איך גברים יכולים לקבל תספורת מחמיאה יותר | insightyv.com

איך גברים יכולים לקבל תספורת מחמיאה יותר

איך גברים יכולים לקבל תספורת מחמיאה יותר

בנוסף לצורת הראש והפנים, ישנם מספר גורמים אשר ספר מקצועי או מעצב יעשה שימוש כדי לקבוע וריאציות עדין של הסגנון שלך כדי לעזור להביא את התכונות הטובות ביותר שלך לצייר להתמקד התכונות החלשות שלך.

גברים תסרוקות כדי להחניף את התכונות שלך

אלה הם רק כמה דוגמאות של איך תספורת יהיה חשבון תכונות הפנים:

ראש גדול ופנים

אם יש לך ראש גדול ופנים, לשמור על תספורת פרופורציונלית.

סגנון גדול, מלא יותר, מתאים לעתים קרובות כצורה קטנה יכולה ללכת לאיבוד ולהופיע מחוץ פרופורציה. כמובן, צורת הפנים חייבת להיות השיקול העיקרי.

ראש קטן ופנים

שוב, לשמור על סגנון פרופורציונלי. ראש קטן יותר ופנים דורש חתך קצר יותר, רזה יותר. פנים קטנים יאבדו על ידי תסרוקת גדולה, מלאה. מטבע הדברים, צורת הפנים תהיה גם גורם בקביעת הסגנון המתאים.

גברים קצרים /

הוסף גובה על ידי יצירת תסרוקת גבוהה יותר. כמובן צורת הפנים ישחק תפקיד גדול בבחירת התספורת הנכונה, אך להימנע צורות קצרות, שטוחה בשיער כפי שהם להדגיש את חוסר גובה פיזי.

גברים גבוהים

שיער גבוה מוסיף גובה, אז ללכת עם סגנון כי הוא קצר יותר להחמיא על העליונה. שימו לב לצורת הפנים כמו תמיד, אבל להתרחק תסרוקות גבוהות.

אף גדול

סגנון מלא יותר – במיוחד אחד מהם חלק מחוץ למרכז – יכול לעזור למשוך תשומת לב מאף גדול.

באנגס צריך להיות משוחק את הראש עם קצת יותר מלאות כלפי החזית כדי לספק איזון בפרופיל. לעולם אל תעשה חלק מרכזי או מסרק את השיער ישר לאחור כמו זה יהיה רק ​​למשוך תשומת לב לכיוון מרכז הפנים.

אוזניים גדולות

הימנע תספורות אשר הדוק מאוד בצדדים כמו זה ימשוך תשומת לב לאוזניים.

סגנון שהוא מלא על הצדדים יספק איזון. הימנע כיסוי האוזניים לחלוטין עם השיער כמו זה יכול לגרום לשיער על הצדדים להיצמד ולראות רחב יותר לזרוק את האיזון בין שיער ופנים.

צוואר רחב

כדי לעזור לאזן את הצוואר רחב, ללכת עם הצוואר napered. זה ייתן את הצוואר מראה רזה. הימנע תספורות כי הם חסום ישר על הגב כמו זה יוסיף רוחב.

צוואר דק

עם צוואר דק, להתרחק תספורות כי יש להתחדד גבוה כמו זה יוסיף את האשליה של רזה. חסום את קו השיער ישר עם עיגול קל בפינות כדי לעזור לספק איזון. שמור על בלוק נמוך ככל האפשר ולמנוע חיתוך גבוה מדי לתוך קו השיער הטבעי.

כמובן שאלה רק כמה שיקולים לבחירת התספורת הנכונה. צורת הפנים ומקצוע או אורח חיים גם לשחק תפקיד.

No Replies to "איך גברים יכולים לקבל תספורת מחמיאה יותר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    17 − 9 =