האם אתה באמת צריך טונר כאשר אתה מדגיש את השיער שלך?

האם אתה באמת צריך טונר כאשר אתה מדגיש את השיער שלך?

טונר נראה שירות מסתורין ענק כי התספורת להשתמש. האם יש צורך בטונר? מדוע אתה מחויב עבור טונר נוסף? באיזו תדירות יש ליישם את הטונר? כל כך הרבה שאלות. בואו נשבור אותו בפשטות.

מהו טונר??

טונר הוא פשוט צבע שיער קבוע או קבוע למחצה שמונח על השיער כדי לשנות את הטון של צבע השיער הכולל או מדגיש.

למה טונר הכרחי?

טונר משמש לרוב עם הדגשת שירותים בסלון כדי להבטיח את התוצאות הסופיות הם מושלמים.

תסרוקות להשתמש lightener (אקונומיקה) כדי להבהיר את השיער לרמה הרצויה צבע שיער (קרא עוד על רמה כאן). רמה מוגדרת בסולם של 1 עד 10; עם רמה 1 צבע השיער להיות צבע שחור כהה ורמת 10 צבע השיער להיות צבע בלונדינית הבהיר. הטון של רמה זו מוגדר על ידי כמה חום הוא בכל רמת צבע השיער. גוונים יכולים להיות חמים (זהובים), מגניב (אפר) או ניטרלי. כאשר תסרוקת מבהירה את השיער לרמה 8 (לדוגמה), הטון שנותר מאחור עשוי להיות חם מדי או מחוספס עם השלמתו. טונר ישמש כדי לשנות את הטון לגוון רצוי יותר.

איך הוא טונר יישומית?

טונר מוחל בדרך כלל בקערת השמפו לאחר הדגש או שירות צבע הושלמה. לפעמים, הטונר יוחל על חלקים ספציפיים של שיער באמצעות foils. טונר בדרך כלל תהליכים במשך 5 עד 20 דקות, בהתאם לסוג הטונר בשימוש ושיטת היישום מנוצל.

מעצב השיער שלך יקבע אם יש צורך בטונר (לא תמיד), באיזה סוג טונר להשתמש וכיצד להחיל את הטונר.

כיצד נבחר צבע טונר

מעצבים שיער להשתמש גלגל הצבעים כדי לקבוע איזה צליל יש צורך בשירות הטונר שלך. תסרוקות לבחור טונר כי הוא בצד הנגדי של גלגל הצבעים מן הטון לא רצויות.

אם צבע השיער שלך הוא אדום מדי, טונר ירוק משמש; אם השיער שלך כתום מדי משמש טונר כחול; ואם צבע השיער שלך צהוב מדי, טונר סגול ינטרל את הטון הצהוב הלא רצוי.

כמה זמן טונר אחרונה?

טונר יכול להימשך בממוצע של 4 עד 8 שבועות, תלוי כמה טוב אתה לטפל בהשקעת צבע השיער שלך. כמה טונרים נמשכים זמן רב יותר. כאשר הטונר נמוג, הצבע החם בהיר יותר נחשף לעתים קרובות. טונר ניתן להחיל מחדש בסלון כאשר דהוי אם תרצה.

כמה עולה טונר עלות?

היישום טונר כולל בדרך כלל תשלום נוסף, נוסף לשירות צבע השיער. מחירי הטונר משתנים בהתאם לסלון ולסטייליסטי. כמה סלונים כוללים יישום טונר בהדגשת שירותים, אחרים לא. אני ממליץ לשאול את מעצב אופנה אם טונר כלול ומה החיובים הנוספים הם בכל פעם שיש לך הדגשה שבוצעה.

טונר יכול לשמש בבית?

אלא אם כן אתה מבין את גלגל הצבעים, תורת הצבעים, או שיש לך ניסיון בשימוש בטונרים, אני לא ממליץ להשתמש בטונרים בבית כדי לנטרל גוונים לא רצויים בשיער. טעות קטנה יכולה בסופו של דבר עם צבע שיער לא רצוי יותר ממה שהתחלת.

האם שמפו גוון שונה מ טונר?

כן, שמפו גוון שונה טונר, אבל יכול לעבוד הרבה באותו אופן.

גוון שמפו לעזור לנטרל את גוונים לא רצויים. לעתים קרובות שיער בלונדיני מודגש ישתמש בשמפו גוון סגול כמה פעמים בחודש כדי לשמור על מדגיש מלהפוך חמוד. שיער אדום יכול לנצל שמפו גוון הפקדה אדומה כדי לשמור על שיער אדום בהיר מ דהייה.

לדבר עם מעצב השיער שלך כדי לקבוע אילו גוון שמפו או מזגנים מומלץ הטיפולים הספציפיים שלך צבע שיער.

No Replies to "האם אתה באמת צריך טונר כאשר אתה מדגיש את השיער שלך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    21 + = 27