מה הן דרכים בריאות כדי לגדל את השיער שלך מהר?

מה הן דרכים בריאות כדי לגדל את השיער שלך מהר?

בין אם אתה עייף תספורת קצרה שלך או רק רוצה שיער ארוך יותר, את תהליך צמיחת השיער שלך יכול להיות איטי עד כאב. אחרי הכל, השיער של האדם הממוצע גדל כ 1/2 אינץ 'לחודש. אין זה פלא כי ידוענים פשוט לוותר ולקבל הרחבות. אתה יכול לקחת כמה פעולות, לעומת זאת, כדי לזרז את התהליך באופן טבעי ולהשיג את המנעולים ארוכים, מענג אתה רוצה.

קח ויטמינים

ויטמינים טרום לידתיים וביוטין היו הסוד של הספר סוד להאצת צמיחת השיער במשך שנים.

הם לא רק לעזור השיער שלך לגדול, אבל הציפורניים והעור שלך ישתפר, יותר מדי. שניהם זמינים בבית המרקחת, ממש מעל הדלפק. קח אחד בכל יום. היזהר אם כי: יש אנשים חווים תופעות לוואי לא רצויות, כגון בחילה, מלקחת ויטמינים טרום לידתי.

השתמש Nioxin

Nioxin הוא קו של מוצרי שיער שנועדו לקדם את הקרקפת בריא להגביר את אורך ועובי השיער שלך. Nioxin כבר בסביבה במשך עשרות שנים והוא משמש בעיקר עבור דלדול שיער חששות, אבל זה עובד נהדר גם אם השיער שלך הוא לא דילול. רבים מהלקוחות שלי גם מדווחים כי השיער שלהם נראה עבה ובריא יותר באמצעות Nioxin לאחר ארבעה עד שישה שבועות. Nioxin זמין בקו מלא הכולל שמפו, מרכך, מוצרי סטיילינג, מגוון טיפולים על הקרקפת, וויטמינים.

נסה את F.A.S.T. שמפו ומרכך

מָהִיר. היא מערכת שמפו ומיזוג שתוכננה במיוחד לצמיחת שיער מהירה יותר.

זה מגיע עם ביקורות טובות, אבל להיות מודעים לכך רמות גבוהות של חלבון ב F.A.S. יכול לעשות את השיער קצת יבש.

שים את עצמך על דיאט בריא שיער

זה לעולם לא כואב לטפל טוב בעצמך, ואת השיער שלך רק יכול להודות לך על ידי גדל מהר! אחרי הכל, אתה מה שאתה אוכל. תוכלו להבחין כי השיער שלך, העור, ואת הציפורניים להופיע בריא יותר כאשר אתה אוכל מאוזן דיאטה, פעילות גופנית, ולהישאר hydrated.

לטפל הקרקפת שלך

זה יכול להיות רק טיפ חשוב ביותר: השיער שלך יהיה מסביב טוב יותר אם אתה מטפל היטב הקרקפת שלך. שמירה על זה נקי, נותן לו עיסוי טוב כאשר אתה שמפו ומצב, הימנעות משיכה תוך צחצוח, כל אלה אסטרטגיות לעזור הקרקפת שלך לייצר שיער בריא.

שמור על שירותים כימיים מינימום

צבע, מדגיש, ו perms להפוך להיות מעצב שיער נהדר (ורווחי), אבל שינוי השיער שלך באופן קבוע עם כימיקלים יכולים להאט את הצמיחה של השיער באופן משמעותי. אם אתה צריך צבע את השיער שלך, נסה demi- קבע צבע במקום קבוע, וכן לבחור חלקית מדגיש ולא ראש מלא מהם. תן את השיער שלך הרבה זמן בין השירותים ככל האפשר. טיפולים כימיים, במיוחד מדגיש ו perms, יכול לגרום שבירת שיער, ואם השיער שלך נשבר, זה לא מקבל יותר. על ידי מתן השיער שלך לנוח, השיער שלך ייראה לגדול מהר יותר כי זה יהיה לסבול פחות שבירה.

להסתפר

זה אולי נשמע סותר לקבל תספורות כאשר אתה מנסה לגדל את השיער שלך, אבל הם חיוניים. תספורות רגיל לא להפוך את השיער שלך לגדול מהר יותר, אבל הם עושים למנוע נזק ושבר. פחות השיער שלך נשבר על הקצוות, את הצמיחה יותר תוכל להבחין.

לכל הפחות, לחתוך את הקצוות כל 8 עד 12 שבועות. ככל שאתה עושה את השיער (שירותים כימיים, עיצוב חום, גיהוץ שטוח), לעתים קרובות יותר תצטרך לקצץ. לדבר עם מעצב אופנה שלך על השיער שלך גדל מטרות, ולבקש ממנה לחתוך את הסכום לפחות הנחה. היא גם יכולה לעזור לשמור על השיער שלך בצורה יפה כדי למנוע את מביך בין השלבים.

לסובב את החום

מניעת נזק ושבר שיער היא המפתח לגידול השיער שלך מהר יותר. בכל פעם שאתה יכול, לפוצץ את השיער שלך במקום להשתמש ברזל שטוח, ולנסות לעבוד עם מרקם השיער הטבעי שלך במקום להשתמש ברזל מסתלסל. והכי חשוב, להגן על השיער שלך עם תרסיס הגנה על חום בכל פעם שאתה חושף את זה לחום תוך סטיילינג. פחות נזק לחום השיער שלך, פחות שבירה השיער שלך יהיה לסבול, ואת השיער שלך מהר יותר יגיע אורך.

לחזק את מנעולים

כפי שאולי אתה כבר הניח עד עכשיו, את כל הרעיון של "לגדל את השיער מהר יותר" יש הרבה מה לעשות עם מניעת שבירה. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לטפל נהדר של השיער שלך ולתת לו את כל מה שהוא צריך להיות חזק. חלבון תכופים וטיפולי מיזוג עמוק הם דרכים מצוינות לטפח את השיער שלך ולשפר את כוחו. CHI קראטין ערפל הוא אחד לנסות; ערפל האור שלה מסיר שיער ומספק חלבון לפיר השיער. אם אתם מחפשים טיפול מיזוג עמוק, לנסות Ojon נזק טיפול משקם שיער. זה טיפול לילה נהדר שיסייע לשחזר את בריאות השיער שלך.

No Replies to "מה הן דרכים בריאות כדי לגדל את השיער שלך מהר?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    10 + = 12