שיאה לחות

שיאה לחות

מחפש מוצר מחזיק עבור מנעולים מתולתל כי בשקט מגדיר את השיער שלך לא לשקול אותו? אז זה עשוי להיות חלקלק למצוא בשבילך.

מאפיינים

שיאה לחות קוקוס אורגני היביסקוס סלסול שיפור ניחוח ריחני קל ורענן. אמנם לא ניחוח חינם, זה עשוי להיות מתאים לאנשים שאינם יכולים לסבול מוצרים מבושמים חזק.

כאשר אתה מקבל החלטה לרכוש מוצר זה מלא מרכיבים טבעיים, כמה מהם "מוסמך אורגני", אתה כנראה מחפש את בריאות השיער שלך.

אתה לא רוצה שום דבר מחניק אותו או ציפוי זה בצורה כבדה. בעוד מוצר זה הוא עבה מאוד כמו פודינג כמו, קצת עובר דרך ארוכה. כאשר הוא מתייבש, הוא מתייבש רך ולא שמנוני, כך השיער שלך נשאר מגע. לא רק זה טוב שיער שחור טבעי, אבל זה יהיה גם לעבוד היטב עבור שיער רגוע או לחוץ. הייתי מציע יישום קל מאוד על מנעולים יישר כי המוצר הוא סמיך יותר מדי יכול לשקול את זה. אתה יכול להשתמש בו כדי להחליק את כל הקצוות או לאלף כל frizz. עבור שיער עבה, מתולתל, עם זאת, אתה יכול להרגיש בנוח להחיל רבע גודל או כמות גדולה יותר לשמונה חלקים או יותר.

מה יש בפנים

רשימת המרכיבים היא ארוכה, אך לא מלאה של תוספים מזיקים. מה זה לֹא זה מרשים בדיוק כמו מה זה בעצם. מה תקבל מוצר זה הוא:

מוסמך אורגני:

 • חמאת שיאה
 • שמן קוקוס
 • חמאת זרעי מנגו

בנוסף טוב אחר- for-your- מרכיבים כמו שמן אבוקדו, שמן זרעי נים, ויטמין E.

מה שלא תמצאו הוא שמן מינרלי, סולפטים, מרכיבים מן החי, צבעים סינתטיים או ניחוחות.

איך להשתמש בזה

השתמש בו על שיער לח או יבש. בדקתי את זה על שניהם. לאחר החפיפה וההתניה, החזרתי אותו לשיער הרטוב שלי, סרקתי אותו והנחתי לו להתייבש. אני גם השתמשתי בו כדי "לגעת" כתמי frizzy ו לרענן את השיער שלי יום שני לאחר שינה על זה.

אני לא חווה שום מתקלף, אפילו ביום השני, וזה נהדר.

תוצאות וגזר דין סופי

אני אוהב את המוצר הזה מכמה סיבות.

 • הוא מתייבש רך. תלתלים שלך יוגדרו, אבל אולי לא חזק כמו השתמשת ג'ל. עם זאת, זה חלקלק מושלם עבור כל מי שרוצה רך, תלתלים קליל במקום השיער כי הוא שקל למטה עם כבד, ג 'ל מרגיש כמו.
 • זה moisturizes מבלי להיות שמנוני. אף אחד לא רוצה להעביר את ידיה דרך שערה ולהסתלק משם עם משקעים שמנוניים ושמנוניים. לפעמים אנחנו לבלבל "לחות" עם "שמנוני" וזה לא המקרה. שיער שחור יכול לקבל את כל הלחות שהוא צריך מים מרכיבים טובים כמו אלה שנמצאו כאן.
 • אתה יכול לקנות אותו באופן מקומי. אם אני צריך לבחור בין מוצרים אני יכול לרכוש בחנות המקומית לעומת אלה אני יכול רק למצוא באינטרנט (וכי אני צריך לשלם את עלויות המשלוח עבור), אני צפוי ללכת לקנות המקומי. אמנם אתה לא יכול לדאוג טביעת הרגל הפחמנית של מוצרי המשלוח בכל מקום, יש כמה אנשים שעבורם זה חשוב, וזה כנראה למה הם יותר לתוך קונה מוצרים טבעיים, כמו גם.
 • זה זול. אתה לא צריך להיות נרקומן המוצר כדי להעריך עסקה טובה כאשר אתה נתקל זה. הרמתי יפה בגודל 12-oz. צנצנת בסביבות 10 $ ב Walgreens המקומי שלי. אתה יכול לבקר באתר לחות שיאה עבור מקומות החנות יותר למצוא אחד לידך.

  אני מצפה לנסות כמה הצעות אחרות של החברה, אבל לגבי סלילי שיפור קרם, אני ממליץ על זה כמעט על כל מרקם שיער שחור, מן טבעי כימית.

  No Replies to "שיאה לחות"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   + 49 = 53