מרקם מאבקת אבקות לנסות

אבקות Texturizing הם הנשק הסודי שלי עבור תסרוקות מדהימות שמקבלים גדול, מעניין, או צריך להישאר כל היום. מוצרים ייחודיים אלה נהדרים להוספת נפח ומרקם ארוכי טווח לשיער, כמו גם ספיגת שמן עודף ושומן שעלול להצטבר בקרקפת. הם נהדרים עבור הוספת אחיזה לשיער שלך, מה שהופך את updos להישאר, שמירה backcombing במקום, ושמירה על הצמות מן החלקה. אם אתה אוהב שיער פיסי, מרקם, או מבולגן, אבקה מרקם יכול לעזור לך לתת לך את המראה שאתה מחפש.

אני אוהב להשתמש אבקות מרקם במקום שמפו יבש כדי להרחיב את השמפו שלי יום נוסף, לרענן שיער צולע מיוזע אחרי חדר הכושר, ולתת את השיער שלי מלאות נפח שלא נופל צולע.

אבקות מרקם מוחלים בדרך כלל באותו אופן:

 • להרים חלקים קטנים של השיער שלך כדי לחשוף את הקרקפת
 • בעדינות ובאיטיות לנער את המוצר לתוך הקרקפת שלך ואת midshaft השיער שלך
 • חזור על הפעולה עד להחלת אבקת מרקם על כל האזורים הרצויים
 • עבודה אבקת לתוך הקרקפת שלך עם כריות של האצבעות
 • צחצוח את האבקה דרך השיער שלך ואת הסגנון הרצוי

אחיזה אמיתית היא מסורתית ואחד שלי ללכת אבקות מרקם עבור כמעט כל סוג השיער.

אם אתה אוהב את המראה של backcombed שיער, נכון אחיזה ייקח את המאמצים backcombing לרמה חדשה לגמרי. השתמש בשורשים שלך לפני backcombing עבור סגנון זה לא לזוז.

אני לעיתים קרובות להשתמש אחיזה נכון במקום (או בנוסף) שלי יבש יבש שמפו. גריפ אמיתי לא מקבל עוגה, קשקשי, או להבהיר / שיער כהה דהוי, אלא אם כן אתה משתמש יותר מדי. אמנם הוא מספק גימור מט, זה לא לגמרי להסיר את השיער שלך של לחות ובוהק.

סוכר אבק הוא אבקת מרקם הקל ביותר זה שורה. זה קל כמו אוויר, לא דביק, וקל להחיל. זה לא מקבל כבד או gunky, וזה עוזר לשלוט בשמן במשך שעות. שיער באמצע היום הוא בקלות רענון פשוט על ידי הפעלת האצבעות שלך דרך הקרקפת שלך, ואת הסגנון שלך מקבל להרים מחדש. המיכל הוא קטן מספיק, כי זה עושה שמירה על תוספת בארנק שלך פשוט כמו נושאת שפתון.

כל סוג שיער יכול להפיק תועלת אבק סוכר. זה כיף, מוצר ריח נהדר ונותן השיער שלך אפשרויות עיצוב חדש, מרקם נהדר עם התנועה, ואת נפח מעולה עם כוח להישאר. זה לוקח קצת להתרגל, כפי שהוא באמת בניגוד אבקות שורש ביותר אני אי פעם בשימוש. האור והבלתי נראה של המוצר יכול להוביל לשימוש יתר אם אתה לא זהיר, אבל אני ממש אוהב את הדרך בה הוא עושה שכבות פופ, נפח קל להשיג, ושומר על שמן תחת שליטה בלי להרגיש דביק או gunky. זוהי דרך מצוינת לעשות שיער שטף טרי לבצע כמו שיער "מלוכלך", או לקבל יום נוסף בין שטיפות.

No Replies to "מרקם מאבקת אבקות לנסות"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  48 + = 51