סקירה של פוקס כסף

סקירה של פוקס כסף

אני תמיד נהנה לקבל חבילות מ Rasmus ויליאן Albrechtsen ו אמיל ויליין Albrechtsen. לאחרונה עשיתי סקירה חיובית מאוד שלהם על ידי ויליאן גולד דיגר סטיילינג שעווה וקיבל רק עוד מוצר נהדר שלהם שעווה כסף פוקס שעווה.

אם אתה לא מכיר את Emil ו Rasmus, הם תאומים טוב עם שיער נהדר באמת ואת החבר 'ה מאחורי הפופולרי ביותר Slikhaar טלוויזיה YouTube ערוץ (זה מקור נהדר עצות לעיצוב, אגב).

המוצר שלהם כסף פוקס מקבל את שמו מן הצבע של המוצר - צבע אפור כסוף. אבל האם זה עובד? כן. טוב, בעצם.

המוצר

על ידי ויליאן כסף פוקס הוא בעל סגנון שעווה גבוהה עם זה נותן לסיים ברק בינונית. כמו גולד דיגר דומה (ושעווה אחרים), מוצר זה הוא חזק מאוד. הסכום שבו אתה משתמש יסייע לקבוע את גורם ההחזקה שלך - השתמש מעט מאוד להחזיק קל (או שיער דק) או כמות גדולה יותר עבור מעוז (או שיער סמיך מאוד).  

כי מוצר זה יש גורם ברק, אני אוהב את זה עבור סגנונות מטופחים יותר, אבל זה יכול לשמש גם עבור סגנונות texturized מאוד שבו כמה ברק הוא הרצוי. המוצר עובד הרבה כמו שעווה אחרים ומשחות - כדי להפיק את המרב של המוצר, לעבוד כמות קטנה סביב בכפות הידיים שלך עד שהמוצר מתחיל להתחמם ולאחר מכן לעבוד אותו דרך לח מעט או שיער יבש. זה נקרא "emulsifying" את המוצר וזה חיוני כדי לקבל אפילו כיסוי.

כמו זהב דיגר, מוצר זה גם מתחיל "להגדיר" די מהר (הוא מקבל tackier ועוד דבק דמוי), אז לעבוד מהר. אם אתה צריך לשחרר את זה, רק להוסיף קצת מים בכפות הידיים. אתה יכול גם "קוקטייל" המוצר (כלומר באמצעות יותר ממוצר אחד סגנון) עם אחר אם אתה רוצה ליצור ברק יותר (או פחות) או מרקם נוסף.

אני משתמש זה על כמה לקוחות pompadour שלי - אני מתחיל על ידי מכה ייבוש השיער עם קצת ריסוס ג'ל ליצור גובה ולאחר מכן הוספת כסף פוקס לשליטה קצת ברק. עובד ממש טוב.

החבר 'ה Slikhaar טלוויזיה Youtube ערוץ יש כמה קטעי וידאו נהדר באמת יראה לך יותר על אופן השימוש דיגר זהב. הייתי ממליץ לבקר את הערוץ מדי פעם - זה משאב נהדר עבור עיצוב אמיל ו Rasmus מבדרים לצפות כפי שהם מתארים מוצרים (אנגלית היא שפה שנייה עבורם).

בעוד אני מוצא את המוצר קצת אגרסיבי מדי עבור רוב הלקוחות שלי עם שיער דק או דליל, זה עובד טוב על שיער בינוני או סמיך. אתה יכול ליצור סגנונות מלוטש או מרקם אגרסיבי, ברגע שהמוצר מגדיר, השיער שלך לא הולך לשום מקום. זה, עם זאת, מוצר גמיש, כך שאתה יכול לעבוד עם זה לאורך כל היום אם אתה צריך להתרענן או לשנות את הסגנון קצת.  

את המוצר בצבע כסף יש ריח קל (קצת כמו עוגיות סוכר) ויש לו את העקביות של חימר בהיר או שמנת. זהו מוצר שעווה מבוסס, כך תצטרך שמפו אותו. אני אוהב שמפו מבהיר כגון Redken לגברים תבשיל נקי למטרה זו.

שורה תחתונה

זה מוצר נהדר, ייחודי עבור אלה המבקשים להחזיק קיצוניים ברק בהיר.

בסביבות 21 $, זה די במחיר בהתחשב באיכות מעולה. זה זמין באתר Slikhaar, אבל יהיה לך קשה למצוא אותו בארה"ב בכל מקום אחר. כדאי לחכות. החיסרון האמיתי היחיד הוא שזה יכול להיות קצת קשה לשטוף את הכסף פוקס של הידיים שלך, אבל זה הולך להיות אופייני עבור כל מוצר שעווה חזק מבוסס.

אני יכול להמליץ ​​בביטחון על ידי ויליאן כסף פוקס עבור אלה המחפשים אחיזה קיצונית ברק בהיר. עוד דברים טובים מהתאומים!

No Replies to "סקירה של פוקס כסף"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 2 =