כאשר אתה צריך לגלח את הראש

כאשר אתה צריך לגלח את הראש

איך לגלח ראש הוא משהו שאדם צריך לעשות לפחות פעם אחת בחייו. זה עושה הצהרה דרמטית, ואני מאמין, יכול להיות משחרר למדי. ראש מגולח מעורר ביטחון וגבריות. אני אוהב את אלה פעמים לאחר גילוח הראש שלי כפי שהוא עושה מייעלת את שגרת הבוקר שלי עושה הכל הרבה יותר קל. על האדם הנכון, ראש מגולח יכול גם להיות מסוגנן מאוד. לדעת מתי לגלח את הראש חשוב, אבל הזמן הוא הנכון לשקול את האפשרות.

בימים אלה אפילו סלבריטאים גדולים הולכים קרחת על ידי בחירה.

סיבות מעשיות

כמובן, יש סיבות מעשיות הולך חלקלק. אם הטבע כבר יש לך היטב על הדרך שלך לראש קירח, גילוח את השאר יכול לתת לך מראה צעיר יותר. אם אתה פעיל מאוד, ראש קירח יכול להיות קל לשמור. אני מגלח את הראש פעם בכמה שנים רק לשם שינוי ומכיוון שזה הרבה יותר קל לי להתמודד איתו בחודשי הקיץ החמים. לפני שאתה הולך קרח על ידי בחירה, יש כמה דברים לשקול.

 • המקצוע שלך. היום, ראש קירח מקובל בדרך כלל על רוב המקצועות, אבל רק אתה תדע בוודאות. אם אתה עובד בסביבה אולטרה שמרנית, אז ראש קירח לא יכול להיות בחירה טובה. בימים אלה גם שחקנים ואנשי טלוויזיה הם ראשי גילוח ספורטיביים.
 • הראש שלך. דבר עם הספר שלך לפני צניחה. ספר יוכל לקבוע אם צורת הראש שלך ואת מצב הקרקפת הם הנכון עבור ראש קירח. זה צעד חשוב לפני שאתה מחליט לגלח את הראש שלך - תצטרך לוודא שזה ההחלטה הנכונה לפני שאתה לוקח את הצעד.
 • סגנון החיים שלך. אם תחליט לשמור על גילוח הראש שלך, חשוב לציין כי תחזוקה יומית יכול להוסיף כמה דקות לשגרת הבוקר שלך. ברגע שאתה מקבל את העניין, לגלח את הראש כל יום (או כל כמה ימים) הוא די קל. אתה, כמובן, צריך לחות ולהחיל sunscreen על בסיס קבוע, אבל אני מוצא את זה קל יותר מאשר סגנון השיער שלך בכל בוקר.

  כמובן, ראש קירח הוא לא עבור כולם ואתה אף פעם לא יכול להיות בטוח לחלוטין איך זה ייראה עד שאתה עושה את זה. עם זאת, אם גילוח הראש שלך בסופו של דבר להיות טעות, השיער שלך תמיד לגדול בחזרה וזה יהיה הזדמנות טובה לך לחקור אפשרויות שונות עבור headwear מסוגנן. אם אתה חושב שאתה מוכן לקחת את הצעד, בצע את הטיפים שלי לגילוח הראש. אתה יכול לגלח את הראש עם קרם גילוח ותער או, על הגישה הפשוטה יותר, אתה יכול buzz זה עור חזק עם קליפר מקריח טוב.

  No Replies to "כאשר אתה צריך לגלח את הראש"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   20 − = 11