנעשו על ידי מנעולים של אהבה. שיער יותר מ 10 “ניתן לתרום, אם השיער שלך הוא פחות מ 10” אתה עדיין יכול לתרום מנעולים של אהבה. שיער קצר מ 10 “נמכר כדי לקזז את עלויות הייצור של hairpieces.

 2. דבר עם מעצב השיער שלך
  אני ממליץ בחום לדבר עם hairstylist שלך לפני שתבצע את התרומה שלך תור. תן לה לדעת על התוכניות שלך ולבקש ממנה לעזור לך למצוא תסרוקת חדשה שתעבוד עם השיער שלך. השיער שלך יכול לתת לך ציפיות ריאלי מאוד על כמה קצר השיער שלך יהיה כאשר השיער שלך הוא לחתוך. בנוסף, זה צעד גדול ללכת משיער ארוך מאוד לשיער קצר יותר, נותן מעצב אופנה שלך בראש יהיה לך מוכן טוב יותר.

 1. בחר תסרוקת חדשה
  לאחר מכן תרצה לבחור סגנון שאתה יכול לחיות איתו. אנשים רבים בוחרים או מרובד מרובד. אתה יכול גם לבחור עבור. אם השיער שלך הרבה יותר מ 10 “, סגנון בינוני אולי נבחר.

 2. הפוך את מינוי גדול שלך
  כאשר השיער שלך מספיק ארוך, ואתה כבר אספו את האומץ שלך, להתקשר הסטייליסטית שלך ולתת לה לדעת שאתה מוכן! כמו כן, יש לזכור כי כמה hairstylists מציעים חינם או מופחת עלות haircuts עבור מנעולים של אהבה תרומות.

 1. קבל את גזור
  עד עכשיו אתה מוכן ואתה מוכן. כל מה שאתה צריך לעשות זה להגיע לפגישה שלך וללכת על זה. יש לי תיעוד תהליך התספורת כאן, והוא יכול להעיד כי הלקוח הזה באמת אהב את תספורת קצרה חדשה שלה במשך כמה שנים. תרומת השיער שלך הוא כזה מעשה אנוכי ובוודאי להפוך את חייו של אדם צעיר בהירים במהלך תקופה קשה. בעוד היופי באמת מגיע מבפנים, לחשוב על כל החיוכים במראה כי איזו בחורה תהיה ניסיון ללא ספק שווה את הקורבן.

 2. שלח את השיער לתוך מנעולים של אהבה
  כמה מספרות שיער ישלח את השיער שלך לתוך מנעולים של אהבה שלך, אחרים לא. זה קל מאוד לשלוח את השיער שלך. פשוט קח את הקוקו או הצמה שלך, שם בתוך המעטפה (אני רוצה לשים את זה בתיק לנעול- zip הראשון), ודואר ל Locks of Love, שדרות דרום 234, ווסט פאלם ביץ ‘ , פלורידה 33405-2701. אם ברצונכם לקבל אישור על תרומתכם (שהיא מזכרת נאה ובמיוחד עבור ילדים שתורמים) עליכם למלא את טופס תרומת השיער, או לכתוב את שמך וכתובתכם על גיליון נייר נפרד בגודל מלא וכוללים בתוך המעטפה.

טיפים:

 1. שיער יכול להיות בצבע או permed. זה לא יכול להיות מולבן. שיער מבריק יש תגובה כימית לא רצויה במהלך תהליך הייצור. אם השיער שלך היה מולבן מאוחר יותר צבעוני, זה לא יכול לשמש. יהיה עליך לדבר עם מעצב אופנה שלך כדי לראות אם השיער שלך כבר מולבן.
 1. השיער חייב להיות בזנב סוס או צמה כדי לתרום. זה הכי טוב מקום לחתוך את הקוקו כאשר השיער יבש, ולא רטוב. השיער לא יכול להיות נסחף מהרצפה ונתרם. שיער כי כבר מגולח לא ניתן להשתמש. אם אתה גילוח הראש שלך, הראשון לחלק אותו למספר ponytails לחתוך אותו לתרומה.
 2. שיער לחתוך לפני שנים הוא שמיש אם זה כבר מאוחסן בזנב סוס או צמה. ראסטות, פאות, שיער, תוספות שיער ושיער סינתטי לא ניתן לתרום.
 3. שיער מתולתל ניתן למשוך ישר למדוד 10 “.
 4. שיער שכבות מקובל אם השכבה הארוכה ביותר היא 10 אינץ ‘. לפעמים השיער בשכבות עדיף על תרומה אם השיער מחולק ponytails מרובים.

מה אתה צריך:

 • סבלנות לגדל את השיער שלך החוצה.
 • אומץ לנתק את כל השיער הארוך הזה.
 • לב גדול לעזור לילד נזקק להרגיש יפה.
 • מעצב אופנה גדול שיסייע לך לבחור סגנון חדש.
 • הרבה פחות שמפו ו מרכך כאשר אתה נעשה כל.

No Replies to "איך לתרום את השיער שלך מנעולים של אהבה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.