אתה צריך לקחת ביוטין שלך בחיפוש אחר שיער ארוך?

אתה צריך לקחת ביוטין שלך בחיפוש אחר שיער ארוך?

אם אתה על בעיטת צמיחה בעיטה, רוב הסיכויים ששמעת על ביוטין, ויטמין זה נעשה שימוש נרחב על תרופות ללא מרשם המקדמים שיער מהיר צמיחת הציפורן. מה שאתה לא יכול להיות מודע הוא חוסר הוכחה מדעית לגבי כמה טוב biotin למעשה עובד. היו מקרים דיווחים התומכים בתביעות הצמיחה, אך עד כה, לא מחקרים באיכות גבוהה שבוצעו על ידי ארגונים בעלי מוניטין.

חוסר הוכחה הצידה, עם זאת, תמצא הרבה נשים מוכן פופ גלולה (או שתיים) כדי לקבל אינץ 'של שיער מהר יותר ממה שהם כביכול היו בלעדיו.

כמו עם כל ספקים, יש נקודות טובות ורעות, אז מה הם היתרונות והחסרונות של לקיחת ביוטין בחיפוש אחר שיער ארוך?

ביוטין

 • זמין באופן נרחב: גלולות ביוטין נמצאים בקלות בבתי מרקחת, קמעונאים בשוק ההמוני באינטרנט. תוכלו למצוא מינונים שונים, עם 5000 מיקרוגרם להיות הסכום המוצע עבור כל מי שמשתמש בו בעיקר לשיער ולציפורניים. יחד עם זמינות קלה, זה לא תוספת יקר ולכן זה עובד עבור הצרכנים תקציב מודע שם בחוץ.
 • מפחית את בריטי הציפורניים: תוסף זה לא רק עוזר עם tresses שלך, הוא האמין גם כדי לעזור לגדל ציפורניים חזקות יותר. זה הגיוני כאשר אתה מחשיב את השיער ואת הציפורניים הן המכילות קרטין.
 • סיוע בחילוף חומרים: ביוטין מסייע לגוף לפרוק פחמימות, שומנים וחלבונים, אשר בתורו מעניק לך אנרגיה.

  חסרונות ביוטין

  • עקביות: חשוב לקחת ביוטין כל יום כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר. אז מה אם אתה סוג שכחתי? זה יהיה בזבוז של כסף וזמן אם אתה מתחיל להיות עקביים מאוד על משטר ביוטין שלך, רק כדי ליפול לאחר חודש בערך, במיוחד אם אתה לא רואה את התוצאות מיידיות אתה רוצה.
  • אינטראקציות עם תרופות אחרות / תנאים: בכל פעם שאתה מתחיל לקחת תרופות חדשות, אם מעל לדלפק או מרשם, אתה צריך לשקול את כל התרופות ותוספי אחרים שאתה לוקח גם כן. תרופות מסוימות עשויות להוריד רמות ביוטין, כולל כמה אנטיביוטיקה ותרופות נגד התקפים. בנוסף, אם יש לך מצב קיים, כולל הריון, מומלץ לשאול את הרופא לפני נטילת ביוטין או תוספי מזון אחרים.
  • בעיות עור: יש נשים שדווחו כי למרות שהם שותים את כמות המים המוצעת (או יותר) תוך נטילת תוספי ביוטין, עורם עדיין סובל. זה מייאש פתאום לפתח מקרה של אקנה רע, במיוחד אם מעולם לא היו בעיות עם פצעונים לפני. זה יכול להיות מקרה של: האם אני רוצה שיער ארוך יותר או עור בהיר? גם לאחר הפסקת משטר ביוטין, זה יכול להיות שבועות או חודשים לפני העור שלך חוזר לקדמותו.

  שורה תחתונה: אם אתה חושב שהגוף שלך סובל מחסר ביוטין, זה כנראה לא נכון כמו הליקויים האלה נדיר. ביוטין נמצא באופן טבעי במזונות כמו אגוזים, קטניות וביצים, ורוב האנשים מקבלים כמות מספקת של חומר מזין זה דרך הרגלי אכילה קבועים. אם תחליט לקחת ביוטין, להיות מודעים אלה היתרונות והחסרונות.

  רק אתה יכול להחליט אם זה שווה את ההוצאות קטנות ותופעות לוואי אפשריות כדי לקבל שיער ארוך.

  עוד על צמיחת שיער

  • שיטת היפוך
  • האם שיער מלוכלך לגדול מהר יותר?

  No Replies to "אתה צריך לקחת ביוטין שלך בחיפוש אחר שיער ארוך?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   9 + 1 =